Niektóre marki utożsamiane są z pewnym rodzajem produktu lub cechą, która je charakteryzuje. W świecie zegarmistrzostwa każdy producent ma w ofercie kolekcję, która uwydatnia jej najlepsze osiągnięcia i symbolizuje wszystko, z czym kojarzone są jego zegarki. Nie ulega wątpliwości, że jednym z takich producentów jest szwajcarska manufaktura Doxa. Jeśli pragniesz zrozumieć, czym są tworzone przez nią czasomierze to trafiłeś w dobre miejsce - zegarki Doxa Shark Ceramica to prawdziwa wisienką na torcie !

Kolekcja Doxa Shark Ceramica zrzesza prestiżowe zegarki do nurkowania, wykonane z niezwykłego połączenia stali oraz materiałów ceramicznych. Pierwszy zegarek do nurkowania w historii, stworzony został właśnie przez markę Doxa ! Od tego czasu marka nieprzerwanie dostarcza najlepsze zegarki dla nurków, których śmietankę zawarto właśnie w kolekcji Doxa Shark Ceramica. Trzeba zaznaczyć, że oryginalne zegarki nurkowe muszą spełniać bardzo konkretne i rygorystyczne normy. Minimum 300m wodoszczelności to wynik niełatwy do osiągnięcia, a zegarki Doxa Shark Ceramica zapewniają ten parametr po prostu w standardzie. Wszystkie modele z tej niezwykłej kolekcji to zegarki na bransolecie, opatrzone specjalistycznym designem, zapewniającym doskonałą funkcjonalność w czasie zejścia pod wodę. 

Nie można zapominać, że Doxa Shark Ceramica to również oryginalne zegarki szwajcarskie. Dzięki temu wszystkie modele reprezentują doskonałą jakość wykonania, a każdy egzemplarz został wyprodukowany z nadzwyczajną pieczołowitością. Zegarki nurkowe Doxa Shark Ceramica dzięki zastosowaniu stali 316L oraz ceramiki, wykazują niezwykłą lekkość oraz odporność na uszkodzenia. Ich tarcze przykryte są ultraodpornym, szafirowym szkiełkiem, co w połączeniu z 300m wodoszczelności daje idealny zegarek do nurkowania, któremu nie straszne są zagrożenia czyhające w głębinach. Zegarki Doxa Shark Ceramica zapewniają doskonałą czytelność oraz dostęp do pierścienia antyrewersyjnego, który jest niezbędny podczas zejścia pod wodę. Doskonałe zestawienie materiałów i zastosowanej technologii zwieńczone jest pięknym wizerunkiem rekina na fakturowanej tarczy, który przypomina o ideach stojących za powstaniem modeli Doxa Shark Ceramica. 

Prestiżowe zegarki dla nurków to idealne narzędzia dla wszystkich miłośników podwodnych wyzwań. Doskonała jakość i wygląd, które reprezentują zegarki Doxa Shark Ceramica uzupełnione zostały praktycznym, niewymagającym nakręcania, automatycznym mechanizmem. Dzięki temu, oryginalne zegarki Doxa Shark Ceramica to znacznie więcej niż zegarki nurkowe i świetnie sprawdzą się jako przymioty eleganckiego mężczyzny z klasą.