Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Doxa Vintage

DOXA Vintage Fusion

Kolekcja DOXA Vintage Fusion to propozycja dla mężczyzn poszukujących wysmakowanych i eleganckich zegarków w starym dobrym stylu. Stanowią bez wątpienia wyjątkowy dodatek do ubioru współczesnego dżentelmena.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 3 z 3 produktów

Zegarki DOXA Fusion - zegarki retro w dobrym stylu

Marka DOXA, doskonale świadoma swojej wspaniałej przeszłości sięgająca 1889 roku, stworzyła całą kolekcję o nazwie „Vintage Fusion”. Tym samym podąża za modnym w ostatnim czasie trendem na retro zegarki. DOXA nie powiela jednak znanych wzorów, ale inspiruje się nimi, by zaprojektować nowoczesny zegarek w znanym i cenionym przez wielu formacie. Vintage Fusion, jak sama nazwa wskazuje, jest połączeniem tych popularnych i cenionym w zegarkach z poprzedniego stulecia akcentów.
Zegarki w stylu retro czyli zegarki Doxa Vintage Fusion.DOXA Vintage Fusion - fuzja wzorów i stylów

Stylowe zegarki Doxa Fusion.
Zegarki z kolekcji Vintage Fusion to klasyczne projekty z okrągłą kopertą, czytelnymi tarczami i elementami wzorniczymi kojarzącymi się z popularnymi zegarkowymi klasykami. W zegarkach z tej linii  na pierwszy plan wysuwają się interesujące projekty tarczy, których design opiera się na kontraście faktur. Mamy zatem połączenie gładkiej powierzchni z nowoczesnymi pionowym i pasiastymi żłobieniami jak w modelu Doxa 624.10.202.03 lub słonecznego szlifu i gliszowania jak w modelu Doxa 624.10.022R.2.10. Ten ostatni typ tarczy zachwycający niezwykłą strukturą i wzorami nawiązuje bezpośrednio do konceptu tarczy dwutonowej bardzo popularnej w zegarkach z ubiegłego wieku. Kolejnym nawiązaniem do stylistycznych wzorów ubiegłej epoki jest wykorzystanie cyfr rzymskich dla oznaczenia godziny 12 i 6. Podkreślają one klasyczny charakter zegarka. Nie można zapomnieć również o charakterystycznym nieco cebulkowatym kształcie koronki, który został wprost zaczerpnięty z zegarków kieszonkowych.Zegarek pilot w stylu retro

Osobną kategorię w tej kolekcji stanowią modele inspirowane klasycznymi zegarkami dla lotników, popularnymi"pilotami". Reprezentantem tej linii  jest DOXA Vintage Pilot 624.10B.105.01. zawierający wszystkie elementy, wyróżniające lotnicze czasomierze. Zegarek posiada dużą i bardzo czytelną tarczę z wyraźnymi wskazówkami o wysokim kontraście, cyframi arabskimi i indeksami. Zwracają uwagę szczególnie cyfry, zaprojektowane w klasycznym stylu lotniczym i odrobiną art-deco. Wyrazisty design czyni z niego atrakcyjną propozycję dla wielbicieli zegarków dla pilotów.
Zegarki Retro- Doxa Vintage Fusion.Dla kogo zegarki DOXA Vintage Fusion? 

Kolekcja DOXA Vintage Fusion to propozycja dla mężczyzn poszukujących wysmakowanych i eleganckich zegarków w starym dobrym stylu. Stanowi tym samym doskonały dodatek do stroju współczesnego dżentelmena. Mężczyzny ceniącego stylowe i dobrze zaprojektowane zegarki.Dlaczego wybrać zegarki DOXA Vintage Fusion?

  • SWISS MADE. Zegarek wyprodukowany przez renomowaną szwajcarską markę  z tradycjami sięgającymi 1889 roku.

  • Unikalny design w stylu retro. DOXA w tej linii łączy znane rozwiązania stylistyczne z współczesnymi trendami  oferując doskonale zaprojektowany zegarek dla ceniących  klasykę mężczyzn.

  • Solidne szwajcarskie mechanizmy. Zegarki z naciągiem automatycznym  wyposażono precyzyjny, niezawodny i wytrzymały mechanizm Sellita SW200-1. 

Wysoki standard, precyzja wykonania i najlepszej  jakości komponenty,  gwarantują doskonałe funkcjonowania przez długi czas.