Zegarki Epos Sophistiquee

Zegarki Epos Sophistiquee

Modele opisane przez markę Epos jako Sophistiquee, czyli  wyrafinowane - będą spełnieniem marzeń tych, którzy w zegarku widzą więcej niż wskazówki. Częściowo wycięte tarcze lub ich zupełny brak, pozwolą im dojrzeć każdy najmniejszy tryb i śrubkę. Poza niekwestionowaną przyjemnością obserwowania precyzyjnie skompletowanego i ozdobionego mechanizmu, zegarki Epos Sophistiquee staną się z pewnością początkiem wielu interesujących konwersacji.

czytaj więcej
Kategoria:

Ciesz się widokiem zegarków Epos Sophistiquee!


Wielu miłośników sztuki zegarmistrzowskiej ceni przejrzysty dekielek swojego mechanicznego zegarka tak bardzo, że gotowi są nosić go odwrotnie. Tak, aby w każdej chwili mieć możliwość spojrzenia na wszystkie wirujące tryby i kolorowe śrubki. Dzięki szkieletowanym zegarkom Epos Sophistiquee nie trzeba zakładać zegarka "tył na przód". Wycięta tarcza lub jej brak pozwala dokładnie prześledzić jak mechanizm dystrybuuje energię z bębna, zgromadzoną w wyniku nakręcania koronką lub działania wahnika i zamienia ją w ruch wskazówek.
Zegarki Epos SophistiqueeZegarki Epos Sophistiquee, czyli jakość widoczna pod każdym kątem

Zegarki Epos Sophistiquee
By powstał zegarek z ażurową tarczą nie wystarczy wyciąć kawałek cyferblatu i umieścić na jego wierzchu mechanizmu. Zatrudnieni w Epos specjaliści zdobią elementy mechanizmu tak, aby widok zapierał dech w piersiach. To wszystko sprawia, że Epos Sophistiquee należy do jednych z najbardziej prestiżowych kolekcji marki.