Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Esprit Damskie na pasku

6wyniki

Damskie zegarki Esprit na pasku

Klasa i elegancja to cechy, których kobiety poszukują w swoich dodatkach. Zegarki Esprit damskie łączą w sobie te dwa elementy, a dodatkowo są modne. Wybierając czasomierz tej marki możesz spokojnie ubierać go do pracy, na zakupy czy na eleganckie wyjścia. Kolorystyka, którą wybrał producent, jest neutralna i wpisuje się w aktualne trendy. Odcienie brązu i czerni są ponadczasowe, dlatego wybierając zegarek Esprit możesz cieszyć się niezwykłą biżuterią przez wiele sezonów. Zegarki Esprit damskie na pasku ze skóry naturalnej są wytrzymałe, a dodatkowo wyjątkowo komfortowe. 

FILTRY0

Zegarki Esprit damskie – minimalistyczne i klasyczne 

Większość czasomierzy amerykańskiej marki wykonano w stylu fashion. Na tarczach nie znajdziemy typowych cyfr, lecz minimalistyczne oznaczenia godzin przy pomocy kropek lub prostych indeksów. Niektóre zegarki Esprit damskie mają zupełnie puste tarcze. Taki styl podkreśla klasykę i zapewnia dopasowanie do każdej okazji. Czasomierze w większości mają kolor czarny, który łączony jest z tradycyjnym złotem. Taka kolorystyka wygląda niesamowicie na dłoni. Podkreślona jest klasa i elegancja. Proste wskazówki ułatwiają odczytanie aktualnej godziny. 


Zegarek Esprit ze świecącymi dodatkami 

Zegarek Esprit ES109282003  damski zegarek na brązowym pasku z tarczą ozdobioną błyszczącymi cyrkoniami

Kobiety lubią błyszczące dodatki w swojej biżuterii. Dlatego niektóre zegarki Esprit damskie mają dookoła koperty cyrkonie. Podczas poruszania dłonią odbijają światło, niezwykle się przy tym mieniąc. Co więcej, kilka czasomierzy ma tarczę ozdobioną brokatem. Taki rodzaj dodatków z pewnością skradnie serce niejednej kobiety. Srebrne tarcze również zwracają uwagę klientek. Ten kolor nie tylko odbija światło, ale jest bardzo uniwersalny i można do niego dobrać różne stylizacje. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Esprit dostępną w naszej ofercie!