Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Esprit Męskie na pasku

6wyniki

Zegarek Esprit ES109181001 zegarek męski na skórzanym brązowym pasku z datownikiem, stoperem i chronografem

Zegarki Esprit męskie to propozycja dla mężczyzn ceniących modne dodatki w klasycznym stylu. Czasomierze mają standardowe okrągłe koperty w kolorze srebrnym bądź czarnym, wykonane ze stali. Taka kolorystyka sprawia, że każdy zegarek męski Esprit wpasowuje się w aktualnie panujące trendy. Tarcze wskazują czas w sposób tradycyjny, przy użyciu systemu wskazówkowego. Podkreśla to ich ponadczasowy styl. Zegarki Esprit męskie na pasku są wygodne i wytrzymałe. Skóra naturalna, z której zostały wykonane, układa się odpowiednio do kształtu nadgarstka, nie powodując dyskomfortu.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Esprit męskie – klasa i minimalizm 

Prostota to cecha, która jest bardzo ceniona w przypadku dodatków. Wśród wielu bogato zdobionych modeli czasomierzy te, które są klasyczne, zyskują największą popularność. Zegarki Esprit męskie mają proste tarcze wykonane w stonowanych kolorach. Cyfry lub proste indeksy dopasowane są kolorystycznie do całej reszty tak, aby tworzyć spójną całość. Stalowe koperty zawieszone na paskach ze skóry naturalnej doskonale się komponują. Kupując zegarek męski Esprit możesz dopasować grubość paska oraz jego kolor do swoich preferencji. W ofercie znajdują się brązowe, czarne, szare oraz zielone warianty. 

Zegarek Esprit ES109421002 klasyczny zegarek męski na skórzanym brązowym pasku z datownikiem

Zegarek męski Esprit – niezawodny mechanizm 

Zegarek Esprit ES109211002  męski zegarek na czarnym skórzanym pasku i z tarzcą w kolorze szarym z datownikiem

Sercem każdego czasomierza jest jego mechanizm. W amerykańskich modelach producent wykorzystał kryształ kwarcu napędzający mechanizm kwarcowy. Działa on przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii. Zegarki Esprit męskie zasilane w ten sposób działają nieprzerwanie przez wiele lat. Ich system jest niezawodny i zawsze poprawnie wskazuje godzinę. Całość chroniona jest przez szkło mineralne, które ma 5 punktów twardości w skali Mohsa. Zegarki męskie Esprit to pomysł świetny prezent z okazji urodzin czy świąt.

Zobacz całą kolekcję Esprit dostępną w naszej ofercie!