Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki FESTINA Smartime

5wyniki

Smartwatch Festina Smartime powstał jako odpowiedź na potrzeby nowoczesnych kobiet poszukujących eleganckich i funkcjonalnych zegarków na każdą okazję. Stworzony przez markę Festina smartwatch zachwyca doskonałym designem oraz wieloma praktycznymi funkcjami ułatwiającymi realizację codziennych wyzwań. Kolekcja Festina Smartime to niebanalne modele smartwatchy zaprojektowane dla kobiet ceniących stylowe dodatki. 

czytaj więcej
FILTRY0

Smartwatch Festina - stworzony z myślą o stylowych kobietach 

Jeśli chodzi o smartwatche, Festina Smartime jest kolekcją absolutnie wyjątkową. Stworzona w całości z myślą o kobietach ma na celu kompleksowe zaspokojenie ich bardzo konkretnych potrzeb. Z tego względu smartwatch Festina Smartime służy jednocześnie jako technologiczny gadżet i co najważniejsze - niezwykle stylowy dodatek. Smartwatche z tej serii charakteryzują się 41 mm kopertą, której rozmiar zapewnia miejsce na dotykowy wyświetlacz, jak i dopasowanie do damskiego nadgarstka. Do wyboru mamy kilka wariantów. Różowo-złotą lub srebrną kopertę z cyrkoniami, albo różowo-złotą pozbawioną dodatkowych ozdobników.
Zegarek Festina Smartime na każda okazję.


Wielofunkckjonalny zegarek Festina Smartime na każdą okazję i sytuację.
Niezależnie od wybranego modelu, każdy smartwatch Festina Smartime wyposażony jest w dwa odmienne skórzane paski z systemem szybkiej wymiany. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać swój ulubiony wariant, który w razie potrzeby można w mgnieniu oka całkowicie odmienić. Warto wspomnieć, że w eleganckim pudełku, w jakim dostarczane są smartwatche Festina Smartime, znajdziemy nie tylko paski. Do każdego zestawu dołączona jest magnetyczna baza służąca do ładowania oraz ekspozycji naszego nowoczesnego zegarka.Festina Smartime – postaw na funkcjonalność 

Zegarki Festina Smartime zaskakują we wszystkich dziedzinach. W przeciwieństwie do standardowych smartwatchy, na tarczy pozostawiono tradycyjne, analogowe wskazówki. Co ważne, rozwiązanie to w żaden sposób nie zaburza pracy wyświetlacza AMOLED, który jest w całości dotykowy. Kiedy bateria nie wystarcza już jednak do jego obsługi, analogowe wskazówki nadal będą pracować, zapewniając odczyt czasu i estetyczne walory analogowej tarczy. Połączenie ze smartfonem znacznie poszerza możliwości smartwatcha Smartime Festina dając dostęp do systemu notyfikacji, aplikacji pogodowych, czy kontroli odtwarzania utworów. Dzięki temu raz na zawsze będziemy mogli zapomnieć o ciągłym sięganiu do kieszeni. Możliwość dowolnego edytowania obrazu wyświetlanego przez smartwatch na tarczy,w prosty sposób uczyni go niepowtarzalnym. Rozbudowany system kalendarza oraz przypomnień sprawi też, że już nigdy nie zapomnisz o ważnym spotkaniu.
Funkcjonalny zegarek Festina SmratimeSmartwatch Festina Smartime – dbaj o zdrowie

Zegarek Festina Smartime idealny dla kobiet dbających o zdrowie
Rozwój nowoczesnych technologii powinien korzystnie wpływać na każdy aspekt naszego życia. Zegarki Smartwatch Festina Smartime są więc wyposażone w szereg narzędzi, pozwalających zadbać lepiej o zdrowie. Licznik kroków czy oprogramowanie treningowe to niezwykle ważne, ale też bardzo podstawowe dodatki. Właśnie dlatego w Festina Smartime zamontowano monitor akcji serca, który na bieżąco może kontrolować nasze tętno, zamieniając zwykły zegarek w zaawansowane narzędzie treningowe. Funkcja Sedentary Reminder odpowiada z kolei za kontrolę naszej aktywności w ciągu dnia. Jeśli zastygniesz w miejscu przez zbyt długi czas, Festina Smartime przypomni ci o tym, informując o konieczności przysłowiowego rozprostowania kości. Smartwatch Festina wyposażony jest również w monitor snu, dzięki któremu łatwiej sprawdzić będzie jego jakość.