TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki FESTINA Smartime

Funkcjonalne smartwatche stają się co raz bardziej popularne na światowym rynku. W dobie postępu stanowią przy tym jasny dowód, że branża zegarmistrzowska nie zamierza pozostawać z tyłu. Zegarek umożliwiający stałe połączenie z naszym smartfonem okazuje się rozwiązaniem nad wyraz praktycznym, poręcznym, a przy tym niezwykle stylowym.  

czytaj więcej

Smartwatch stworzony z myślą o kobietach 

Jeśli chodzi o smartwatche, Festina Smartime jest kolekcją absolutnie wyjątkową. Stworzona w całości z myślą o kobietach ma na celu kompleksowe zaspokojenie ich bardzo konkretnych potrzeb. Z tego względu Festina Smartime służy jednocześnie jako technologiczny gadżet i co najważniejsze - niezwykle stylowy dodatek. Smartwatche z tej serii charakteryzują się 41 mm kopertą, której rozmiar zapewnia miejsce na dotykowy wyświetlacz, jak i dopasowanie do damskiego nadgarstka. Do wyboru mamy kilka wariantów. Różowo-złotą lub srebrną kopertę z cyrkoniami, albo różowo-złotą pozbawioną dodatkowych ozdobników.


Niezależnie od wybranego modelu, każdy smartwatch wyposażony jest w dwa odmienne skórzane paski z systemem szybkiej wymiany. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać swój ulubiony wariant, który w razie potrzeby można w mgnieniu oka całkowicie odmienić. Warto wspomnieć, że w eleganckim pudełku, w jakim dostarczane są smartwatche Festina Smartime, znajdziemy nie tylko paski. Do każdego zestawu dołączona jest magnetyczna baza służąca do ładowania oraz ekspozycji naszego nowoczesnego zegarka.Festina Smartime – postaw na funkcjonalność 

Zegarki Festina Smartime zaskakują swoją elastycznością we wszystkich dziedzinach. W przeciwieństwie do standardowych smartwatch –y, na tarczy pozostawiono tradycyjne, analogowe wskazówki. Co ważne, rozwiązanie to w żaden sposób nie zaburza pracy wyświetlacza AMOLED, który jest w całości dotykowy. Kiedy bateria nie wystarcza już jednak do jego obsługi, analogowe wskazówki nadal będą pracować, zapewniając odczyt czasu i estetyczne walory analogowej tarczy. Połączenie ze smartfonem znacznie poszerza możliwości dając dostęp do systemu notyfikacji, aplikacji pogodowych, czy kontroli odtwarzania utworów. Dzięki temu raz na zawsze będziemy mogli zapomnieć o ciągłym sięganiu do kieszeni. Możliwość dowolnego edytowania obrazu wyświetlanego przez smartwatch na tarczy, w prosty sposób uczyni go niepowtarzalnym. Robudowany system kalendarza oraz przypomnień, sprawi też, że już nigdy nie zapomnisz o ważnym spotkaniu.Dbaj o zdrowie z zegarkiem Festina Smartime! 

Rozwój nowoczesnych technologii powinien korzystnie wpływać na każdy aspekt naszego życia. Smartwatche Festina Smartime są więc wyposażone w szereg narzędzi, pozwalających zadbać o stan naszego ciała. Licznik kroków czy oprogramowanie treningowe to niezwykle ważne, ale też bardzo podstawowe dodatki. Właśnie dlatego w Festina Smartime zamontowano monitor akcji serca, który na bieżąco może kontrolować nasze tętno, zamieniając zwykły zegarek w zaawansowane narzędzie treningowe. Funkcja Sedentary Reminder odpowiada z kolei za kontrolę naszej aktywności w ciągu dnia. Jeśli zastygniesz w miejscu przez zbyt długi czas, Festina Smartime przypomni ci o tym, informując o konieczności przysłowiowego rozprostowania kości. Dla uzupełnienia smartwatch wyposażony jest monitor snu, dzięki któremu łatwiej sprawdzić będzie jego rzeczywistą jakość.