Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Fossil Smartwatches Męskie

2wyniki

Smartwatch męski Fossil

Smartwatch męski Fossil najnowszej generacji zapłaci za zakupy, wykona połączenie telefoniczne i odpowie na Twoje potrzeby głosem asystenta Google albo Siri. Możesz połączyć go ze smartfonem z systemem Android lub iOS, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Dzięki funkcji szybkiego ładowania będzie zawsze do Twojej dyspozycji. Zobacz smartwatch Fossil męski i przekonaj się, że codzienność może być prostsza! 

czytaj więcej
FILTRY0

 Fossil — z zamiłowania do nowej technologii

Marka Fossil zaczęła swoją działalność w latach 80. XX w. od produkcji eleganckich zegarków z nutą vintage. Wyposażone w nowoczesną technologię i wysokiej jakości komponenty stały się odpowiedzią na potrzeby konsumentów.

Smartwatch męski Fossil


Męski Smartwatch Fossil

Kiedy Fossil zdecydował się wejść na rynek wearables, miał już więc solidne podstawy. Jego zamiłowanie do innowacji w pełni mogło się zaś wyrazić przy produkcji smart zegarków. Ponownie wsłuchując się w oczekiwania swoich odbiorców, stworzył zegarek Fossil męski smartwatch, który wyróżnia się nienagannym designem i najnowszymi inteligentnymi rozwiązaniami.


Smartwatch męski Fossil napędzany przez WearOs

Znajdujący się w portfolio Fossil smartwatch męski ma wbudowany jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych: WearOs by Google. Współpracuje on zarówno z oprogramowaniem Android, jak i iOS. Będzie więc kompatybilny z niemal każdym smartfonem. Dzięki zastosowaniu tego systemu smartwatch męski Fossil zyskuje szeroką, praktyczną funkcjonalność.

WearOs w smartwatchu Fossil

Smartwatch Fossil męski o nowoczesnych możliwościach

Amerykański brand nieustannie rozwija dostępne funkcje. Najnowszy zegarek Fossil smartwatch męski szóstej generacji oferuje m.in.:

Możliwości smartwatch'a Fossil
  • płatności zbliżeniowe poprzez aplikację Google Pay — butelka wody na trening, kawa w drodze do pracy, smakołyki na rodzinny piknik? Teraz nie musisz mieć przy sobie portfela, aby zapłacić za zakupy szybko i wygodnie;
  • wykonywanie połączeń — przekonaj się, że rozmowa w samochodzie, w czasie zakupów czy w drodze na spotkanie biznesowe nigdy nie była tak wygodna; nie musisz już sięgać po telefon, aby się z kimś skontaktować albo odebrać połączenie — wystarczy kilka ruchów na wyświetlaczu zegarka;
  • powiadomienia ze smartfona — mając smartwatch męski Fossil jesteś stale na bieżąco z wirtualnym światem; wszystkie powiadomienia o e-mailach, komunikatach z mediów społecznościowych czy sms-ach wyświetlają się na ekranie zegarka — nie zdołasz ich przeoczyć! 
  • odtwarzanie muzyki — żyjesz w rytmie muzyki? Od dzisiaj uruchamiaj ulubione playlisty z poziomu nadgarstka; 
  • wsparcie asystenta Google lub Siri — z pomocą osobistego asystenta codzienne zadania stają się łatwiejsze; otrzymuj odpowiedzi na pytania, obsługuj Fossil smartwatch męski głosowo i efektywniej planuj każdy dzień; 
  • czujniki zdrowia — monitor snu, pulsometr, pulsoksymetr kontrolują Twój organizm, abyś nie przeoczył niepokojących objawów. 

Zegarek Fossil — męski smartwatch, który jest wydajny, szybki i oszczędny

Fossil nie tylko stale powiększa listę funkcji. Każdy kolejny smartwatch męski Fossil jest też szybszy, bardziej wydajny i energooszczędny. Dla przykładu najnowsza szósta generacja ma o 30% zwiększoną wydajność w porównaniu z poprzednią wersją. Przekłada się to m.in. na szybszy przesył danych, płynniejsze otwieranie się aplikacji, ale też mniejsze zużycie energii.

Wydajny smartwatch Fossil 
Długi czas trzymania baterii w smartwachu Fossil

Dodatkowo otrzymujesz do wyboru tryby oszczędnościowe, aby maksymalnie wydłużyć czas pracy baterii. W efekcie może ona działać od 24h do kilku dni. A po wyczerpaniu jej ponowne naładowanie do 80% zajmuje tylko 30 minut dzięki nowej, szybkiej ładowarce.


Fossil — smartwatch męski dla aktywnych mężczyzn z klasą

Fossil przy projektowaniu swoich smartwatchy pełnymi garściami czerpie z doświadczenia w branży fashion. Zegarek Fossil męski smartwatch łączy styl klasyczny z nowoczesnym, dzięki czemu pasuje nawet do casualowych czy biznesowych outfitów. W ofercie są dostępne modele na bransolecie współgrające z luźniejszymi, codziennymi stylizacjami. Obok nich występują też jednak zegarki na pasku ze skóry, które możesz zestawić z garniturem czy elegancką koszulą.

Elegancki smartwatch Fossil


Męski smartwatch Fossil na pasku

Dodatkowo każdy smartwatch Fossil męski oferuje szeroki wybór tarcz. W zależności od wybranego rodzaju nadasz zegarkowi klasyczny, nowoczesny lub sportowy wygląd.

 

W ZEGAREK.NET znajdziesz zegarek Fossil smartwatch męski różnych generacji. Zapoznaj się z naszą ofertą!