SORTUJ POKAŻ FILTRY
zegarek męski Fossil FS5485 Fossil FS5485 CHASE TIMER
zegarek męski
594,00 zł
24h
zegarek męski Fossil FS5488 Fossil FS5488 CHASE TIMER
zegarek męski
469,00 zł
24h
zegarek męski Fossil FS5542 Fossil FS5542 CHASE TIMER
zegarek męski
594,00 zł
24h
zegarek męski Fossil FS5486 Fossil FS5486 CHASE TIMER
zegarek męski
590,00 zł
24h

Gustowne, praktyczne i na każdą okazję - tak w największym skrócie można opisać zegarki z serii Fossil Chase Timer. Wszystkie one podążają za modowymi trendami, choć w ich wnętrzu można dostrzec sentymentalną podróż do przeszłości. Taki był zamysł założycieli marki Fossil, którzy od początku swojej działalności tworzą zegarki z „duszą”, nawiązujące do stylu retro. 

Amerykańscy zegarmistrzowie zadbali, by czas... zatrzymał się w miejscu! To paradoks, bo przecież zegarki mają pomagać w jak najlepszym zaplanowaniu przyszłości, tej najbliższej. Chodzi jednak o design czasomierzy Fossil Chase Timer, które wyglądem nawiązują do minionych dekad. Niegdyś zegarek był atrybutem dżentelmena, który z marszu nadawał mężczyźnie klasy. Dziś też tak może być - męski zegarek vintage w sposób oryginalny podkreśli garderobę. Produkty marki Fossil świetnie współgrają z różnorodnym ubiorem - od garnituru, przez półoficjalne kreacje, aż do stylu casualowego. Dopasują się do każdej okazji: zarówno na firmowym spotkaniu, pikniku rodzinnym, jak i podczas ekstremalnej przejażdżki na motocyklu. 

Na pierwszy rzut oka, każdy z wybranych modeli wygląda jak minimalistyczny zegarek męski. Jednak ich elegancję uwydatniają detale, które nie tylko świadczą o wyrafinowanym stylu, ale też nadają funkcjonalności. Na przykład estetyczna tarcza z arabskimi cyframi i drobną skalą godzinową prezentuje się gustownie, choć w głównej mierze odpowiada za dobry odczyt, nawet w warunkach mocnego nasłonecznienia. Paski z naturalnej skóry bez przeszyć, które z jednej strony wyrażają szyk, a z drugiej chronią przed przetarciami. Wszystkie te szczegóły razem wzięte sprawiają, że zegarki Fossil Chase Timer mogą spełnić kilka zadań na raz  - świetnie wyglądać i sprawdzić się na co dzień pod kątem praktycznym. 

Ale nie sam wygląd i wielozadaniowość czynią z czasomierzy marki Fossil produkty najwyższej jakości. Projektanci z Teksasu skorzystali z materiałów, które gwarantują długą żywotność ich dzieł. Mowa tu zwłaszcza o stalowej kopercie wyposażonej w odporne na pęknięcia i stłuczenia szkło mineralne. Dzięki temu zegarki nawiązują do przeszłości, jednocześnie troszcząc się o przyszłość. Po prostu - są ponadczasowe.