Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Dayle

2wyniki

Wyjątkowe zegarki Fossil mają bransolety ze stali. Ich konstrukcja została wykonana z ogniw, co gwarantuje wytrzymałość. Tarcze mają ciekawe giloszowania, co z pewnością zwróci uwagę niejednej osoby. Każdy zegarek Fossil ma analogowy wskaźnik czasu. Jest to podkreślenie klasycznych cech, dzięki czemu czasomierze są ponadczasowe. Amerykański producent dodał bezel, który znakomicie uzupełnia całość. Szkło mineralne doskonale zabezpiecza piękne tarcze. Nie musisz obawiać się o zarysowania oraz pęknięcia na swoim modelu zegarka Fossil Dayle.

FILTRY0

Fossil Dayle – zaskakujące wzornictwo w amerykańskim wydaniu 

Moda jest zmienna i cały czas idzie do przodu. Dlatego tak ważne jest, aby dodatki, które kupujemy cały czas pasowały do zmieniających się trendów. Najlepszym sposobem jest połączenie klasyki z modą. Zegarki Fossil mają ciekawe indeksy symbolizujące godziny. Te, które odpowiadają za godzinę „12”, „3”, „6” i „9” są prostokątne. Pozostałe godziny mają symbol kropki. Taka różnorodność sprawia, że zegarek Fossil nie jest nudny, a wręcz zaciekawia swoim wyglądem. Wykorzystanie kilku pastelowych kolorów w jednym modelu sprawia, że czasomierze Fossil Dayle podkreślają proste i minimalistyczne stylizacje. Taka biżuteria będzie również odpowiednia do eleganckich outfitów. 

Zegarek Fossil DAYLE BQ3598 zegarek damski na bransolecie z dwukolorową kopertą

Zegarek Fossil – najwyższa jakość i niepowtarzalny styl 

Zegarek Fossil DAYLE BQ3596 zegarek damski na bransolecie w kolorze różowego złota z datownikiem

Wbudowany mechanizm kwarcowy jest jednym z lepszych systemów dostępnych na rynku. Producenci bardzo często wybierają go ze względu na niezawodność i brak konieczności cyklicznego nakręcania. Zegarki Fossil działają dzięki impulsowi elektrycznemu z baterii. To on jest odpowiedzialny za ruch wskazówek. Mechanizm jest dokładny, przez co nie musisz obawiać się o nieprawidłową godzinę na tarczy. Bransolety z ogniw, na których zostały zawieszone ciekawe koperty, tworzą trwałą konstrukcję. Jest wytrzymała, a jednocześnie pięknie się prezentuje. W ofercie można znaleźć zegarki Fossil Dayle w odcieniach złota, srebra lub połączenie tych dwóch kolorów. Zapięcie motylkowe chroni przed przypadkowym zgubieniem biżuterii. Blokada w klamrze zapobiega samoistnemu rozpięciu się bransolety.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Fossil dostępną w naszej ofercie!