Zegarki damskie Fossil nie od dziś cieszą się ogromną popularnością w świecie modnych dodatków. Oczywiście nie mogło być inaczej również z kolekcją Fossil Georgia, która została okrzyknięta jedną z najbardziej popularnych serii tej marki. Swoją wyjątkowość kolekcja ta zawdzięcza głównie oryginalnemu połączeniu kopert zegarków z paskami. Ciekawym akcentem są zastosowane tutaj nietypowe elementy zastępujące uszy koperty. Wokół nich owinięty jest pasek przypięty nitem i połączony z drugą warstwą, która układa się na nadgarstku tuż pod kopertą. Zapewnia to nie tylko wygodę noszenia, ale i bardzo oryginalny wygląd. 

Modne zegarki damskie Fossil, są utrzymane w klasycznej kolorystyce. Kolorami dominującymi, są tutaj złoto, srebro oraz popularne różowe złoto. Tarcze zegarków, są raczej klasyczne, możemy tutaj ujrzeć subtelne indeksy oraz arabskie oznaczenia godzinowe w kolorze koperty. Wybrane modele na bransolecie zostały ozdobione cyrkoniami, dzięki czemu mogą z powodzeniem zastąpić niejeden model wykwintnej biżuterii. Zegarki z kolekcji Fossil Georgia będą doskonale pasować do wyjątkowych i eleganckich stylizacji. W wieczorowej odsłonie to właśnie modele na bransolecie będą grać pierwsze skrzypce i przyciągać wzrok, ze względu na swoją osobliwość i elegancję. Natomiast codzienne stylizacje można ożywić jednym z modeli Fossil Georgia na pasku i wyróżnić s się pośród tłumu.

Kupując zegarek z kolekcji Fossil Georgia masz gwarancję doskonałego wykonania z materiałów najwyższej jakości. Jest to świetne połączenie funkcjonalności, praktyczności i oryginalnego designu. Seria skradnie serca wszystkim kobietom, dla których te trzy cechy, są kluczowe przy wyborze wymarzonego czasomierza.