Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil The Commuter

1wyniki

Zegarki Fossil The Commuter

Kolekcja Fossil The Commuter powstała z myślą o osobach szukających zegarka równie funkcjonalnego, co dobrze wyglądającego. Wchodzące w skład serii czasomierze to bowiem eleganckie modele, które staną się dopełnieniem wszystkich damskich i męskich stylizacji.

FILTRY0

Codzienna elegancja w zegarkach Fossil The Commuter

Niezastąpiony, elegancki i niezawodny zegarek Fossil dotrzyma Ci towarzystwa bez względu na Twoje codzienne obowiązki. Będzie on idealnym dodatkiem do eleganckiego garnituru, czy wieczorowej sukni. Jego duża tarcza ze smukłymi i czytelnymi indeksami, została zakończona ostrymi wskazówkami. Modele męskie utrzymano w czerni i srebrze, natomiast damskie egzemplarze mają złotą kolorystykę. Z koperty wychodzą tzw. uszy, na których zawieszono miękki skórzany pasek lub stalową bransoletę. Obie opcje sprawdzą się w codziennych warunkach, gwarantując bezpieczne i wygodnie trzymanie się zegarka na nadgarstku.

Codzienna elegancja i uniwersalny design w zegarkach Fossil The CommuterZegarki Fossil The Commuter - obudowa i wykonanie


Zegarki Fossil The Commuter - obudowa i wykonanie najwyższej jakości
Zegarki Fossil The Commuter dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi i dobremu wykończeniu, będą nam służyć we wszystkich okolicznościach dnia codziennego. Ich wodoszczelność na poziomie 5 ATM bardzo dobrze poradzi sobie z ewentualnymi zachlapaniami, a ochraniające tarczę szkło mineralne zagwarantuje ochronę w przypadku uderzenia. Zegarki działają na precyzyjnym japońskim mechanizmie kwarcowym, cechującym się doskonałą dokładnością wyznaczania czasu.