Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Furla Minimal Shape

 Zegarki Furla Minimal Shape

Zegarki Furla to proste i minimalistyczne dodatki dla kobiet. Ich jednokolorowe tarcze o efektownej fakturze sprawiają, że całość wygląda niezwykle modnie. Godziny zostały oznaczone przy pomocy indeksów z zaokrąglonymi rogami. Dzięki temu każdy zegarek Furla wygląda kobieco i delikatnie. Wskazówki również są zaokrąglone na końcach, przez co odczytanie godziny nie sprawia żadnego problemu. Czasomierze Furla Minimal Shape w większości zawieszone są na skórzanym pasku. Ten materiał gwarantuje komfortowe użytkowanie biżuterii. 

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Furla Minimal Shape – minimalistyczny design we włoskim stylu 

Kobiety cenią minimalistyczne, eleganckie wzornictwo. W czasomierzach Furla Minimal Shape nie ma zbędnych ozdobników. Na tarczy znajdują się subtelne oznaczenia godzin oraz wskazówki. Widoczna nazwa marki świadczy o modnym designie biżuterii. Skórzane paski zostały obszyte nicią w takim samym kolorze jak materiał. Dzięki temu całość wygląda klasycznie i spójnie. Zegarki Furla mają okrągłe koperty w odcieniach złota lub srebra. Wykorzystanie standardowych kolorów powoduje, że czasomierze są ponadczasowe i uniwersalne. Po dodaniu grawera, za pośrednictwem naszego sklepu, mogą stać się rodzinną pamiątką. 

 Zegarki Furla Minimal Shape w rózowym kolorzeZegarek Furla – piękny dodatek na każdą okazję 

 Zegarki Furla Minimal Shape WW00003003L2

Zegarki Furla zawieszono na skórzanych paskach. Dzięki specjalnym właściwościom tego materiału możesz cieszyć się komfortem noszenia biżuterii przez cały dzień. Pasek dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Czasomierze zapinane są na klasyczną sprzączkę. Pozwala ona na szybkie zapięcie i rozpięcie paska. Jej kolor został dobrany odpowiednio do koloru koperty. Przekłada się to na modny wygląd zegarka. Europejskie czasomierze mają kwarcowy mechanizm, który jest jednym z popularniejszych systemów na rynku. Dzięki niemu na tarczy zawsze jest aktualna godzina. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Furla dostępną w naszej ofercie!