Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Furla Multifunction

1wyniki

Zegarki Furla Multifunction

Nieskazitelny styl, włoskie rzemiosło i wysoka jakość wykonania to cechy, które doskonale opisują zegarki Furla. Ich oryginalny styl doceniany jest przez kobiety na całym świecie. Okrągłe koperty są świetnym uzupełnieniem nowoczesnych cyferblatów. Wyprodukowany przez markę Furla zegarek może stać się alternatywą dla tradycyjnej biżuterii. Świadczą o tym lśniące dodatki oraz estetyczne wykonanie. Każdy zegarek Furla podkreśla kobiecą subtelność wybranego outfitu.  Oryginalności nadaje unikalne DNA marki, które widoczne jest na tarczach oraz bransoletach. Zegarki Furla Multifunction to kolekcja doceniana za umiejętne połączenie funkcjonalności, klasyki, elegancji i mody.

FILTRY0

Zegarki Furla Multifunction – elegancja w nietuzinkowym wydaniu 

Biżuteryjne cyferblaty oraz ciekawie zdobione koperty zegarków wzbudzają zainteresowanie kobiet na całym świecie. Zegarki Furla tworzone są z pasją w oparciu o włoski styl. Prezentują nietuzinkowy wygląd połączony z finezyjną elegancją. Nowoczesne tarcze zostały pokryte elastycznym szkłem mineralnym, które bardzo dobrze chroni przed stłuczeniami i zarysowaniami. Sercem każdego modelu pozostaje japoński mechanizm kwarcowy. Precyzyjny system wprawia w ruch smukłe wskazówki, zapewniając dokładny pomiar czasu. 

Zegarek Furla WW00011004L5

Furla – zegarek z włoskim rodowodem zachwycający wyjątkowym stylem 

Zegarek Furla WW00011005L1

Projektanci czasomierzy doskonale wiedzą, jak połączyć tradycyjny włoski styl z wyróżniającymi się elementami. Zegarki Furla mają na cyferblacie kontrastujący znacznik godziny 12, a pozostałe oznaczono indeksami w kształcie delikatnych słupków. Nowoczesności dodają trzy subtarcze rozmieszczone w centralnej części zegarka. Cechą charakterystyczną pozostaje sporych rozmiarów logo marki. Zegarki Furla Multifunction są stylowym dodatkiem idealnie podkreślającym piękno modnych stylizacji. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Furla dostępną w naszej ofercie!