Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garett Smartbandy - Opaski sportowe

1wyniki

Garett Smartband Opaski Sportowe w kolorze białym i czarnym

Opaski Garett to nowoczesne i funkcjonalne modele pasujące do codziennych stylizacji. Garett Smartband sprawdzi się u aktywnych sportowo osób. Sprzęt ma wiele przydatnych funkcjonalności. Każda opaska sportowa Garett ma regulowane zapięcie. Niezależnie od wielkości nadgarstka możesz dopasować odpowiedni rozmiar bez konieczności skracania paska. Ciekawy wygląd tarczy przyciągnie uwagę niejednej osoby. Opaska Garett może być ciekawym pomysłem na prezent. Z pewnością spodoba się osobom, które cenią sportowy styl dodatków. Każda opaska Garett Fit pomaga w kontrolowaniu zdrowego trybu życia. Wbudowane funkcje umożliwiają mierzenie postępów i ich analizę. Stworzona przez markę Garett opaska to uniwersalny dodatek, który może z powodzeniem zastąpić tradycyjny zegarek. 

FILTRY0

Opaski Garett – sportowy design i funkcjonalność 

Prostota zawsze sama się broni. Tak jest również w przypadku tej marki. Małe zegarki z wieloma funkcjami to coś, czego potrzeba wielu osobom. Garett SmartBand mierzy ciśnienie, liczy pokonane każdego dnia kroki, a nawet pomaga w obserwacji tętna. Takie opcje sprawdzą się u osób aktywnie spędzających czas. Niektóre z czasomierzy mają GPS i Bluetooth. Datownik zawsze wskaże aktualny dzień tygodnia, co może być istotne dla osób trenujących w dane dni.  

Zegaret Garett Smartband Opaska Sportowa

Opaska Garett – smartband w modnych kolorach 

Garett Smartband Opaska Sportowa

Opaski Garett pokazują czas w sposób cyfrowy, dzięki czemu bardzo szybko widzimy, która jest aktualnie godzina. Prostokątne tarcze z tworzywa sztucznego są bardzo wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia. Każda opaska Garett Fit jest wąska, co przekłada się na komfort w użytkowaniu. Co więcej, ciekawa propozycja kolorów sprawia, że sprzęt nie jest nudny i wyróżnia się wśród innych. 

Zobacz wszystkie propozycje marki Garett dostępne w naszej ofercie!