Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin dla dzieci

6wyniki

Zegarki Garmin dla dzieci

Zaawansowane technologicznie zegarki Garmin dla dzieci pobudzają wyobraźnię, otwierając drzwi do bajkowego uniwersum. Ulubieni bohaterowie bajek i komiksów towarzyszą najmłodszym w codziennych wyzwaniach. Motywują do szkolnych i domowych obowiązków, organizują zabawy, inspirują do sportowej aktywności. Przygotujcie się na prawdziwą przygodę z kolekcją zegarków Garmin dla dziecka! 

FILTRY0

Zegarki Garmin dla dzieci – odkryj ich możliwości!  

Twoje dziecko niczym superbohater stawia czoła domowym zadaniom albo jak przystało na prawdziwą księżniczkę po królewsku realizuje codzienne obowiązki? To brzmi jak bajka, ale ze smartwatchem dla dzieci Garmin wszystko jest możliwe!

Nowoczesne urządzenie oferuje możliwości typowe dla zegarków sportowych – śledzenie aktywności, krokomierz czy monitor snu. W dodatku pomaga w organizacji czasu, w przyjacielski sposób przypominając o najważniejszych zadaniach.


Wszystkie funkcje, jakie ma stworzony przez markę Garmin zegarek dziecięcy, zostały jednak zaprojektowane w taki sposób, aby każdego dnia dostarczały zabawy, wyzwań i niezapomnianych emocji.

Dziecko za wykonywane zadania zyskuje dostęp do przygód. Natomiast aktywność fizyczna pozwala mu wziąć udział w grze-wyzwaniu i powiększać kolekcję klejnotów. Mały superbohater może też mierzyć się z innymi użytkownikami (przyjaciółmi, rodzicami) w liczbie kroków do pokonania.


Proponowany przez Garmin zegarek dla dzieci dzielnie będzie mu towarzyszył na każdym etapie dnia. Jest wodoszczelny, wygodny w noszeniu i solidnie wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jego bateria działa do 1 roku bez wymiany (po tym czasie łatwo wymienisz ją na nową).

Wybierając smartwatch Garmin dla dzieci, możecie wspólnie pracować na sukcesy dziecka. Śledź więc jego aktywność, przydzielaj mu zadania, nagradzaj za wykonane obowiązki.


Nowoczesny zegarek dla dzieci Garmin występuje w dwóch seriach: Vivofit jr 2 i 3. Różnią się one od siebie głównie kształtem i wielkością wyświetlacza oraz tematyką.

A to oznacza, że bez względu na to, na jaki model się zdecydujesz, Twoje dziecko będzie mogło korzystać z większości tych samych funkcji.  Garmin dla dziecka – Vivofit jr 2  

Garmin – smartwatch dla dzieci Vivofit jr 2 przypomina opaskę sportową z wbudowanym prostokątnym ekranem.

Design i oprogramowanie każdego modelu nawiązują do innej postaci z popularnych bajek lub komiksów. Sprawdź wszystkie propozycje! Kapitan Ameryka – poczuj moc!

Twoje dziecko bacznie śledzi przygody Kapitana Ameryka? Pozwól mu stać się częścią niezwykłego świata Marvel Avengers! Zaprojektowana przez Garmin opaska dla dzieci zamieni nawet nielubiane czynności w fascynujące misje, którym mogą stawić czoła tylko nieustraszeni superbohaterowie. Lista wyzwań wyświetli się zawsze na poziomie nadgarstka, żeby dziecko nie przeoczyło żadnego zadania. Wodoodporny, wygodny w noszeniu i wytrzymały smartwatch Garmin dziecięcy poradzi sobie nawet podczas mycia rąk, powrotu do domu w deszczu i najbardziej szalonych zabaw.

Każdy dzień przynosi punkty za zadania i odblokowuje kolejne przygody. Dlatego dbajcie o siły i kondycję, mierząc codzienne aktywności i kontrolując jakość snu.  Spider-Man – zamień się w superbohatera!

Który chłopiec choć raz nie zazdrościł Spider-Manowi fascynujących przygód? Teraz mając smartwatch dla dzieci Garmin na nadgarstku, sam wcieli się w tę komiksową postać. Ale uwaga, to będzie wymagało świetnej organizacji czasu i dbałości o formę. Twój superbohater bywa zapracowany i każdego dnia ma mnóstwo obowiązków do wykonania? Ustaw przypomnienia i alarmy dla zadań, a Twojemu dziecku nie umknie żadna misja.

Trud obowiązków wynagrodzą gry i przygody wprost z uniwersum Marvel Spider-Mana. Star Wars – masz moc!  

Wejdźcie razem do galaktycznej przestrzeni Gwiezdnych Wojen, wybierając z oferty Garmin zegarek dziecięcy z motywem Star Wars. Dziecko, niczym nieustraszony Anakin Skywalker, będzie z nim mężnie stawiać czoła codziennym wyzwaniom. W świecie Star Wars nie ma miejsca na wymówki, a zapominalscy z pewnością nie zyskają uznania w oczach członków rady Jedi™, czyli rodziców. Garmin – smartwatch dla dzieci przypomni bowiem o każdym zadaniu. 

Obietnica przygód za aktywności skutecznie zmotywuje jednak nawet największego leniucha. Pamiętajcie o uważnym śledzeniu obowiązków i aktywności dziecka – za zrealizowane zadania należą się przecież nagrody. Baw się z Myszką Minnie!

Wygodny w noszeniu, wodoszczelny i niezwykle trwały zegarek dla dzieci Garmin sprawi, że Myszka Minnie nie odmówi sobie żadnego zadania, które jej przypiszesz. A po realizacji całej listy zostanie czas na to, co bohaterka Disneya lubi najbardziej – zabawę!

Przygotuj się na przygody, gry i nagrody z bajkowego świata Disney Minnie Mouse. Świetny wybór smartwatcha dla dziewczynki.Disney Princess – poczuj się jak księżniczka!

Twoja córka uwielbia księżniczki? Teraz może się nią stać dzięki niezwykłemu projektowi Garmin dla dziecka. Współczesne królewny są bardzo nowoczesne. Zamiast korony noszą wodoodporny i znacznie wygodniejszy smartwatch Garmin dla dzieci. W dodatku samodzielnie wykonują wszystkie królewskie obowiązki przyznane przez rodziców.

Na szczęście dworska etykieta nie zakazuje zabawy. Na małą księżniczkę czekają przygody i gry w świecie Disney Princess. Disney Frozen 2 – wejdź do Krainy Lodu!

A gdyby tak przenieść się do Krainy Lodu? Stworzona przez Garmin opaska dla dzieci jest tak wytrzymała, że nie straszny jej nawet największy mróz. A wodoszczelność ochroni ją podczas zabawy w śniegu albo na letniej plaży. W świecie Disney Frozen 2 nie brakuje bowiem czasu na fascynujące przygody. Mała Królowa Śniegu musi sobie jednak na nie zapracować, realizując obowiązki z listy wyświetlanej przez smartwatch dla dzieci Garmin.

Zbierajcie więc siły w sportowych aktywnościach, dbajcie o sen i śledźcie postępy, a z niewielką pomocą reniferów i trolli każde zadanie pójdzie jak z płatka.Smartwatch Garmin dla dzieci – Vivofit jr 3

Zegarki Garmin dla dzieci Vivofit jr 3 bardziej przypominają klasyczny smartwatch. Mają kwadratową kopertę połączoną z wygodnym paskiem oraz czytelny, kolorowy wyświetlacz. W tej serii, obok funkcji znanych z wcześniejszej kolekcji, pojawił się widżet ICE. Dodasz do niego dane kontaktowe dziecka, aby można było szybko uzyskać do nich dostęp w sytuacji awaryjnej. 

Vivofit jr 3 to również zegarek Garmin dla dzieci z GPS, który mierzy przebyty dystans i prędkość poruszania się.Marvel – podejmuj misje!  

Smartwatch Garmin dziecięcy z linii Marvel to prawdziwa gratka dla każdego małego fana kultowych komiksów. U boku Avengersów albo jako Czarna Pantera nie będzie narzekał nawet na nielubiane obowiązki. Każda aktywność zbliża bowiem do udziału w emocjonujących przygodach z Sagi Infinity.

Daje też szansę na nagrody oraz ciekawe quizy. Wodoszczelny, solidny zegarek dla dzieci Garmin nie zawiedzie podczas żadnej misji organizacji S.H.I.E.L.D.  Powiadomienia i zadania na kolorowym wyświetlaczu pomogą zorganizować napięty dzień każdego superbohatera. Wybierz smartwach dla chłopcaDisney Princess – przeżywaj królewskie przygody!

Prawdziwa księżniczka nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Ty łatwo przypiszesz je zaś w aplikacji. Pamiętaj o przypomnieniach, dzięki którym każdy dzień będzie znakomicie zorganizowany. Oczywiście nie może w nim zabraknąć czasu na rozrywkę i odpoczynek. 

Dlatego aktywność otwiera drzwi do królewskich przygód. Wodoodporny zegarek Garmin dla dzieci z GPS i personalizowanymi, kolorowymi wyświetlaczami nie pozwoli ominąć żadnej okazji do zabawy.  Adventure – odkrywaj świat!  

A może Twoje dziecko jest ciekawe świata? Pozwól mu odkrywać go wirtualnie każdego dnia, wybierając Garmin dla dziecka z motywem Adventure. Każda aktywność jest nagradzana i odblokowuje przygody w różnych zakątkach globu. Mały odkrywca z każdej wyprawy wróci z dawką wartościowej wiedzy, którą pochwali się na lekcjach i w gronie rówieśników.

Musi jednak zadbać o formę, bo podróże wymagają sporo energii. Dlatego mierzcie jakość snu, dbajcie o codzienny sport, śledźcie kroki i odkrywajcie najbliższe okolice, zabierając na małe eskapady zegarek Garmin dla dzieci z GPS.
          

W ZEGAREK.NET znajdziesz zegarki Garmin dla dzieci w kilkunastu odsłonach tematycznych. Wybierz najlepszy model dla dziecka i doświadczajcie “magii” inteligentnej technologii na co dzień!