Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Fenix 6

0wyniki


Zegarek Garmin Fenix 6 poprowadzi Cię do celu, udostępni ulubione utwory i dokładnie zmierzy parametry aktywności. Załóż go na nadgarstek, aby korzystać z kilkunastu funkcji, dzięki którym podejmiesz każde wyzwanie. Wybierasz Garmin Fenix 6 Pro, Solar, a może Sapphire? Zobacz najpopularniejsze modele z serii Fenix. 

FILTRY0

Wytrzymały Garmin - zegarek do przygód w terenie

Wytrzymała konstrukcja, żywotna bateria i szeroka funkcjonalność sprawiają, że Garmin Fenix 6 sprosta trudnym zadaniom w terenie. Jego odporność na wstrząsy, wodę i temperaturę potwierdziły testy zgodne z amerykańskimi normami militarnymi.

 Wytrzymały Smartwatch Garmin


Garmin Fenix 6x

Ramka ze stali nierdzewnej oraz wytrzymałe na pęknięcia szkiełko (szafirowe w modelach Fenix 6x Sapphire oraz Corning® Gorilla® Glass w seriach Pro i Pro Solar) chronią zegarek Garmin w najbardziej wymagających warunkach. Jeśli jednak chcesz, możesz wybrać równie wytrzymałą ramkę z tytanu lub z powłoką węglową DLC. Wybieraj z dostępnych wersji i podkreślaj swój styl życia!


Czytelny wyświetlacz, wygodna obsługa

W stosunku do wcześniejszych wersji Garmin Fenix 6 ma o 18% większy wyświetlacz o średniej przekątnej 1,3’’. Dzięki funkcji always on display jest zawsze włączony i wyświetla najważniejsze informacje. Zamiast obsługi dotykowej producent wprowadził wygodne przyciski, którymi możesz znacznie sprawniej sterować w rękawiczkach czy w trakcie wymagającej aktywności.

Innowacyjne rozwiązanie w Smartwatchu Fenix 6

Zegarek Garmin z funkcjami outdoorowymi

Garmin Fenix 6 został zaprojektowany tak, aby maksymalnie Cię wesprzeć podczas wypraw turystycznych i sportów outdoorowych. Z tego powodu jest nie tylko odporny na wodę i uszkodzenia, ale też wyposażony w użyteczne funkcje. Oto najważniejsze z nich:

Funkcje outdoorowe w smartwatchu Garmin
 • CLIMBPRO — funkcja do planowania wspinaczek, dzięki której będziesz wiedział o każdym zbliżającym się zakręcie, nachyleniu terenu czy podjeździe. 
 • STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI — Garmin zegarek skrupulatnie mierzy Twoją aktywność i przekazuje dane o dynamice biegu, pułapie tlenowym czy wskazówki odpoczynku. 
 • OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS — dla Garmin GPS to za mało. Dlatego zegarki Garmin obsługują również systemy nawigacyjne GLONASS i Galileo, abyś nie tracił orientacji w miejscach o słabszym dla GPS zasięgu. 
 • MUZYKA Z ZEGARKA — już teraz nie musisz łączyć się z telefonem, aby posłuchać muzyki. Możesz korzystać z popularnych aplikacji muzycznych albo zapisać do 2 tys. ulubionych piosenek w zegarku.

Oszczędzanie energii. Korzystaj dłużej z Garmin Fenix 6! 

Czy wiesz, że stworzone przez markę Garmin zegarki z kolekcji Fenix działają w trybie zegarka nawet przez 14 dni bez ładowania? Wybierając dodatkowe funkcje oszczędzania energii, jeszcze bardziej wydłużysz ich żywotność. 

W tej serii producent wprowadził dwa rozwiązania pozwalające sterować wytrzymałością baterii. Menadżer zasilania informuje, jak długo wytrzyma bateria i wskazuje najbardziej obciążające ją funkcje. Dzięki temu wiesz, które z nich wyłączyć, aby dłużej korzystać z Garmin Fenix 6. Ponadto funkcja Ekspedycja — poprzez sprawdzanie lokalizacji co godzinę — maksymalnie zmniejsza zużycie energii przez GPS. Pozwala to na używanie zegarka przez kilka tygodni bez przerwy.

Funkcja oszczędzania energii w smartwatchu Garmin Fenix 6

Który zegarek sportowy Garmin Fenix 6 wybrać? Poznaj różnice pomiędzy seriami

Zegarki Garmin z serii Fenix dzielą się na trzy podkolekcje: 6x, 6 i 6S. Różnią się od siebie rozmiarem, wybranymi parametrami i konstrukcją. W każdej z nich zostały dodatkowo wyodrębnione modele: Pro, Pro Solar i Sapphire. 

 Smartwatch Garmin Fenix 6X

Garmin Fenix 6X 

To największe stworzone przez markę Garmin zegarki z tej serii z przekątną wyświetlacza 1,4”. Ich bateria działa do 21 dni w trybie zegarka oraz do 60 h z włączonym GPS. W wersji solarnej czas ten wydłuża się kolejno o 3 dni i 6 h. Wszystkie modele: Garmin 6x Pro, Fenix 6x Pro Solar i Sapphire oferują te same funkcje sportowe.

 • Garmin Fenix 6X Pro — ma wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3 z antystatyczną warstwą DX. 
 • Garmin Fenix 6X Pro Solar — to model z tym samym szkiełkiem, wyposażony dodatkowo w soczewkę fotowoltaiczną. Dzięki niej czerpie energię ze słońca, umożliwiając dłuższe korzystanie z zegarka. 
 • Fenix 6X Sapphire — jego ekran jest chroniony przez szkło szafirowe o twardości porównywalnej z diamentem. Najlepiej zabezpiecza przed uszkodzeniem.
 Modele Garmin Fenix 6X


Smartwatch Garmin Fenix 6 

Garmin Fenix 6

Ta seria oferuje zegarki Garmin średniej wielkości z wyświetlaczem o przekątnej 1,3’’. Żywotność ich baterii wynosi 14 dni w trybie zegarka i 36 h z uruchomionym GPS, czyli znacznie krócej niż w linii 6X. Seria obejmuje 4 modele: podstawowy, Pro, Pro Solar i Sapphire. 

 • Garmin Fenix 6 - zegarek podstawowy ze szkiełkiem Corning® Gorilla® Glass 3.
 • Garmin Fenix 6 Pro — poza funkcjami w standardowej wersji oferuje aplikacje muzyczne oraz mapy. 
 • Garmin zegarek 6 Pro Solar — od swojego poprzednika różni się jedynie możliwością ładowania słonecznego. 
 • Garmin 6 Sapphire — to odpowiednik 6 Pro, ale wyposażony w jeszcze bardziej odporne szkło szafirowe.

Garmin Fenix 6S

To najbardziej kompaktowa odsłona Fenix 6. Ma najmniejszy wyświetlacz o przekątnej 1,2’’ oraz najkrócej działającą baterię. W trybie zegarka może ona działać do 9 dni, a z włączonym GPS — do 25 h. W skład tej serii wchodzą modele: podstawowy, Pro, Pro Solar i Sapphire. 

 • zegarek Garmin 6S — wersja z podstawową dla tej kolekcji funkcjonalnością i szkiełkiem Corning® Gorilla® Glass 3.
 • Garmin zegarek 6S Pro — model wzbogacony dodatkowo o mapy i aplikacje muzyczne.
 • Fenix 6S Pro Solar — zegarek z tymi samymi funkcjami co 6S Pro, ale wyposażony w zasilanie solarne.
 • Fenix 6S Sapphire — wersja zegarka 6S Pro z niezwykle wytrzymałym szkłem szafirowym.
Smartwatch Garmin Fenix6S 

Już wiesz, który zegarek Garmin Fenix 6 wybierzesz do sportowych przygód? W ZEGAREK.NET znajdziesz chętnie wybierane przez miłośników aktywnego stylu życia modele. Zapoznaj się z naszą ofertą i jeszcze odważniej podejmuj nowe wyzwania w terenie.