Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Forerunner 45

0wyniki
Garmin Forerunner 45Biegasz regularnie, ale trudno ci przygotować efektywny trening i zmierzyć postępy? Czujesz, że przez to stoisz w miejscu, a stać cię na więcej? Z Garmin Forerunner 45 wyzwolisz swój potencjał! Ten zegarek dla biegacza oferuje niezbędne funkcje do tego, by sięgać wyżej. Jest idealny zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych miłośników biegania.
FILTRY0

Stworzony z lekkością… dla biegacza

Gdy biegasz, zegarek nie może ci przeszkadzać. Dlatego Garmin 45 Forerunner jest tak lekki, że niemal nie czujesz go na ręku — waży tylko nieco ponad 30 g. Zawieszony na silikonowym pasku dopasowuje się i przylega do nadgarstka. Nie musisz więc obawiać się, że zegarek do biegania przesunie się w trakcie treningu i w kluczowym momencie odwróci twoją uwagę. Jest też odporny na pot, dzięki czemu nie powoduje otarć ani podrażnień.
Sportowy smartwatch Garmin Forerunner 45
Smartwatch Garmin Foerrunner 45
Z nim ćwiczysz w różnych warunkach i najbardziej intensywnie z pełnym poczuciem komfortu na każdym kroku. Czy wiesz, że po naładowaniu do 100% posłuży ci nawet przez 7 dni w trybie zegarka?

Wybierz rozmiar dla siebie

Garmin Forerunner 45 znajdziesz w dwóch rozmiarach: 42 mm w wersji standardowej i 39 mm w edycji S. Ta ostatnia jest przeznaczona głównie dla kobiet. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nosili ją również mężczyźni o drobniejszych nadgarstkach. Minimalistyczny, prosty design oraz uniwersalna kolorystyka nadają zegarkowi styl unisex.
Smartwatch Garmin Forerunner 45 idealny dla kobiet jak i mężczyzn
Wbudowane aplikacje sportowe w Garmin Forerunner 45

Idź do celu ze smart trenerem

Wyobraź sobie, że od teraz przestajesz intuicyjnie planować i realizować treningi. Z aplikacją Garmin Coach dokładnie wiesz, jakie ćwiczenie wykonać, aby osiągnąć cel w zamierzonym czasie. Ty tylko podajesz dystans, który chcesz osiągnąć. A Garmin 45 Forerunner przygotowuje trening dla biegacza zgodny z twoimi założeniami i obecną kondycją. Plan jest na bieżąco aktualizowany, gdy na przykład możesz dać z siebie więcej albo musiałeś opuścić trening.
Wszystkie wskazówki pochodzą od zaawansowanych, cenionych w świecie sportu miłośników biegania. Idziesz zatem po sukces z najlepszymi!

Próbuj innych dyscyplin

Chcąc trzymać kondycję na stale wysokim poziomie, powinieneś rozwijać ciało w różnych dyscyplinach. Garmin nie zostawia cię z tym samego. Zegarek dla biegacza obsługuje kilka profili sportowych, w tym jogę, jazdę na rowerze czy ćwiczenia cardio.

Dzięki temu możesz poprzez inne sporty pracować nad tym, co ogranicza cię w osiągnięciu lepszych rezultatów biegowych. Dla przykładu trening aerobowy poprawi twoją wydolność.

Wiele dyscyplin sportowych w smartwatchu Garmin Forerunner 45
Garmin Forerunner 45 śledzi kondycje i liczy minuty intenstywnego treningu
Natomiast joga zadba o elastyczność i mobilność całego ciała, a poprzez to — zmniejszy ryzyko kontuzji. Niezależnie od tego, co ćwiczysz, Garmin 45 Forerunner na bieżąco śledzi twoją kondycję, np. liczy minuty intensywnej aktywności i inne parametry.

Daj się śledzić w terenie

Jeśli trenujesz w terenie, zegarek do biegania rejestruje każdy twój ruch. Obsługuje również systemy Glonass i Galileo. Nie straci cię zatem z oka nawet w trudno dostępnych dla GPS miejscach. Przy planowaniu dłuższych aktywności uwzględnij jednak, że z włączonym pozycjonowaniem smartwatch działa maksymalnie 13 godzin.
Funkcja GPS w smartwatchu Garmin Forerunner 45
Automatyczne powiadomienie wrazie wypadku w Smartwatchu Garmin Forerunner 45 na czerwonym pasku
W edycji Forerunner dla biegaczy nawigacja służy w wielu różnych celach. Możesz na przykład wysłać swoją lokalizację do kontaktów lub ustawić automatyczne powiadomienia. Czujesz się z tą opcją bezpieczniej, bo bliscy natychmiast dowiedzą się np. o twoim wypadku — nawet nie musisz ich alarmować. Oni są zaś spokojniejsi, bo mają podgląd, gdzie się znajdujesz.
Jednak przede wszystkim nawigacja ma za zadanie mierzyć efektywność i sportowe postępy. Dzięki niej możesz po treningu przeanalizować przebyty dystans oraz sprawdzić tempo i interwały. Czy dałeś z siebie wszystko? Przed Garmin Forerunner 45 nic się nie ukryje.
Analiza dystansu i tempa poprzez gps w smartwatchu Garmin Forerunner 45
Pomiar stresu w czarnym smartwatchu Garmin Forerunner 45

Mierz siły na zamiary

Ten zegarek do biegania stale monitoruje też najważniejsze funkcje twojego organizmu. A wszystko po to, abyś mógł trenować na miarę swoich możliwości, świadomie dbać o zasoby energii i cieszyć się efektami. Znajdziesz w nim m.in.:

  • zaawansowany pulsometr — działa w czasie treningu i innych aktywności w ciągu dnia, dając podstawowy ogląd na twoją wydolność;
  • pomiar stresu — przyspieszone tętno jest jedną z oznak emocjonalnego napięcia; które pozbawia nas energii i obciąża cały organizm; dlatego Garmin Forerunner 45 rozpoznaje, gdy się stresujesz i proponuje uspokajające ćwiczenia oddechowe;
  • a gdybyś wiedział, ile energii masz do wykorzystania danego dnia? Monitor energii Body Battery pokaże ci to w procentowy, bardzo czytelny sposób; znajdziesz tutaj odpowiedź, czy jesteś gotowy podjąć trening dla biegacza, a może potrzebujesz odpoczynku.

Korzystaj z funkcji smart

Wszystkie twoje wyniki zapisują się w aplikacji Garmin Connect™. Posłuży ci ona jednak nie tylko za dziennik zdrowia i aktywności. Tutaj możesz rywalizować z innymi członkami społeczności Garmin, chwalić się wynikami i szukać motywacji do dalszego rozwoju.
Aplikacja w smartwatchu Garmin Forerunner 45 - Garmin Connect
Garmin IQ Store w których znajdziesz widżety, tarcze oraz aplikacje w smartwatchu Garmin Forerunner 45
A jeśli to, co oferuje producent, to dla ciebie za mało? W sklepie Connect IQ Store znajdziesz widżety, aplikacje, tarcze, które pozwolą ci dostosować zegarek dla biegacza do swoich preferencji. Pamiętaj też, że po synchronizacji z telefonem, możesz odbierać powiadomienia ze smartfona i sterować muzyką.

Garmin Forerunner 45 znajdziesz w ZEGAREK.NET

Chcesz rozwinąć swoją pasję z Garmin 45 Forerunner? W ZEGAREK.NET znajdziesz oryginalne modele amerykańskiego producenta z oficjalnej dystrybucji, a także inne serie Forerunner. Sprawdź i wybierz idealny zegarek do biegania dla siebie!