Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Forerunner 55

0wyniki
Zegarki Garmin Forerunner 55Przydałby ci się zegarek dla biegacza, z którym nabierzesz rozpędu w bieganiu? Garmin Forerunner 55 powstał dla osób takich jak ty, chcących poprawić swoje rezultaty z pomocą technologii smart. Dzięki funkcjom biegowym i szczegółowemu pomiarowi kondycji w różnych dyscyplinach będziesz osiągał cele w zgodzie ze sobą. Niezależnie do tego, na jakim poziomie zaawansowania teraz jesteś. Poznaj wszystkie jego możliwości!
FILTRY0
Garmin 55 Forerunner wizualnie niemal nie różni się od wcześniejszej serii 45. Ma okrągłą kopertę na silikonowym pasku, czytelny w słońcu wyświetlacz i chemicznie wzmocnione szkło. Za podobnym designem znalazło się jednak dodatkowe miejsce na funkcje pływackie, informacje o wschodach i zachodach słońca, aplikacje pozwalające jeszcze lepiej zrozumieć organizm oraz dwa razy wydajniejszą baterię. Korzystasz z niego do 2 tygodni w trybie zegarka i do 20 godzin w trybie GPS.
Smartwatch Garmin Forerunner 55 do biegania
Zapamiętane sesje biegowe w smartwatchu Garmin Forerunner 55

Trening dla biegacza dostosowany do ciebie

Mając ten zegarek do biegania na nadgarstku, nie musisz samodzielnie planować sesji biegowych. Na podstawie historii ćwiczeń, poziomu sprawności i czasu regeneracji Garmin przygotowuje zalecenia treningowe dopasowane do ciebie.
A jeśli chcesz osiągnąć najlepsze rezultaty na wybranych dystansach? Garmin Coach — twój inteligentny trener — pokaże ci, jak to osiągnąć. Dzięki wskazówkom przygotowanym przez profesjonalnych sportowców przygotujesz się do startów na 5 km, 10 km, a nawet w półmaratonie.
Garmin Coach - inteligenty trener - w smartwatchu Garmin Forerunner 55
Funckja GPS, która mierzy czas i dystans w smartwatchu Garmin Forerunner 55

Każdy krok z GPS

Gdy ćwiczysz w terenie, Garmin Forerunner 55 podąża za tobą. Dzięki nawigacji GPS, GLONASS i GALILEO odnajduje cię w każdym miejscu. W trakcie treningu możesz więc wysłać bliskim informację o swojej lokalizacji lub ustawić automatyczne powiadomienie, w razie gdyby przydarzył ci się wypadek. Natomiast po zakończonej sesji zyskujesz podgląd przebytej trasy wraz z informacjami o odległości i tempie poruszania się.
Na systemie GPS bazuje jeszcze jedna przydatna funkcja: PacePro. Ona wie, co czeka cię na szlaku. Potrafi więc dostosować do tego wskazówki dotyczące tempa dla wybranej trasy lub odległości. Tak będąc przygotowanym na każdą zmianę ukształtowania terenu, utrzymasz stały rytm biegania.
Funkcja PacePro w smartwatchu Garmin Forerunner 55
Symulator wyścigu w smartwatchu Garmin Forerunner 55

Biegi ze wsparciem smart

Czy wiesz, że ten zegarek dla biegaczy poinformuje cię nawet, czy przekraczasz docelowy zakres rytmu? Statystyki biegowe są jednak jeszcze bardziej szczegółowe.

Garmin 55 Forerunner podaje na przykład szacowany czas ukończenia biegu na podstawie wcześniejszych wyników i aktualnej kondycji. Dzięki temu wiesz, z jakim rekordem musisz się zmierzyć na wybranym dystansie. Natomiast funkcja biegu lekkoatletycznego mierzy długości okrążeń i przebytą odległość. A ty skupiasz się tylko na prędkości.

Śledzenie różnych aktywności

Nie musisz się jednak ograniczać tylko do treningu dla biegacza. Próbowanie innych dyscyplin pomoże ci zadbać o ogólną kondycję, wzmocnić mięśnie, zwiększyć elastyczność czy poprawić wydolność. Dlatego zegarek do biegania obsługuje kilka popularnych trybów sportowych.
Bieganie ze smartwatchem Garmin Forerunner 55
Ćwiczenia interwałowe HIIT w Smartwatchu Garmin Forerunner 55
Niektóre z nich pojawiły się już w serii 45. Mowa m.in. o jodze, pilatesie czy jeździe na rowerze. Dodatkowo znalazły się w tej linii funkcje pływackie, w tym rozpoznawanie stylu, alerty czasu, dystansu i odpoczynku, pomiar długości basenu i wymachów oraz dziennik treningów. Nie zabrakło również bardzo popularnych ćwiczeń HIIT, czyli intensywnych treningów interwałowych zwiększających wydolność.

Pomiar kondycji i regeneracji

Bez względu na to, co ćwiczysz, Garmin Forerunner 55 rejestruje najważniejsze parametry aktywności. Są to np. minuty intensywnego ruchu, sposób oddychania podczas ćwiczeń albo liczba kroków.
Smartwatch Garmin Forerunner 55 do biegania
Funkcja Body Battery w smartwatchu Garmin Forerunner 55
Na podstawie wysiłku wkładanego w trening i inne zajęcia może też ocenić twoje zasoby energetyczne. W aplikacji Body Battery odczytasz je w postaci procentowej, abyś mógł łatwo ocenić, jak intensywnych działań potrzebuje twój organizm danego dnia. Dodatkowo asystent odpoczynku oblicza po każdym treningu czas potrzebny na regenerację. Efekt? Trenujesz świadomie na miarę swoich możliwości, nie doprowadzając do przeciążenia.

Kontrola zdrowia

Na to, ile masz sił danego dnia, wpływa wiele czynników. A z Garmin 55 Forerunner możesz zmniejszać te, które cię osłabiają. Wspomnieć tu trzeba przede wszystkim o stresie, który obciąża organizm. Mierząc oddech i tętno, zegarek dla biegacza rozpoznaje twój stan emocjonalny. I gdy jesteś w napięciu, sugeruje wykonanie ćwiczeń oddechowych.
Funkcja pomiaru stresu i ćwiczenia oddechowe w smartwatchu garmin forerunner 55
Wiek sprawnościowy w smartwatchu Garmin Forerunner 55 dla biegaczy
Zapalone biegaczki powinna również ucieszyć funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego. To od jego fazy w dużej mierze zależy bowiem, na jak intensywną aktywność można sobie pozwolić danego dnia. Z zegarkiem Garmin nie musisz się już nad tym zastanawiać! A to wciąż jeszcze nie wszystko, bo smartwatch potrafi nawet ocenić twój wiek sprawnościowy, czyli szacowaną kondycję w stosunku do wieku.

Inteligentne funkcje

Jak widzisz, każdego dnia Garmin Forerunner 55 generuje ogrom danych, a aplikacja Garmin Connect na bieżąco je porządkuje. Dzięki temu porównujesz wyniki, dzielisz się nimi z innymi pasjonatami sportu oraz podejmujesz kolejne wyzwania. W aplikacji CONNECT IQ™ STORE znajdziesz więcej aplikacji, które pomogą ci się rozwijać. I jak na smartwatch przystało, po połączeniu ze smartfonem odbierzesz powiadomienia z telefonu, a także włączysz ulubioną playlistę do biegania.
Powiadomienia w smartwatchu Garmin Forerunner 55

Garmin 55 Forerunner znajdziesz w ZEGAREK.NET

Zainteresował cię ten zegarek do biegania? W ZEGAREK.NET są dostępne oryginalne modele z tej serii pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Poza nimi znajdziesz też jednak bardziej zaawansowane urządzenia z kolekcji dla biegaczy. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą