Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Forerunner 745

1wyniki
Garmin Forerunner 745Regularnie biegasz albo uprawiasz triathlon, ale nie lubisz się ograniczać w wyborze dyscyplin? Poznaj Garmin Forerunner 745! Został co prawda stworzony z myślą o triathlonistach. Z powodzeniem można go jednak wykorzystać do uprawiania wielu innych sportów. Oto, jak może ci pomóc w codziennych treningach.
FILTRY0
Garmin 745 Forerunner stanowi kompromis między serią 245 a 945. Jest bardziej wszechstronny od swojej poprzedniczki, ale wciąż nie dorównuje tej ostatniej solidnością funkcji i wskaźników. Na tle obu linii wyróżnia się jednak multisportowymi opcjami w niewielkiej, lekkiej konstrukcji o dużej wytrzymałości.
Sportowy Smartwatch Garmin Forerunner 745
Wytrzymała bateria w smartwatchu Garmin Forerunner 745

Wytrzymały jak ty

Niezależnie od tego, gdzie i jak intensywnie trenujesz, ten zegarek do biegania dorówna ci kroku. Czy wiesz, że wytrzyma nawet 200 intensywnych biegów, jazdy na rowerze po wyboistych drogach i długich sesji pływania?

Raz naładowany na 100% działa przez 7 dni w trybie zegarka i do 6 godzin w trybie GPS z muzyką. Jednak dzięki UltraTrac™ nie musisz się przejmować, że rozładuje się w niespodziewanym momencie — specjalny tryb wydłuża wydajność baterii do 21 godzin. Z Forerunner na nadgarstku nie chodzisz na kompromisy!

Jeden zegarek do wielu dyscyplin. Trenujesz to, co lubisz

Garmin Forerunner 745 obsługuje zaskakująco dużo dyscyplin sportowych. Najuważniej mierzy bieganie, jazdę na rowerze oraz pływanie. W porównaniu z 245 działa nie tylko na basenie, ale również otwartych akwenach. Proponuje trening pływacki. Rozpoznaje styl. Mierzy długości basenu, a na wodach otwartych rejestruje również dystans, tempo, liczbę ruchów, efektywność pływania (SWOLF) i kalorie. Ten multisportowy zegarek dla biegacza jest też wyposażony w kilka innych, nieobecnych we wcześniejszych seriach funkcji:

 • odpoczynek automatyczny;
 • alerty czasu i odległości;
 • alerty tempa;
 • rozpoczęcie odliczania.
Czas regeneracji w smartwatchu Garmin Forerunner 745
Pływanie i wiele innych dyscyplin w smartwatchu Garmin Forerunner 745
A co jeśli nabierzesz ochoty na narciarstwo, wędrówkę albo jogę? Miej Garmin 745 Forerunner na nadgarstku, bo obsługuje te i kilkanaście innych dyscyplin. W treningach łączonych wygodnie przełączysz je jednym naciśnięciem na ekran.

Trenuj w outdoorze z GPS

Wiele z tych aktywności możesz trenować w outdoorze. Dlatego w zegarku nie zabrakło dokładnej nawigacji. Korzysta on z systemów GPS, GLONASS i Galileo, abyś miał pewność, że zlokalizuje cię w każdym miejscu. Poza tym — w odróżnieniu od 245 — oferuje mapy, co zbliża go pod tym względem do serii 945.
Funkcja GPS w smartwatchu Garmin Forerunner 745
Smartwatch Garmin Forerunner 745 z funkcją wyznaczania popularnych tras Trendline
Zabierając Garmin Forerunner 745 w outdoor, możesz korzystać z podpowiedzi z popularnych tras udostępnianych przez biegaczy i kolarzy w ramach Trendline™ Popularity Routing. Dzięki temu poznajesz atrakcyjne, przetestowane w treningu ścieżki. Jeśli jednak chodzisz własnymi drogami — w aplikacji Garmin Connect™4 ułożysz ulubione trasy do biegania i jazdy na rowerze lub udostępnisz je na swój nadgarstek z takich programów jak Strava czy Komoot. Zegarek do biegania z GPS co prawda nie poprowadzi cię nimi krok po kroku. Rzut oka na mapę pozwoli ci jednak upewnić się, że zmierzasz we właściwym kierunku.

Przygotuj się do treningu w stylu smart

Nie tylko w ten sposób Garmin przygotuje cię jednak do ćwiczeń. Dostaniesz od niego wskazówki treningowe uwzględniające stan wytrenowania i wcześniejsze obciążenie. W oparciu o podobne dane symulator wyścigu oszacuje, w jakim czasie masz szansę ukończyć zaplanowany bieg. Natomiast Garmin Coach podpowie ci, jak przygotować się do biegowych startów na dłuższych dystansach, abyś osiągnął cele zgodnie z aktualną kondycją. Zalecenia pochodzą od ekspertów znanych w świecie sportu. Masz więc pewność, że trenujesz tak jak najlepsi.
Garmin Coach w smartwatchu Garmin Forerunner 745
Sugestia treningu dla biegaczy w smartwatchu garmin forerunner 745

Ćwicz w najlepszym dla siebie czasie

Z Garmin 745 Forerunner wiesz, kiedy jesteś w szczytowej formie. Monitor energii Body Battery na bieżąco weryfikuje twoje zasoby energii, by pomóc ci w dopasowaniu intensywności ćwiczeń. Natomiast asystent regeneracji podpowiada, jak dużo czasu potrzebujesz na odpoczynek przed kolejnym wyzwaniem, biorąc pod uwagę intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen. Kobietom ważnych informacji na temat aktualnej kondycji dostarcza dodatkowo funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego. Rzutem oka na nadgarstek sprawdzisz, czy nie powinnaś zwolnić tempa ze względu na zbliżającą się miesiączkę. Kierując się tymi wskazówkami, planujesz trening dla biegacza wtedy, gdy możesz dać się z siebie maksimum możliwości.

Obserwuj ciało w czasie aktywności

A co dzieje się w trakcie ćwiczeń? Zegarek do biegania szczegółowo obserwuje twoje ciało.

 • Pulsometr przez cały czas monitoruje tętno i przesyła alerty w razie przekroczenia normy.
 • Pulsoksymetr mierzy saturację przy różnych aktywnościach, w tym wspinaczce wysokogórskiej, aby sprawdzić, jak ciało aklimatyzuje się na dużych wysokościach.
 • Pułap tlenowy uwzględnia zmiany w wydolności na skutek zwiększania się wysokości czy temperatury. Dzięki temu jesteś świadomy reakcji swojego ciała.
 • Czujnik przygotowania wydolnościowego na bieżąco ocenia wydolność na podstawie zmienności tempa.
 • W połączeniu z miernikiem mocy Garmin Forerunner 745 pomaga poprawić efektywność jazdy na rowerze.
 • Po synchronizacji ze zgodnym akcesorium zegarek dla biegacza mierzy dynamikę biegu: rytm, długość kroku, czas kontaktu z podłożem. Wiesz, gdzie leżą twoje słabe punkty, i nad czym powinieneś pracować.
Pulsoksymetr w smartwatchu Garmin Forerunner 745 dla biegaczy
Efekt treningu w sportowym smartwatchu Garmin Forerunner 745

Śledź wyniki ćwiczeń

Po zakończonym treningu otrzymujesz statystyki prezentujące efektywność ćwiczeń. Możesz sprawdzić, jak wpływają one na zwiększenie twojej wytrzymałości oraz prędkości biegania czy jazdy na rowerze. Dodatkowo dzięki obciążeniu treningowemu i statystykom efektywności kontrolujesz, czy maksymalnie wykorzystujesz swój potencjał. Zegarek do biegania podpowie ci, kiedy się przetrenowujesz albo przeciwnie - nie dajesz z siebie 100%.

Trenuj wygodniej dzięki funkcjom smart

Do wszystkich informacji z czujników zyskujesz dostęp w aplikacji Garmin Connect, która skupia miłośników sportu. Dziel się z nimi swoimi osiągnięciami, szukaj inspiracji w rezultatach innych osób i podejmuj wyzwania z pasjonatami różnych dyscyplin.

Po synchronizacji ze smartfonem czeka na ciebie jeszcze więcej smart możliwości. Na zegarku odbierzesz powiadomienia o sms-ach i połączeniach. Posłuchasz do 500 utworów z popularnych serwisów streamingowych. I wyślesz bliskim dane o swojej lokalizacji podczas samotnych wypraw w teren. A jeśli zapomnisz o wodzie na trening? Kupisz ją, płacąc za pośrednictwem Garmin Pay. Sprawdź więcej aplikacji w sklepie CONNECT IQ™ STORE oraz pobieraj tarcze, aby zegarek do biegania z GPS jak najlepiej wyrażał twój styl.

Garmin Pay w smartwatchu Garmin Forerunner 745
Garmin Forerunner 745 dla biegaczy

Garmin Forerunner 745 kupisz w ZEGAREK.NET

Jeśli spodobał ci się Garmin 745 Forerunner, kup go z gwarancją jakości w ZEGAREK.NET. U nas znajdziesz wyłącznie oryginalne modele z oficjalnej dystrybucji. Który z czterech kolorów wybierzesz?
Zapraszamy do obejrzenia również innych serii dla biegaczy w naszej ofercie!