Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Quatix

1wyniki

Żeglowanie to Twoja pasja? Zacznij ją rozwijać z Garmin Quatix 6x Solar. To połączenie najlepszych cech zegarka Fēnix® 6X Pro Solar z funkcjami przystosowanymi do morskich wojaży. Z tym smartwatchem na nadgarstku przejmujesz kontrolę nad łodzią i pozostajesz w stałej łączności ze światem zewnętrznym. Jego solidna konstrukcja oraz technologia solarnego ładowania baterii dadzą Ci pewność, że poradzicie sobie w każdych warunkach i nie tylko na morzu. Garmin Quatix potrafi śledzić wyniki licznych dyscyplin na lądzie, płaci za Ciebie zbliżeniowo i oferuje wiele innych możliwości. Zobacz, na co go stać!  

FILTRY0

Zaufaj solarnej technologii 

Na morzu i w natłoku codziennych obowiązków trudno znaleźć czas na ładowanie zegarka. Dlatego Garmin wydłużył czas pracy baterii za pomocą solarnej technologii. Ładując zegarek z gniazdka oraz energią słoneczną, zyskujesz nawet do 35 dni działania w trybie zegarka i do 20 h pracy z włączonym GPS.  

Smartwatch Garmin Quatix


Smartwatch Garmin Quatix

Wyznaczaj trasy i daj się prowadzić do celu  

Garmin Quatix został wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby nie zgubić się na lądzie i morzu. Za pomocą map narciarskich i topograficznych możesz wyświetlać nazwy brzegów oraz trasy narciarskie w pobliżu aż 2 tys. ośrodków na całym świecie. Masz również dostęp do wysokiej jakości map wód przybrzeżnych BLUECHART® G3 z danymi renomowanej firmy Navionics®. Jeśli dodać do tego niezwykle czuły system GPS, kompas, barometr i wysokościomierz, lokalizacja oraz nawigacja już nigdy nie sprawią Ci kłopotu.  


Żegluj wygodniej ze wsparciem Garmin Quatix 

A to dopiero początek długiej listy funkcji, które pomogą Ci podczas przygód na morzu.  

Smartwatch Garmin Quatix


Smartwatch Garmin Quatix

Korzystaj z szerokich możliwości łączenia się 

Zegarek łączy się z kompatybilnymi ploterami nawigacyjnymi firmy Garmin, przetwornikiem GNT™ 10 oraz innymi smart urządzeniami, które umożliwiają przesył danych wprost na Twój nadgarstek. 


Steruj autopilotem 

Korzystając z funkcji autopilota, możesz z poziomu smartwatcha zmienić kierunek, uruchomić sterowanie według wzorca albo trzymać się wybranej trasy GPS. Uruchom aplikację i przekonaj się, że żeglowanie nigdy nie było tak łatwe. 

Smartwatch Garmin Quatix


Smartwatch Garmin Quatix

Sprawdź możliwości Fusion-Link™ Lite 

Pływasz z jachtowym systemem rozrywki Fusion StereoActive Garmin? Mając Garmin Quatix, możesz nim sterować z poziomu nadgarstka. Kontroluj wybór mediów albo głośność, wykonując tylko kilka ruchów na wyświetlaczu zegarka.  


Czytaj dane z łodzi w zegarku 

Po podłączeniu smartwatcha do kompatybilnych urządzeń na łodzi, otrzymujesz dane z nich wprost na nadgarstek. Chcesz sprawdzić głębokość wody, prędkość obrotową silnika, siłę wiatru albo dane niestandardowe? Wyświetl je na ekranie.  

Smartwatch Garmin Quatix


Smartwatch Garmin Quatix

Oznaczaj waypointy z każdego miejsca na łodzi 

Od teraz nie musisz już wracać do steru, aby oznaczyć ważne punkty nawigacyjne. Za pomocą Garmin Quatix umieścisz je na ploterze nawigacyjnym z dowolnego miejsca na łodzi.  


Przygotuj się do regat z Garmin SAILASSIST™ 

Startujesz w regatach? Z funkcją SAILASSIST™ przygotujesz się do nich na 100%. Możesz stworzyć wirtualną linię startową, aby wybrać najlepszy moment i miejsce do startu. Asystent halsowania wskaże Ci, w jakim punkcie w stosunku do linii się znajdujesz.  

Smartwatch Garmin Quatix


Smartwatch Garmin Quatix

Korzystaj z dobrze znanych funkcji 

To wciąż jeszcze nie wszystko. Poza funkcjami przydatnymi w czasie żeglowania otrzymujesz też bowiem dostęp do szeregu udogodnień dobrze znanych z kolekcji Fenix 6. Zobacz! 


Trenuj to, co lubisz i śledź efekty 

Z Garmin Quatix możesz rozwijać się w różnych dyscyplinach na lądzie i morzu dzięki aplikacjom sportowym. Co powiesz na golfa, górskie wędrówki, surfowanie z wiosłem albo kajakarstwo? Animowane wskazówki treningowe w przejrzysty sposób zaprezentują Ci, jak wykonywać wiele ciekawych ćwiczeń, które wzmocnią i uelastycznią Twoje ciało. 

Poza nimi masz też do dyspozycji sugestie treningowe dostosowane do Twojej kondycji, abyś mógł dbać o ciało w zgodzie ze sobą. Po ćwiczeniach zegarek przygotowuje statystyki efektywności obejmujące dane dotyczące wydajności Twoich treningów. 

Smartwatch Garmin Quatix


Smartwatch Garmin Quatix

Szusuj na nartach 

Za pomocą funkcji rozpoznawania narciarstwa skiturowego odczytasz różnice wysokości między zjazdami a podejściami na przełączających się ekranach danych. 

Możesz też rozwijać się w biegu na nartach, korzystając z XC Ski Dynamics w duecie z dostępnym osobno paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™. Zmierzy Twoje obciążenie treningowe.  


Zdobywaj góry... na rowerze 

Funkcja dynamiki jazdy na rowerze górskim analizuje m.in. tempo i rytm jazdy, płynność zjazdu oraz poziom trudności trasy podczas górskich wypraw rowerowych.  

Smartwatch Garmin Quatix


Smartwatch Garmin Quatix

Doskonal się w surfowaniu 

Dzięki funkcjom surfingowym połączonym z aplikacją Surfline Sessions™ możesz obejrzeć video z treningu na desce, aby wiedzieć, nad czym pracować. 


Sięgaj szczytów z funkcją ClimbPro 

Od teraz górskie wspinaczki odbędziesz z funkcją ClimbPro, która wskaże Ci na wybranej trasie zmiany terenu.  

Smartwatch Garmin Quatix


Smartwatch Garmin Quatix

Graj w golfa najlepiej, jak potrafisz 

Sprawdź w Garmin Quatix lokalizację ponad 40 tys. pól golfowych i trenuj na nich z pomocą funkcji w zegarku. 


Nie zwalniaj w biegu  

Za sprawą nowoczesnej technologii PACEPRO™ Garmin Quatix pomoże Ci utrzymać tempo biegu na nierównym terenie, przekazując wskazówki nawigacyjne. 

Smartwatch Garmin Quatix


Smartwatch Garmin Quatix

Monitoruj zdrowie 

aplikacji BODY BATTERY™ możesz sprawdzić poziom energii, aby być na 100% gotowym do ćwiczeń. Dodatkowo asystent regeneracji na podstawie licznych czynników podpowie Ci, kiedy znów będziesz mógł podjąć aktywność. Monitor nawodnienia przypomni zaś o uzupełnieniu płynów. Dzięki takiemu wsparciu nigdy nie zabraknie Ci energii na codzienne wyzwania. 

 

Chcesz rozwijać żeglarskie umiejętności z Garmin Quatix? Zobacz modele dostępne w ZEGAREK.NET i przygotuj się na morskie przygody.