Zegarki Garmin Tactix®

Garmin Tactix 7

Trening w mieście, lot w przestworzach, survivalowa przygoda albo tajna misja — Garmin Tactix 7 będzie Ci towarzyszył podczas najtrudniejszych zadań. Ten multisportowy zegarek oferuje funkcje taktyczne, opcje sportowe, mapy, muzykę i wiele innych możliwości. Są zamknięte w wytrzymałej konstrukcji, dzięki czemu Tactix Garmin nie zawodzi w żadnej sytuacji. 

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Sprawdzone materiały, wytrzymała konstrukcja

O solidności Garmin Tactix 7 najlepiej świadczy fakt, że spełnia on normy wojskowe (MIL-STD-810). Dzięki zastosowaniu wytrzymałych i jednocześnie bardzo lekkich materiałów możesz wygodnie go nosić bez obaw o uszkodzenie, nawet gdy energicznie się ruszasz. Polimerowa obudowa koperty jest wzmocniona włóknem szklanym. Natomiast tylna pokrywa i ramka są wykonane z mocnego tytanu. Efekt? Zegarek Garmin Tactix waży zaledwie 89 g i służy z równą skutecznością w mieście, samolocie, wysoko w górach i wodzie.

Garmin Tactix z normami wojskowymi


Wodoszczelny smartwatch Garmin Tactix

Ma wodoszczelność 100m. Możesz więc z nim biegać bez obawy o zachlapanie, odbywać misje na zaśnieżonych terenach, pływać i brać prysznic. Twarde, odporne na zarysowania szkło szafirowe dba o to, aby 1,4-calowy wyświetlacz memory-in-pixel w każdym miejscu wyraźnie wskazywał najważniejsze dane.


Używaj nawet 90 dni na jednym ładowaniu

Kiedy jesteś w terenie, nie chcesz martwić się ładowaniem zegarka. Dlatego Garmin Tactix 7 działa nieprzeciętnie długo. To aż:

  • 28 dni w trybie zegarka,
  • 90 dni z opcją oszczędzania energii,
  • 89 do 213 godzin z włączonym GPS i 63 godziny z uruchomionymi wszystkimi systemami satelitarnymi,
  • 62 dni w trybie wycieczki z GPS.
Wojskowy smartwatch Garmin Tactix

Wspieraj się funkcjami taktycznymi

Czarny smartwatch Garmin Tactix 

Zegarek Garmin Tactix pochodzi z tej samej kategorii co Fenix 7X, Epix 2 i Enduro 2. Oferuje jednak nowe funkcje taktyczne. Zapewniają bezpieczeństwo i pomagają zorientować się w terenie bez względu na porę.

Odbywaj przygody także po zmroku 

Czytelność wyświetlacza po zmroku (również w noktowizorze) zapewni Ci ekran nocny. Za pomocą wbudowanej wielodiodowej latarki LED z zielonym i białym światłem doświetlisz trasę. Teraz zmrok nie musi przerywać Twojej aktywności.

Night Vision mode w smartwatchu Garmin Tactix


Funkcja Kill switch w smartwatchu Garmin Tactix 7

Czuj się bezpieczniej z Garmin Tactix 7

Nie chcesz dać się zlokalizować? Włącz tryb ukrycia, który uniemożliwia zapisywanie i udostępnianie pozycji GPS. Wyłącza też bezprzewodową łączność i komunikację. Jednocześnie wciąż możesz korzystać z operacyjnych funkcji urządzenia. A może masz na zegarku poufne informacje i nie chcesz, aby dostały się w niepowołane ręce? Dzięki funkcji Kill switch za pomocą ustalonej przez siebie kombinacji klawiszy zresetujesz zegarek. Wszystkie zapisane dane zostaną usunięte, a smartwatch powróci do ustawień fabrycznych.


Docieraj do 2200 lotnisk w całej Europie

W Garmin Tactix 7 znajdziesz też wszystko, co potrzebne do planowania i realizacji lotów w Europie w ramach przepisów VFR. W zegarku dostajesz dostęp do bazy portów lotniczych w Europie obejmującej 2200 lotnisk w 29 krajach europejskich. Do tego masz do dyspozycji kolorowe mapy podejścia z widocznością, lądowania i okolicy, a także ogólne i krajowe sekcje tekstowe, dotyczące np. komunikacji czy meteorologii.

Możliwość sprawdzania danych meteorologicznych w smartwatchu Garmin TactixFunkcja kontrolowania położenia podczas lotu

Kontroluj położenie podczas lotu 

Z myślą o wyzwaniach w powietrzu Garmin wyposażył Tactix 7 również w trzyosiowy kompas wskazujący horyzontalne położenie samolotu. Jest on uzupełniony o wskaźnik HSI, który można połączyć z autopilotem lub obsługiwać ręcznie.


Monitoruj natlenienie krwi w locie

Jednocześnie zegarek Tactix Garmin za pomocą funkcji In-flight Pulse Ox na bieżąco monitoruje różnice w natlenieniu krwi wraz ze wznoszeniem się samolotu. Możesz dzięki temu ocenić, czy Twój organizm przystosował się do zmiany wysokości.

Możliwość sprawdzenia natlenienia krwi w smartwatchu Garmin Tactix


Garmin Tactix

Sprawdzaj godzinę w aż 4 strefach czasowych na jednym zegarku

Podczas lotu musisz sprawdzić godzinę według czasu lotniczego? A może po prostu chcesz się dowiedzieć, jaka godzina panuje w innym zakątku świata? Do zegarka dodasz wskazania czasu ZULU/UTC i trzy inne strefy czasowe. Dzięki temu masz stały i łatwy podgląd czasu w wybranych miejscach.

Śledź prognozy pogody w locie

Śledzenie warunków atmosferycznych w locie to podstawa. Czy wiesz, że wszystkie najważniejsze dane możesz mieć teraz na swoim zegarku? Garmin Tactix 7 daje dostęp do:

  • radaru NEXRAD,
  • danych METAR ((Meteorological Aerodrome Report) obejmujących: aktualną temperaturę, punkt rosy, opady, prędkość wiatru i inne, a także prognozy lotniskowe terminalu,
  • prognoz TAF z 30-godzinnym wyprzedzeniem.
 Możliwość sprawdzenia pogody w trakcie lotu


Garmin Tactix na pasku

Ląduj z zegarkiem na ręku

Jeśli w trakcie lotu będziesz musiał zmienić plany, zegarek Garmin Tactix poprowadzi Cię na najbliższe lotnisko. Możesz też nawigować bezpośrednio do lokalizacji lub punktu trasy w światowej bazie danych lotniczych. Koniec z obawami, że stracisz orientację w powietrzu.


Niezawodna nawigacja — docieraj do celu z Garmin Tactix 7

Nawigowanie w locie to jeszcze nie wszystko, na co stać Tactix Garmin. Ten smartwatch oferuje również szereg map, z których możesz korzystać na wyprawach, nartach i przy innych aktywnościach. Są to:

  • kolorowe mapy 42 tys. pól golfowych — wraz z nimi otrzymujesz dostęp do funkcji celowania i PlaysLike Distance;
  • mapy SkiView obejmujące 2 tys. ośrodków narciarskich wraz z nazwami zjazdów i poziomem trudności; 
  • mapy topograficzne TopoActive Twojego rejonu i każdego zakątka świata z opcją oznaczenia granic administracyjnych. Możesz je pobierać i aktualizować poprzez połączenie WiFi. 
Nawigacja w zegarku Garmin


Funkcje balistyczne w smartwatchu Garmin Tactix

Garmin Tactix 7, dzięki globalnym systemom GNSS, wskaże Ci Twoje aktualne położenie bez względu na to, gdzie się znajdujesz. A przed wyruszeniem w drogę możesz zaznaczyć na trasie strategiczne punkty, aby zegarek prowadził Cię ich śladem. Wysokościomierz, barometr, trzyosiowy kompas i funkcja ClimbPro wskazująca zbliżające się przewyższenia okażą się dodatkowym wsparciem w wysokim terenie. Jeśli natomiast zabierzesz Tactix Garmin na polowanie, będziesz mógł na bieżąco zaznaczyć w nim punkty orientacyjne.


Trenuj z Garmin Tactix 7

Z zegarkiem taktycznym od Garmina regularnie dbasz też o kondycję i przeżywasz sportowe przygody. Biegasz? Funkcja PacePro pomoże Ci utrzymać stałe tempo biegu dzięki ostrzeżeniom o nachyleniach terenu. Symulator wyścigu określi natomiast przewidywany czas biegu na różnych dystansach. Sprawdź, czy podołasz wyzwaniu i monitoruj swoje wyniki.

Sportowe funkcje w smartwatchu Garmin Tactix


Profile sportowe w smartwatchu Garmin Tactix

Mając zegarek Garmin Tactix na nadgarstku, śledzisz też osiągnięcia na stoku. A jeśli podłączysz do niego kamerę Surfline, nagrasz surfingowe postępy. Tactix Garmin codziennie zasugeruje Ci też zestaw ćwiczeń. Nie musisz więc sam szukać pomysłów na trening.


Monitoruj zdrowie

Niezależnie od tego, jak ćwiczysz, smartwatch ma stale pod kontrolą Twój organizm. Mierzy tętno i natlenienie krwi. Sprawdza efektywność biegu oraz zmiany w wydolności. Zna też Twoje zasoby energii i wie, ile czasu potrzebujesz, by się zregenerować. To wciąż jednak jeszcze nie wszystko, bo Garmin Tactix 7 monitoruje sen i oddech, a nawet przypomina o uzupełnieniu płynów. Za jego pomocą w dwie minuty sprawdzisz również swoją kondycję.

Zdrowotne funkcje w smartwatchu Garmin

Korzystaj z inteligentnych funkcji

Praktyczne funkcje w smartwatchu Garmin Tactix

Tactix Garmin warto mieć na nadgarstku nie tylko podczas sportowych wyzwań. Możesz nim płacić zbliżeniowo i wykorzystać go do słuchania ulubionych utworów muzycznych w drodze do pracy albo na zakupach. Na bieżąco będzie Ci przekazywał powiadomienia z telefonu. A jeśli zechcesz — udostępni bliskim informacje o Twojej lokalizacji, abyś czuł się bezpieczniej na samotnych wyprawach. Ma elegancko-sportowy, stonowany design. Z powodzeniem dopasuje się więc do stroju na trening czy do pracy.

 

Tak zaprojektowany zegarek Garmin Tactix 7 stanowi jedną z najciekawszych propozycji survivalowych na rynku. W ZEGAREK.NET jest dostępny w kilku wersjach: Standard, Pro, Pro Ballistics i Solar Delta z funkcjami balistycznymi. Zobacz, która z nich najlepiej dotrzyma Ci kroku podczas ulubionych aktywności.

Smartwatch Garmin Tactix