Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Tactix®

3wyniki
Garmin Tactix 7 banerTrening w mieście, lot w przestworzach, survivalowa przygoda albo tajna misja — Garmin Tactix 7 będzie Ci towarzyszył podczas najtrudniejszych zadań. Ten multisportowy zegarek oferuje funkcje taktyczne, opcje sportowe, mapy, muzykę i wiele innych możliwości. Są zamknięte w wytrzymałej konstrukcji, dzięki czemu Tactix Garmin nie zawodzi w żadnej sytuacji.
FILTRY0

Garmin Tactix Sprawdzone materiały, wytrzymała konstrukcja

O solidności Garmin Tactix 7 najlepiej świadczy fakt, że spełnia on normy wojskowe (MIL-STD-810). Dzięki zastosowaniu wytrzymałych i jednocześnie bardzo lekkich materiałów możesz wygodnie go nosić bez obaw o uszkodzenie, nawet gdy energicznie się ruszasz. Polimerowa obudowa koperty jest wzmocniona włóknem szklanym. Natomiast tylna pokrywa i ramka są wykonane z mocnego tytanu. Efekt? Zegarek Garmin Tactix waży zaledwie 89 g i służy z równą skutecznością w mieście, samolocie, wysoko w górach i wodzie.
Garmin Tactix z normami wojskowymi
Wodoszczelny smartwatch Garmin Tactix
Ma wodoszczelność 100m. Możesz więc z nim biegać bez obawy o zachlapanie, odbywać misje na zaśnieżonych terenach, pływać i brać prysznic. Twarde, odporne na zarysowania szkło szafirowe dba o to, aby 1,4-calowy wyświetlacz memory-in-pixel w każdym miejscu wyraźnie wskazywał najważniejsze dane.

Garmin Tactix wytrzyma nawet 90 dni na jednym ładowaniu

Kiedy jesteś w terenie, nie chcesz martwić się ładowaniem zegarka. Dlatego Garmin Tactix 7 działa nieprzeciętnie długo. To aż:

  • 28 dni w trybie zegarka,
  • 90 dni z opcją oszczędzania energii,
  • 89 do 213 godzin z włączonym GPS i 63 godziny z uruchomionymi wszystkimi systemami satelitarnymi,
  • 62 dni w trybie wycieczki z GPS.
Wojskowy smartwatch Garmin Tactix
Czarny smartwatch Garmin Tactix

Funkcje taktyczne w Garmin Tactix

Zegarek Garmin Tactix pochodzi z tej samej kategorii co Fenix 7X, Epix 2 i Enduro 2. Oferuje jednak nowe funkcje taktyczne. Zapewniają bezpieczeństwo i pomagają zorientować się w terenie bez względu na porę.

Odbywaj przygody także po zmroku z Garmin Tactix

Czytelność wyświetlacza po zmroku (również w noktowizorze) zapewni Ci ekran nocny. Za pomocą wbudowanej wielodiodowej latarki LED z zielonym i białym światłem doświetlisz trasę. Teraz zmrok nie musi przerywać Twojej aktywności.
Night Vision mode w smartwatchu Garmin Tactix
Funkcja Kill switch w smartwatchu Garmin Tactix 7

Czuj się bezpieczniej z Garmin Tactix 7

Nie chcesz dać się zlokalizować? Włącz tryb ukrycia, który uniemożliwia zapisywanie i udostępnianie pozycji GPS. Wyłącza też bezprzewodową łączność i komunikację. Jednocześnie wciąż możesz korzystać z operacyjnych funkcji urządzenia. A może masz na zegarku poufne informacje i nie chcesz, aby dostały się w niepowołane ręce? Dzięki funkcji Kill switch za pomocą ustalonej przez siebie kombinacji klawiszy zresetujesz zegarek. Wszystkie zapisane dane zostaną usunięte, a smartwatch powróci do ustawień fabrycznych.

Dzięki Garmin Tactix dotrzesz do 2200 lotnisk w całej Europie

W Garmin Tactix 7 znajdziesz też wszystko, co potrzebne do planowania i realizacji lotów w Europie w ramach przepisów VFR. W zegarku dostajesz dostęp do bazy portów lotniczych w Europie obejmującej 2200 lotnisk w 29 krajach europejskich. Do tego masz do dyspozycji kolorowe mapy podejścia z widocznością, lądowania i okolicy, a także ogólne i krajowe sekcje tekstowe, dotyczące np. komunikacji czy meteorologii.
Możliwość sprawdzania danych meteorologicznych w smartwatchu Garmin Tactix
Funkcja kontrolowania położenia podczas lotu

Kontroluj położenie podczas lotu z Garmin Tactix

Z myślą o wyzwaniach w powietrzu Garmin wyposażył Tactix 7 również w trzyosiowy kompas wskazujący horyzontalne położenie samolotu. Jest on uzupełniony o wskaźnik HSI, który można połączyć z autopilotem lub obsługiwać ręcznie.

Monitoruj natlenienie krwi w locie

Jednocześnie zegarek Tactix Garmin za pomocą funkcji In-flight Pulse Ox na bieżąco monitoruje różnice w natlenieniu krwi wraz ze wznoszeniem się samolotu. Możesz dzięki temu ocenić, czy Twój organizm przystosował się do zmiany wysokości.
Możliwość sprawdzenia natlenienia krwi w smartwatchu Garmin Tactix
Garmin Tactix

Sprawdzaj godzinę w aż 4 strefach czasowych na jednym zegarku Garmin Tactix

Podczas lotu musisz sprawdzić godzinę według czasu lotniczego? A może po prostu chcesz się dowiedzieć, jaka godzina panuje w innym zakątku świata? Do zegarka dodasz wskazania czasu ZULU/UTC i trzy inne strefy czasowe. Dzięki temu masz stały i łatwy podgląd czasu w wybranych miejscach.

W Gatmin Tactix są też prognozy pogody w locie

Śledzenie warunków atmosferycznych w locie to podstawa. Czy wiesz, że wszystkie najważniejsze dane możesz mieć teraz na swoim zegarku? Garmin Tactix 7 daje dostęp do: radaru NEXRAD, danych METAR ((Meteorological Aerodrome Report) obejmujących: aktualną temperaturę, punkt rosy, opady, prędkość wiatru i inne, a także prognozy lotniskowe terminalu, prognoz TAF z 30-godzinnym wyprzedzeniem.
Możliwość sprawdzenia pogody w trakcie lotu
Garmin Tactix na pasku

Ląduj z zegarkiem na ręku

Jeśli w trakcie lotu będziesz musiał zmienić plany, zegarek Garmin Tactix poprowadzi Cię na najbliższe lotnisko. Możesz też nawigować bezpośrednio do lokalizacji lub punktu trasy w światowej bazie danych lotniczych. Koniec z obawami, że stracisz orientację w powietrzu.

Niezawodna nawigacja — docieraj do celu z Garmin Tactix 7

Nawigowanie w locie to jeszcze nie wszystko, na co stać Tactix Garmin. Ten smartwatch oferuje również szereg map, z których możesz korzystać na wyprawach, nartach i przy innych aktywnościach. Są to:

  • kolorowe mapy 42 tys. pól golfowych — wraz z nimi otrzymujesz dostęp do funkcji celowania i PlaysLike Distance;
  • mapy SkiView obejmujące 2 tys. ośrodków narciarskich wraz z nazwami zjazdów i poziomem trudności;
  • mapy topograficzne TopoActive Twojego rejonu i każdego zakątka świata z opcją oznaczenia granic administracyjnych. Możesz je pobierać i aktualizować poprzez połączenie WiFi.
Nawigacja w zegarku Garmin
Funkcje balistyczne w smartwatchu Garmin Tactix
Garmin Tactix 7, dzięki globalnym systemom GNSS, wskaże Ci Twoje aktualne położenie bez względu na to, gdzie się znajdujesz. A przed wyruszeniem w drogę możesz zaznaczyć na trasie strategiczne punkty, aby zegarek prowadził Cię ich śladem. Wysokościomierz, barometr, trzyosiowy kompas i funkcja ClimbPro wskazująca zbliżające się przewyższenia okażą się dodatkowym wsparciem w wysokim terenie. Jeśli natomiast zabierzesz Tactix Garmin na polowanie, będziesz mógł na bieżąco zaznaczyć w nim punkty orientacyjne.

Trenuj z Garmin Tactix 7

Z zegarkiem taktycznym od Garmina regularnie dbasz też o kondycję i przeżywasz sportowe przygody. Biegasz? Funkcja PacePro pomoże Ci utrzymać stałe tempo biegu dzięki ostrzeżeniom o nachyleniach terenu. Symulator wyścigu określi natomiast przewidywany czas biegu na różnych dystansach. Sprawdź, czy podołasz wyzwaniu i monitoruj swoje wyniki.
Sportowe funkcje w smartwatchu Garmin Tactix
Profile sportowe w smartwatchu Garmin Tactix
Mając zegarek Garmin Tactix na nadgarstku, śledzisz też osiągnięcia na stoku. A jeśli podłączysz do niego kamerę Surfline, nagrasz surfingowe postępy. Tactix Garmin codziennie zasugeruje Ci też zestaw ćwiczeń. Nie musisz więc sam szukać pomysłów na trening.

Monitoruj zdrowie w Garmin Tactix

Niezależnie od tego, jak ćwiczysz, smartwatch ma stale pod kontrolą Twój organizm. Mierzy tętno i natlenienie krwi. Sprawdza efektywność biegu oraz zmiany w wydolności. Zna też Twoje zasoby energii i wie, ile czasu potrzebujesz, by się zregenerować. To wciąż jednak jeszcze nie wszystko, bo Garmin Tactix 7 monitoruje sen i oddech, a nawet przypomina o uzupełnieniu płynów. Za jego pomocą w dwie minuty sprawdzisz również swoją kondycję.
Zdrowotne funkcje w smartwatchu Garmin

Korzystaj z inteligentnych funkcji

Praktyczne funkcje w smartwatchu Garmin Tactix
Tactix Garmin warto mieć na nadgarstku nie tylko podczas sportowych wyzwań. Możesz nim płacić zbliżeniowo i wykorzystać go do słuchania ulubionych utworów muzycznych w drodze do pracy albo na zakupach. Na bieżąco będzie Ci przekazywał powiadomienia z telefonu. A jeśli zechcesz — udostępni bliskim informacje o Twojej lokalizacji, abyś czuł się bezpieczniej na samotnych wyprawach. Ma elegancko-sportowy, stonowany design. Z powodzeniem dopasuje się więc do stroju na trening czy do pracy.
Tak zaprojektowany zegarek Garmin Tactix 7 stanowi jedną z najciekawszych propozycji survivalowych na rynku. W ZEGAREK.NET jest dostępny w kilku wersjach: Standard, Pro, Pro Ballistics i Solar Delta z funkcjami balistycznymi. Zobacz, która z nich najlepiej dotrzyma Ci kroku podczas ulubionych aktywności.
Smartwatch Garmin Tactix