Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Venu

10wyniki

Zegarki Garmin Venu

Garmin Venu wygląda jak klasyczny czasomierz. Za jego eleganckim designem kryje się jednak znacznie solidniejsza konstrukcja i szersza funkcjonalność. Zegarek ma wytrzymały silikonowy pasek, ramkę ze stali nierdzewnej oraz trwałe szkiełko Corning® Gorilla® Glass 3, dzięki czemu nigdy Cię nie zawiedzie w codziennych aktywnościach. Odczytuj z niego pomiary zdrowia i treningu, aby lepiej poznawać swoje ciało. Niezwykle wyraźny i jasny wyświetlacz AMOLED zapewni czytelność nawet w pełnym słońcu. Możesz pozostawić go zawsze włączony, aby ożywiał zegarek i Twoją stylizację intensywnymi kolorami.

FILTRY0

Gotowy, by działać w każdych warunkach 

Solidny i wydajny Garmin Venu jest gotowy na wszystko. Klasa wodoszczelności 5 ATM pozwala biegać z nim w deszczu, brać prysznic po ćwiczeniach, a nawet zaplanować trening na basenie.  

Wyposażony w żywotną baterię będzie Ci służył nawet do 10 dni bez ładowania, skrupulatnie śledząc każdą aktywność. Chcesz odczytać wyniki treningu? Teraz bez trudu to zrobisz nawet w intensywnym słońcu dzięki wyświetlaczowi AMOLED.  

 Garmin Venu


zegarek  Garmin Venu

Stworzony do kontroli zdrowia 

Mówi się, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego Garmin Venu pomoże Ci skutecznie zadbać o obie te sfery. Liczne dane o zdrowiu są wskazówką, jak organizować każdy dzień w zgodzie ze sobą.  


Sprawdź stan zdrowia dzięki Health Snapshot 

Przeprowadź dwuminutowe badania w bezruchu, a smartwatch zmierzy w tym czasie zmienność tętna, saturację oraz stres. Otrzymasz na tej podstawie informacje na temat ogólnej kondycji układu krążenia.  

smartwach  Garmin Venu


 Garmin Venu

Zarządzaj energią z BODY BATTERY™ 

Funkcja BODY BATTERY™ wskazuje aktualny poziom energii w organizmie. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy zaplanować trening i odpoczynek. 


Miej saturację na oku  

Stopień wchłaniania tlenu stanowi jeden z podstawowych wskaźników zdrowia. Z Garmin Venu możesz go sprawdzić w dowolnym momencie dnia i nocy, uruchamiając funkcję pulsoksymetru. 

Smartwatch Garmin Venu


Smartwatch Garmin Venu

Trzymaj nerwy na wodzy dzięki czujnikowi stresu

Gdy czujnik stresu wykryje zdenerwowanie, zaproponuje relaksujące ćwiczenia oddechowe. Podążaj za jego wskazówkami i odzyskaj równowagę.


Śledź cykl menstruacyjny 

Dostosowanie diety i intensywności treningu do fazy cyklu menstruacyjnego lub etapu ciąży obiecuje lepsze samopoczucie na co dzień. Dlatego wprowadzaj do Garmin Venu niezbędne dane i korzystaj ze wskazówek dietetycznych i treningowych.

Smartwatch Garmin Venu


Smartwatch Garmin Venu

Dbaj o nawodnienie 

Odpowiednie nawodnienie to więcej energii podczas treningu i innych wyzwań. Notuj więc, jak dużo wypijasz, aby otrzymywać przypomnienia o uzupełnieniu płynów.  


Sprawdzaj, jak oddychasz  

Monitor oddechu analizuje Twój oddech nawet wtedy, gdy Ty się na nim nie koncentrujesz. Dzięki temu wiesz, jak oddychasz podczas różnych aktywności.  

Smartwatch Garmin Venu


Smartwatch Garmin Venu

Śpij efektywniej dzięki monitorowi snu  

Zakładaj Garmin Venu na noc, a na podstawie tętna, saturacji, stresu i oddychania oceni jakość snu. Chcesz ją poprawić? Odbieraj wskazówki i śpij efektywniej.


Trzymaj zegarek Venu na pulsie 

Zegarek przez cały czas kontroluje Twoje tętno i informuje, gdy przekracza ono normę. Dzięki niemu wiesz, na ile intensywne były ćwiczenia.

Smartwatch Garmin Venu


Smartwatch Garmin Venu

Oddychaj uważnie dzięki funkcji świadomego oddechu 

Chcesz się lepiej skoncentrować na pracy albo zrelaksować? Wykonaj ćwiczenie oddechowe i bądź w gotowości na kolejne wyzwania.


Sprawdź swój wiek sprawnościowy 

Na podstawie wieku chronologicznego, tygodniowej intensywności ćwiczeń, tętna spoczynkowego oraz BMI zegarek obliczy Twój wiek sprawnościowy. A jeśli okaże się on zbyt wysoki - dowiesz się, jak go obniżyć.

Smartwatch Garmin Venu


Smartwatch Garmin Venu

Zaprojektowany, by monitorować Twoją aktywność 

Z pomocy Garmin Venu możesz również skorzystać podczas codziennych treningów. Sprawdza się nie tylko jako zaawansowany monitor aktywności, ale też osobisty trener.


Korzystaj z animowanych wskazówek treningowych 

Z zegarkiem Garmin poznawanie nowych ćwiczeń jest łatwiejsze. Wybierz ćwiczenie wytrzymałościowe, wydolnościowe, HIIT, z jogi lub pilatesu i wykonaj według instrukcji na ekranie zegarka. Możesz skorzystać z wgranych propozycji lub pobrać więcej z aplikacji Garmin Connect.

Smartwatch Garmin Venu


Smartwatch Garmin Venu

Ćwicz to, co lubisz z aplikacjami sportowymi 

Dzięki ponad 25 aplikacjom sportowym Garmin Venu jeszcze dokładniej śledzi aktywność. Z nim możesz trenować golf, bieganie, pływanie, jazdę na rowerze oraz wiele innych dyscyplin w terenie i pomieszczeniach.


Trenuj siłowo i śledź rezultaty 

Funkcja zaawansowanego treningu siłowego przekazuje dane o osobistych rekordach siłowych wraz z grafikami trenowanych partii mięśni.

Smartwatch Garmin Venu


Smartwatch Garmin Venu

Zaplanuj treningi HIIT 

Innowacyjna technologia pozwala teraz na śledzenie intensywnych ćwiczeń interwałowych: AMRAP, EMOM, tabata i indywidualnych. W ramach planowania i śledzenia treningu możesz ustawić liczbę rund czy przerwy na odpoczynek.


Twórz własne treningi 

Garmin Venu daje Ci do wyboru ponad 1400 ćwiczeń, by móc planować własne treningi. Twórz sesje ćwiczeniowe w aplikacji Garmin Connect i pobieraj na zegarek.

Smartwatch Garmin Venu


Smartwatch Garmin Venu

Trenuj według wskazówek Garmin Coach 

Dzięki sugestiom Garmin Coach najlepiej przygotujesz się do biegów na różnych dystansach.


Mierz intensywne minuty 

Od teraz dokładnie wiesz, kiedy ćwiczysz najbardziej intensywnie. Garmin Venu rejestruje intensywne minuty podczas różnych aktywności w ciągu dnia. Możesz sprawdzić ich godzinę i rodzaj na zegarku, a nawet obejrzeć jako pole danych w trakcie ćwiczeń na czas.  

Smartwatch Garmin Venu

 

Zainteresował Cię ten zegarek? Zapoznaj się z kolekcją Venu oraz innymi seriami Garmin w ofercie ZEGAREK.NET - zapraszamy!