Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Venu 2

4wyniki
Zegarki Garmin Venu 2Rozważasz zakup zegarka Garmin? Venu 2 to najbardziej zaawansowana seria na półce cenowej do 1800 zł. Masz w niej do dyspozycji większość funkcji amerykańskiego producenta. A do tego otrzymujesz jeszcze szereg inteligentnych możliwości typowych dla smartwatchy. Zamknięte w wytrzymałej, eleganckiej konstrukcji pomogą ci zadbać o zdrowie i poprawić sportowe wyniki… zawsze w najlepszym stylu. Oto smartwatch Venu 2 — dowiedz się, na co go stać!
FILTRY0

Korzystaj w każdych warunkach

Gdy trenujesz i podejmujesz inne pochłaniające cię wyzwania, nie możesz martwić się o swój smartwatch. Dlatego zegarek sportowy Venu 2 został tak skonstruowany, aby nie obciążać nadgarstka i przetrwać w różnych warunkach.
Zegarek męski Garmin Venu 2 Slate Bezel with Black Case and Silicone Band
Wodoszczelność smartwatcha Garmin Venu 2
Jego klasa wodoszczelności wynosi co prawda 50 m, ale w standardzie Garmina umożliwia nawet swobodne pływanie. Ponadto urządzenie zostało wykonane z solidnych, trwałych materiałów. Mamy tu obudowę wzmocnioną wytrzymałym włóknem szklanym, twarde szkło Gorilla Glass 3 i stalową ramkę koperty.

Zawsze w dobrym stylu

Bo Garmin Venu 2 ma nie tylko przetrwać uderzenia czy kontakt z wodą, ale też szykownie wyglądać. Rezultat? Pomimo zaawansowanej sportowej funkcjonalności druga odsłona Venu wpisuje się w casualowe kolekcje Garmin. Możesz więc ją nosić na co dzień, nie rezygnując z eleganckiego stylu.
Szykowny wygląd smartwatchy Garmin Venu 2
Wyświetlacz AMOLED gwarantujący doskonałą czytelność w smatwatchach Garmin Venu 2
Wyraźny wyświetlacz AMOLED — dzięki wysokiemu kontrastowi i głębi kolorów — gwarantuje doskonałą czytelność nawet w słońcu. Natomiast funkcja Always On stale wyświetla tarczę, abyś w każdym momencie miał dostęp do wybranych informacji.

Używaj do 11 dni bez ładowania

Opcja zawsze włączone skraca czas pracy baterii. Ale to ty decydujesz, jak długo zegarek sportowy Venu 2 będzie ci służył. Został jednak wyposażony w tryb oszczędzania baterii, który sugeruje, z jakich opcji warto zrezygnować w danym momencie. Co prawda to nie to samo co technologii SATIQ™ do zarządzania energią przy korzystaniu z lokalizacji GNSS. Jednak w ten sposób wydłużysz działanie urządzenia nawet do 12 dni. To aż o jeden dzień więcej niż w trybie zegarka z monitorowaniem aktywności i snu!
Bateria w Smartwatchu Garmin Venu 2 wytrzymała do 11 dni
Słuchanie muzyki w smartwatchu Garmin Venu 2
Jeśli dodatkowo uruchomisz GPS, czas pracy skróci się do 22 godzin. Jednak urządzenie nadal niezawodnie posłuży ci na całodniowej wycieczce w góry czy do lasu. Natomiast przez maksymalnie 8 godzin będzie działać z włączonym GPS i muzyką. Wszystko po to, byś mógł podejmować aktywność w każdym miejscu, w ulubionym rytmie.

Trenuj w trybie smart

Ten smartwatch sportowy męski i damski daje ci przy tym pełne wsparcie treningowe. Obsługuje aż 25 profili sportowych. Rozwijasz się więc w ukochanej dyscyplinie. A jeśli tylko masz ochotę, próbujesz dziesiątek innych aktywności w pomieszczeniu lub terenie. Popatrz!

Wiele funkcji treningowych w smartwatchu Garmin Venu 2
Funkcja biegania w smartwatchu Garmin Venu 2
  • Bieganie.

Zegarek kontroluje m.in. rytm biegu, tętno i pokonaną odległość, a aplikacja Garmin Coach przygotowuje do wyzwań na różnych dystansach. To twój osobisty przewodnik na drodze do celu — dzięki niemu wiesz, jak rozłożyć siły, by dotrzeć do mety.

  • Jazda na rowerze.

Możesz sprawdzić, w jakim czasie udało ci się pokonać zaplanowaną trasę, i czy pobiłeś własny rekord.

Funkcja jazdy na rowerze w smatwatchu Garmin Venu 2
Funkcja Golf w smartwatchu Garmin Venu 2
  • Golf.

Dystans uderzenia, statystyki uderzeń i wiele innych informacji masz teraz na swoim nadgarstku. To wszystko, czego potrzebujesz, by się rozwijać.

  • Pływanie.

Garmin Venu 2 rozpoznaje styl pływania, mierzy liczbę wymachów, pokonane długości basenu i czas odpoczynku. Teraz możesz skupić się tylko na tym, co najważniejsze.

Funkcja pływania w smartwatchu Garmin Venu 2
Funkcja Treningu siłowego w smartwatchu Garmin Venu 2
  • Trening siłowy.

Smartwatch pokazuje na czytelnej grafice, jakie grupy mięśni angażowałeś najbardziej wraz z wynikami. Sprawdź, które granice możliwości przesunąłeś tym razem!

  • Ćwiczenia HIIT.

To niezwykle intensywne ćwiczenia wytrzymałościowe na zmianę ze spokojniejszym treningiem cardio lub siłowym. Możesz m.in. ustawić liczbę rund, okresy ćwiczeń/odpoczynku, aby trenować jeszcze efektywniej.

Funkcja ćwiczenia HIIT w smartwatchu Garmin Venu 2
Animowane wskazówki treningowe w smartwatchu Garmin Venu 2
Jeśli podejmujesz aktywność w outdoorze, niezawodne systemy: GPS, GLONASS i Galileo wyznaczą ci drogę do celu. Tobie pozostaje tylko cieszyć się ruchem! Spośród 1400 dostępnych ćwiczeń z łatwością stworzysz własne, urozmaicone plany treningowe, które pomogą ci osiągnąć sportowe cele. A jeśli nie będziesz pewny, jak wykonać dane ćwiczenie? Skorzystaj z animowanych wskazówek treningowych.

Miej zdrowie na oku

Garmin dobrze wie, że nie ma sportowych efektów bez zrozumienia ciała, uważnej obserwacji i poszanowania jego możliwości. Dlatego smartwatch Garmin Venu 2 zdrowie również ma pod kontrolą. Możesz korzystać osobno z wbudowanych w niego sensorów (np. pulsometru, pulsoksymetru, monitora stresu i snu) lub przeprowadzić szybki test kondycji obejmujący kluczowe funkcje życiowe. Czy wiesz, że dzięki zaawansowanym pomiarom wielu czynników poznasz nawet swój wiek sprawnościowy? Dowiedz się, jak sprawić, by był niższy niż w dowodzie
Funkcja Health Snapshot w smartwatchu Garmin Venu 2
Jakość snu w smartwatchu Garmin Venu 2
Jak każdy smartwatch sportowy damski lub męski urządzenie od Garmin mierzy tętno w trakcie różnych aktywności oraz jakość snu. Robi to jednak w sposób dokładniejszy i bardziej zaawansowany. Efekt? Znasz swoją wydolność treningową. Dowiadujesz się, jak oddychasz w czasie snu. Wiesz, ile trwają poszczególne fazy, jaka jest twoja saturacja i tętno. A jeśli jakość wypoczynku cię nie zadowala? Smartwatch Venu 2 podpowiada, co warto poprawić.
Nie zdołasz przed nim ukryć, nawet swojego nastroju. Na podstawie tętna i szybkości oddechu zegarek rozpoznaje, gdy się stresujesz. A kiedy napięcie jest zbyt duże, proponuje ćwiczenia oddechowe lub relaks. Podążaj za wskazówkami, odzyskuj spokój i działaj dalej.
Funkcja pomiaru stresu w smartwatchu Garmin Venu 2
Funkcja Body Battery w smartwatchu Garmin Venu 2
O tym, na ile cię stać, poinformuje cię monitor energii BODY BATTERY. Procentowo określa twoje zasoby. A ty tak planujesz dzień, aby w pełni sił zrealizować wszystkie zadania. Nie musisz przy tym nawet myśleć o regularnym nawadnianiu — smartwatch Garmin Venu 2 kontrolujący zdrowie będzie o tym pamiętał za ciebie.

Łącz się z Garmin Connect

Wszystkie statystyki aktywności sprawdzisz w autorskiej aplikacji Garmin Connect po synchronizacji z telefonem. To tutaj analizujesz swoje postępy. Dzielisz się wynikami ze społecznością. Rzucasz innym wyzwania i rywalizujesz z pasjonatami sportu takimi jak ty.
Aplikacja Garmin Connect w smartwatchu Garmin Venu 2
Wiele przydatnych narzędzi oraz funkcji w smartwatchach Garmin Venu 2
To jednak jeszcze nie wszystkie możliwości tego programu. Znajdziesz w nim również szeroki wybór aplikacji, które pomogą ci coraz efektywniej się rozwijać i wyrażać swój aktywny styl życia. Wybieraj przydatne narzędzia, pobieraj tarcze, ustawiaj pola danych i korzystaj z Venu 2 na własnych zasadach!

Korzystaj z funkcji smart

Pomimo że zegarek ma przede wszystkim służyć do monitorowania zdrowia i aktywności, nie brakuje w nim smart funkcji przydatnych na co dzień. Na ekranie odczytasz powiadomienia z telefonu, komunikaty z mediów społecznościowych czy wydarzenia z kalendarza. Posłuchasz muzyki bezpośrednio z zegarka — możesz pobrać ją z popularnych serwisów Spotify®, Deezer lub Amazon Music. Wreszcie zapłacisz za zakupy bez portfela za pośrednictwem Garmin Pay. A jeśli chciałbyś również rozmawiać przez telefon? Sprawdź jeszcze bardziej zaawansowany Garmin Venu 2 w wersji Plus!
Funkcja Garmin Pay w smartwatchu Garmin Venu 2

Smartwatch Venu 2 znajdziesz w ZEGAREK.NET

Chcesz rozwijać swój potencjał i dbać o siebie z technologią smart? Smartwatch sportowy męski i damski Venu drugiej generacji to najlepszy wybór od Garmin przy budżecie do 2 tys. zł. W ZEGAREK.NET znajdziesz w 100% oryginalne zegarki z tej kolekcji w atrakcyjnej cenie. Zobacz naszą ofertę!