Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Venu Sq

2wyniki

Garmin Venu SQ zapłaci za zakupy, zaplanuje Twój trening, a w wersji muzycznej — odtworzy również ulubioną playlistę. Ten casualowo-sportowy model został stworzony, by ułatwiać Ci codzienne aktywności. Zobacz zegarek Garmin Venu SQ i korzystaj z technologii smart w najlepszym wydaniu. 

FILTRY0

Garmin Venu SQ. Postaw na elegancję i funkcjonalność

Proponowany przez markę Garmin zegarek Venu SQ to stylowy smartwatch serii Venu, który od wcześniejszych wersji różni się przede wszystkim wyglądem koperty. Projektanci postawili w tej kolekcji na modny prostokątny kształt i aluminiową ramkę w różnych kolorach. Jeśli dodać do tego kilka odcieni silikonowych pasków i możliwość personalizowania tarczy — masz szansę wybrać zegarek sportowy Garmin skrojony do Twojego stylu. Nosisz go wygodnie. Komfortowo obsługujesz za pomocą dwóch przycisków po prawej stronie koperty i korzystasz do 6 dni w trybie zegarka (lub 14h z GPS).

Smartwatch Garmin VENU SQ


Smartwatch Garmin Biały  

Wszystkie dane wyświetlają się na ciekłokrystalicznym ekranie LCD. To zmiana w stosunku do wyposażonej w AMOLED wersji Venu. Najnowsze zegarki Garmin nie tracą jednak przez to na czytelności. Idealnie dobrany kontrast i jasne, nasycone kolory decydują o wyrazistości wyświetlacza. Dzięki trybowi “zawsze włączony” (Always on display) szybko i w dowolnym momencie sprawdzisz na ekranie to, czego potrzebujesz.


Korzystaj na co dzień z funkcji Garmina 

Powiadomienia ze smartfona, płatności zbliżeniowe Garmin Pay, a może odtwarzanie muzyki? Zegarki Garmin oferują wszystkie te funkcje. Noś ulubiony model przez cały dzień, a nie umknie Ci żadne połączenie i zakupy udadzą się nawet bez portfela. Garmin Venu SQ powstał, by codzienne zadania oraz ich organizacja stały się jeszcze łatwiejsze. 

Funkcja Garmin Pay w smartwatchu Garmin Venu SQ
 Funkcja odbierania SMS-ów w Smartwatchu Garmin Venu SQ

Za jego pomocą odbierzesz SMSy, e-maile i powiadomienia z social mediów. A jeśli masz telefon z systemem Android, odpowiesz nawet na wiadomości tekstowe. I to wciąż jeszcze nie wszystko, bo, łącząc się z aplikacją Connect IQ, zyskujesz dostęp do wybranych tarcz, widgetów i aplikacji. Zobacz, co na Ciebie tam czeka i na bieżąco dostosowuj urządzenie do swoich potrzeb.


Jeżeli dodatkowo wybierzesz wersję Music, zegarek Garmin udostępni Ci ulubione utwory z popularnych serwisów muzycznych bez konieczności łączenia z telefonem. Smartwatch obsługuje Spotify®, Deezer lub Amazon Music (do korzystania z nich może być jednak wymagana subskrypcja). Uruchom aplikację, wybierz utwór i ciesz się muzyką w każdym miejscu i czasie (słuchawki są do nabycia osobno). 

Smartwatch Garmin Venu SQ z funkcją oddtwarzania muzyki

Trenuj efektywniej z Garmin Venu SQ

Na tym jednak nie koniec, bo zegarki sportowe Garmin są również niezawodnym wsparciem w treningach. W porównaniu z Venu straciły co prawda licznik pięter i animacje treningowe. Wielość innych trybów sportowych to jednak rekompensuje, skutecznie zachęcając do codziennej aktywności.

Smartwatch Garmin Venu SQ do ćwiczeń

Z Garmin Venu SQ plan jest prosty: otrzymujesz gotowe wytyczne treningowe do ćwiczeń cardio, jogi i pilatesu, bezpłatne wskazówki biegowe od Garmin Coach i kilkanaście trybów innych dyscyplin sportowych (m.in. pływania, jazdy na rowerze, golfa). Ćwiczysz więc to, co lubisz najbardziej, a stworzony przez Garmin zegarek mierzy w tym czasie najważniejsze parametry. Dzięki funkcji Body Battery zawsze wiesz, kiedy jest dobra pora na trening. Całodobowe monitorowanie parametrów fizjologicznych wskazuje poziom nawodnienia, jakość snu i oddechu oraz zapasy energii. W efekcie pozostajesz na bieżąco ze swoją aktualną kondycją.


Zegarek sportowy Garmin Venu SQ znakomicie sprawdza się na siłowni, basenie (ma wodoszczelność 5 ATM) i w terenie. Wbudowany GPS śledzi Twoją trasę. Natomiast w razie wypadku — funkcje bezpieczeństwa pozwalają szybko poinformować najbliższych, że potrzebujesz pomocy w danej lokalizacji. Wystarczy wysłać powiadomienie do wybranych kontaktów lub ustawić automatyczne powiadomienia za pomocą funkcji wykrywania zdarzeń.

Funkcje treningowe w smartwatchu Garmin Venu SQ


Smartwatch Garmin Venu SQ

Podoba Ci się to, co zaprojektowane przez markę Garmin zegarki mają do zaoferowania? W ZEGAREK.NET znajdziesz je w kilku wersjach kolorystycznych. W 100% oryginalne, niezawodne, funkcjonalne i eleganckie urządzenie może Ci towarzyszyć 24h na dobę. Zapoznaj się z pełną ofertą ZEGAREK.NET i wybierz zegarek Garmin Venu SQ dopasowany do Twojego stylu życia.