Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Vivoactive

4wyniki

Zegarki Garmin Vivoactive

Wyznaczasz sobie sportowo-zdrowotne cele i szukasz zegarka, który Cię do nich doprowadzi? Stylowy Garmin Vivoactive jest propozycją dla Ciebie! Mierząc wiele parametrów związanych ze zdrowiem i aktywnością, pozwala poprawiać kondycję w zgodzie z własnymi możliwościami.  

Zegarek Garmin przydaje się jednak nie tylko do monitorowania postępów. Dzięki funkcji słuchania muzyki i płatności zbliżeniowych zamkniętych w eleganckiej konstrukcji służy o każdej porze dnia. Nietypowe dla urządzeń Garmin wybudzanie stuknięciem oraz łatwy w obsłudze i czytelny w słońcu wyświetlacz z technologią Garmin Chroma Display™ pozwolą Ci z skorzystać z funkcjonalności Garmin Vivoactive w każdych warunkach. Dopasuj kolor paska, wybierz rozmiar akcesorium i podejmuj najtrudniejsze wyzwania. Trwałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3 oraz solidna konstrukcja skutecznie zabezpieczą zegarek przed uszkodzeniem. 

FILTRY0

Używaj nawet tydzień bez ładowania 

Wybierając zegarek z serii Vivoactive, nie musisz pamiętać o codziennym podłączaniu go do prądu. Naładuj akcesorium na 100% i korzystaj z niego nawet do 7 dni bez przerwy. 

Zegarki Garmin Vivoactive


Zegarki Garmin Vivoactive

Pływaj z Garmin Vivoactive 

Zegarek Garmin nie chce Cię ograniczać. Dlatego pozostaje w pełnej gotowości, aby mierzyć Twoją aktywność, poziom stresu i inne parametry również w wodzie. Ma klasę wodoszczelności 5 ATM. Dzięki temu możesz śmiało zabrać go na basen, pod prysznic albo na relaksujący weekend w SPA.  


Słuchaj muzyki bez telefonu 

Nie wyobrażasz sobie treningu, spaceru albo powrotu z pracy bez muzyki? Teraz możesz jej słuchać prosto z zegarka. Z Garmin Vivoactive masz dostęp do najpopularniejszych serwisów muzycznych (niektóre z nich mogą wymagać subskrypcji). Użyj bezprzewodowych słuchawek (dostępnych osobno) i włącz ulubioną playlistę, nawet gdy nie masz ze sobą smartfona.  

Zegarki Garmin Vivoactive


Zegarki Garmin Vivoactive

Dbaj o zdrowie z Garmin Vivoactive 

Zegarek Garmin z serii Vivoactive przede wszystkim jest jednak nastawiony na śledzenie Twojego zdrowia. Liczne czujniki badają reakcje organizmu i wskazują, jak utrzymać go w dobrej kondycji. Zobacz! 


Funkcja BODY BATTERY™ 

Z Vivoactive mierzysz siły na zamiary dzięki BODY BATTERY™. Funkcja wskazuje Twój aktualny poziom energii, aby można było wybrać najlepszy czas na trening lub odpoczynek.  

Zegarki Garmin Vivoactive


Zegarki Garmin Vivoactive

Pulsoksymetr 

Poprawne natlenienie krwi jest jednym z wyznaczników dobrego zdrowia. Dlatego wybieraj funkcję pulsoksymetru w ciągu dnia albo włączaj na noc, aby sprawdzić saturację. 


Pomiar stresu 

Na co dzień pewnie trudno Ci uniknąć stresu, ale teraz łatwo nad nim zapanujesz z Garmin Vivoactive. Wykonuj proponowane ćwiczenia oddechowe w kryzysowych momentach i szybko odzyskuj równowagę.  

Zegarki Garmin Vivoactive


Zegarki Garmin Vivoactive

Śledzenie cyklu menstruacyjnego 

Śledzenie fazy cyklu miesiączkowego lub ciąży pozwala na lepsze poznanie swojego ciała. Dlatego wprowadzaj objawy do aplikacji i korzystaj ze wskazówek dotyczących diety czy aktywności.  


Monitorowanie nawodnienia 

Nawodnienie jest źródłem zdrowia, energii i dobrego samopoczucia. Zapisuj więc, ile wypijasz, a Garmin Vivoactive przypomni Ci o uzupełnieniu płynów w ilości dopasowanej do codziennej dawki ruchu.  

Zegarki Garmin Vivoactive


Zegarki Garmin Vivoactive

Monitorowanie oddechu 

Czy obserwujesz, jak zmienia się Twój oddech podczas różnych aktywności w ciągu dnia oraz w nocy? Teraz zegarek Garmin zrobi to za Ciebie.


Zaawansowany monitor snu 

Nieefektywny sen odbiera energię, produktywność i dobry nastrój. Dlatego skorzystaj z zaawansowanego monitora snu, aby poprawiać jakość nocnego odpoczynku. Funkcja bierze pod uwagę wiele zmiennych: tętno, saturację, długość faz, oddech, aby dać Ci kompleksowe informacje na temat Twojego snu. 

Zegarki Garmin Vivoactive


Zegarki Garmin Vivoactive

Pulsometr 

Garmin Vivoactive bez przerwy sprawdza puls, dzięki czemu nigdy nie przeoczysz przekroczenia normy. Na podstawie pomiarów w czasie odpoczynku łatwiej ocenisz też intensywność treningu.  


Świadome oddychanie 

Z Vivoactive docenisz również moc głębokiego, świadomego oddechu. Wykonaj ćwiczenia oddechowe, aby szybciej się zrelaksować albo skoncentrować na zadaniu.  

Zegarki Garmin Vivoactive


Zegarki Garmin Vivoactive

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania 

Po połączeniu zegarka ze smartfonem możesz wysyłać do Twoich kontaktów informacje o lokalizacji lub pozwolić na automatyczne powiadomienia z funkcji wykrywania zdarzeń. Dzięki temu bliscy zawsze wiedzą, gdzie się znajdujesz oraz czy czujesz się bezpiecznie.


Osiągaj sportowe cele z pomocą Garmin Vivoactive 

Garmin z serii Vivoactive to precyzyjny monitor aktywności i osobisty trener w jednym urządzeniu. Z nim na nadgarstku zaplanujesz każdy trening tak, aby osiągać cele w miarę swoich możliwości.  

Zegarki Garmin Vivoactive


Zegarki Garmin Vivoactive

Animowane wskazówki treningowe 

Dzięki animowanym wskazówkom treningowym poznasz i wykonasz ćwiczenia wydolnościowe, siłowe, z jogi i pilatesu. Jest ich dla Ciebie za mało? Pobierz ich więcej z aplikacji Garmin Connect.  


Aplikacje sportowe 

Spacer, bieganie, jazda na rowerze, pływanie w basenie, a może golf? Z Garmin Vivoactive masz do wyboru aż 20 dyscyplin sportowych w terenie oraz pomieszczeniach. Wybierz tę, na którą masz ochotę i śledź postępy.  

Zegarki Garmin Vivoactive


Zegarki Garmin Vivoactive

Garmin Coach 

Biegasz? Garmin Coach podpowie Ci, jak skutecznie przygotować się do biegów na krótkie i najdłuższe dystanse. 


Własne treningi 

A może chcesz ćwiczyć tak, jak lubisz? Planuj własne treningi w aplikacji Garmin Connect i pobieraj na zegarek, by były łatwo dostępne.  

Zegarki Garmin Vivoactive

 

ZEGAREK.NET znajdziesz Garmin Vivoactive oraz inne kolekcje amerykańskiego producenta. Zapoznaj się z naszą ofertą!