Zegarki Garmin Vivofit 4

Zegarki Garmin Vivofit 4

Vivofit 4 Garmin to stylowy monitor aktywności w formie wygodnej opaski. Obserwuje Twoje zdrowie i mierzy treningowe rezultaty. A dzięki temu, że co jakiś czas synchronizuje się z serwisem Garmin Connect™, możesz dodatkowo planować, zapisywać i udostępniać aktywności albo brać udział w wyzwaniach społecznościowych i nie tylko. Zabierając zegarek ze sobą, nigdy nie musisz przejmować się, że rozładuje się w najmniej spodziewanym momencie. Jego bateria nie wymaga ładowania i działa przez ponad rok. Wybieraj funkcje i odczytuj wyniki na zawsze włączonym konfigurowalnym, kolorowym wyświetlaczu. Czy wiesz, że możesz to zrobić nawet pod prysznicem albo na basenie? A to wciąż jeszcze nie wszystko, na co stać Vivofit 4 — przekonaj się!  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Rywalizuj w wyzwaniu liczby kroków 

Lubisz zdrową, sportową rywalizację? Połącz swój Vivofit 4 z innym modelem tej serii albo Vivofit jr 2 Twojego dziecka i mierzcie się na kroki. Możesz ustawić czas wyzwania i na bieżąco kontrolować swoje osiągnięcia. Wbudowany krokomierz zanotuje każdy Twój ruch, a po skończonym zadaniu zapisze całkowity rezultat. Dzięki temu łatwo porównacie liczbę kroków, aby wyłonić zwycięzcę pojedynku.  

Licznik kroków zachęca również do codziennego pobijania własnych rekordów. Wyznacza dzienne cele liczby kroków i dostosowuje je do Twoich postępów. W czasie aktywności możesz też sprawdzić, ile udało Ci się spalić kalorii i jak długi dystans pokonać.

Smartwatch Garmin Vivofit 4


Smartwatch Garmin Vivofit 4

Planuj dzień jeszcze wygodniej 

By jeszcze skuteczniej wesprzeć Cię w organizacji treningów i innych zadań, Vivofit 4 został wzbogacony o kilka dodatkowych funkcji. Popatrz! 

  • Widget pogodowy przekazuje prognozy na najbliższe godziny. Dzięki temu wiesz, jak się ubrać i nigdy nie zapominasz o parasolu.  

  • Smartfon znowu się gdzieś zapodział, a Ty spieszysz się do pracy albo na samolot? Jeśli jest połączony z Twoim Vivofit 4, nie musisz tracić czasu na szukanie. Zegarek poprzez funkcję znajdź telefon pomoże Ci go szybko zlokalizować.  

  • Alarm przypomina Ci o najważniejszych zadaniach. Ustawiasz go w aplikacji, ale zostaje wyświetlony na zegarku. Odtąd zdążysz ze wszystkim.  

  • Minutnik odlicza długość trwania wybranych aktywności. Dzięki niemu już nigdy nie zapomnisz o gotującym się obiedzie, bo powiadomienia z tej funkcji nie sposób przeoczyć.  


Działaj, a zegarek zajmie się resztą 

Zdarzało Ci się zapomnieć uruchomić pomiar sportowych wyników i skończyć trening bez zapisanych rezultatów? Z Vivofit 4 już Ci to nie grozi. Dzięki funkcji Move IQ zegarek automatycznie wykrywa i klasyfikuje aktywność, a następnie wykonuje dopasowane do niej pomiary. Jeździsz na rowerze, chodzisz, biegasz, pływasz, a może ćwiczysz na maszynie eliptycznej? Nie zaprzątaj sobie głowy ręcznym włączaniem i zatrzymywaniem czasomierza, tylko ciesz się ulubioną aktywnością. W przypadku biegu i chodu akcesorium automatycznie włączy nawet licznik czasu aktywności. 

Smartwatch Garmin Vivofit 4


Smartwatch Garmin Vivofit 4

Po zakończonym treningu wszystkie dane zbiorcze odczytasz w aplikacji Garmin Connect. Możesz sprawdzić najważniejsze wyniki, porównać je z wcześniejszymi osiągnięciami i przejrzeć szczegółowe informacje. Wszystko jest przedstawione w czytelny, dopasowany do Twojego stylu życia sposób, aby mieć przejrzysty ogląd na czynione postępy.  

Chcesz na co dzień korzystać z możliwości Vivofit 4? W ZEGAREK.NET znajdziesz modele w dwóch rozmiarach i kilku klasycznych kolorach. Możesz jednak dowolnie je personalizować, zmieniając motywy tarcz, napisy na wyświetlaczu czy kolor paska. Sprawdź wszystkie zegarki z naszej oferty i wybierz najlepszy dla siebie. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kolekcjami marki Garmin.