Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Vivomove

1wyniki

Zegarki Garmin Vivomove

Nowoczesność i zamiłowanie do klasyki to dość rzadkie połączenie, które od teraz stanie się powszechnym standardem. Zegarki hybrydowe Garmin Vivomove łączą bowiem najlepsze wartości obu pozornie sprzecznych światów, czerpiąc funkcjonalność z nowoczesnych smartwatchy i zachowując styl klasycznych czasomierzy. 

FILTRY0

Klasyczny styl i funkcje przyszłości? Poznaj Garmin Vivomove. 

Jeszcze do niedawna smartwatche posiadały opinię mało atrakcyjnych wizualnie, co skutecznie ograniczało możliwości ich zastosowania. Na szczęście nie musisz rezygnować już ani z doskonałego wyglądu, ani z nowoczesnej funkcjonalności, dzięki połączeniu tych cech w zegarkach hybrydowych Garmin Vivomove 


Ukryty wyświetlacz

Zegarki Garmin Vivomove posiadają klasyczną analogową tarczę ze wskazówkami, która w żaden sposób nie zwiastuje obecności wyświetlacza. Ekran pojawia się bowiem dopiero po dotknięciu cyferblatu, dzięki czemu możesz dyskretnie korzystać z wygody ekranu dotykowego. 


Tradycyjne wzornictwo

Poza zdolnością do maskowania technologii, zegarki hybrydowe Garmin Vivomove oferują wręcz wzorcowe klasyczne wzornictwo. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je nawet do wykwintnego stroju, nie zaburzając jego kompozycji nowoczesnym dodatkiem.  


Wymienne paski

Wśród zróżnicowanych modeli dla niej i dla niego, możesz wybierać najróżniejsze sposoby noszenia swojego Garmin Vivomove. W kolekcji znajduje się cały wachlarz pasków z tworzywa, materiałowych, a także skórzanych, które w razie potrzeby można z łatwością wymienić. 


Wydłużony czas pracy

Dzięki ograniczeniu czasu pracy wyświetlacza, zegarki hybrydowe radzą sobie lepiej od smartwatchy, jeśli idzie o wytrzymałość baterii. Zegarki Garmin Vovomove mogą pracować nieprzerwanie nawet do 5 dni, co z pewnością przyda się podczas weekendowych wyjazdów. 


Dostęp do funkcji smart

Pomimo swojego zewnętrznego wyglądu, zegarki Garmin Vivomove posiadają wszelakie funkcje, za które pokochaliśmy smartwatche. Bez problemu połączysz się przy ich użyciu ze smartfonem, odbierzesz wszelakie powiadomienia, a także zadbasz stan swojego zdrowia. 

 

Jakie możliwości oferuje Gamin Vivomove? 

Niech nie zwiedzie Cię elegancki i stylowy wygląd zegarków hybrydowych Garmin Vivomove. Pod piękną otoczką ukryty jest w końcu ultranowoczesny procesor, który otworzy przed Tobą całkowicie nowe możliwości.


Pozostań na bieżąco

Bycie na bieżąco to jedna z najważniejszych rzeczy we współczesnych czasach. Dzięki modułowi bluetooth i możliwości połączenia się ze smartfonem, zegarek hybrydowy Garmin Vivomove sprawi, że już nigdy nie ominie Cię żadne ważne wydarzenie. 


Powiadomienia z telefonu 

Na ukrytym wyświetlaczu możesz swobodnie przeglądać powiadomienia, bez konieczności uciążliwego sięgania po telefon. Ekran Garmin Vivomove pokaże Ci wszelakie informacje o nadchodzących e-mailach, sms-ach czy wiadomościach na messengerze. 


Łatwy dostęp do kalendarza 

Korzystasz z kalendarza, aby zaplanować swój dzień? Dzięki zegarkom hybrydowym Garmin Vivomove, możesz na bieżąco kontrolować swój plan dnia, przeglądając kalendarz z poziomu swojego nadgarstka.  


Minutnik ze stoperem 

Minutnik oraz stoper to podstawowe narzędzia wszędzie tam, gdzie musisz wykonać jakieś zadanie w określonej jednostce czasu. Przyda się on nie tylko w pracy czy podczas uprawiania sportu, ale także w bardziej prozaicznych czynnościach, jak choćby gotowanie. 


Połącz się z Garmin Connect 

Kupując zegarek hybrydowy Garmin Vivomove otrzymasz darmowy dostęp do aplikacji Garmin Connect. Ułatwi ona proces nawiązywania połączenia pomiędzy smartwatchem, a smartfonem i pozwoli na łatwiejszą zmianę ustawień. 


Poznaj swój organizm 

Dzięki smartwatchom dbanie o dobry stan organizmu stało się prostsze niż kiedykolwiek. Wykorzystując zegarki hybrydowe Garmin Vivomove możesz korzystać z tej wyjątkowej zalety, nie tracąc przy tym doskonałego wyglądu.


Kontroluj poziom stresu 

Stres to jeden z największych wrogów współczesnego człowieka. Nadmiar stresu może mieć negatywne konsekwencje zdrowotne, a także zaburzać Twoje funkcjonowanie. Dzięki funkcji pomiaru stresu możesz na bieżąco kontrolować jego poziom i uzyskać przypomnienie o wykonaniu ćwiczeń oddechowych, które pozwolą Ci wrócić na właściwe tory. 


Sprawdź swoje tętno 

Nie jest tajemnicą, że tętno spoczynkowe świadczy o naszym wytrenowaniu, ale warto kontrolować jego poziom przez cały dzień. Z zegarkiem hybrydowym Garmin Vivomove zapomnisz o ciągłym podłączaniu się do oddzielnego urządzenia, a także uzyskasz powiadomienie o zbyt wysokim lub zbyt niskim tętnie. 


Skorzystaj z zalet monitorowania snu 

Sen jest jedną z tych rzeczy, których jakość trudno ocenić nie patrząc na nie z boku. Dzięki funkcji monitorowania snu Twój zegarek przeanalizuje fazy snu płytkiego, głębokiego oraz fazę REM, dbając o Twoje siły witalne przez całą dobę. 
Śledź cykl menstruacyjny 

Choć w kolekcji nie brakuje czasomierzy męskich, zegarki hybrydowe Garmin Vivomove doskonale znają kobiece potrzeby. Dzięki nim będziesz mogła w banalnie prosty sposób rejestrować objawy fizyczne i emocjonalne, aby śledzić swój cykl menstruacyjny. Zegarek będzie również podawał wskazówki dotyczące postępowania w danej fazie cyklu, abyś jeszcze lepiej mogła zadbać o swoje zdrowie.  Zadbaj o zdrowie 

Z zegarkiem hybrydowym Garmin Vivomove możesz zadbać o swoje zdrowie w sposób naprawdę kompleksowy. Poza możliwością zmierzenia pulsu czy monitorowania snu, stanie się on Twoim nieodłącznym partnerem treningowym, wznosząc jakość ćwiczeń na całkowicie nowy poziom. 


Skorzystaj z aplikacji sportowych i modułu GPS

Wbudowany moduł GPS pozwala na korzystanie z aplikacji sportowych, które umożliwiają niezwykle precyzyjne śledzenie parametrów treningu. Niezależnie od tego czy biegasz, pływasz, a może jeździsz na rowerze, zegarek Garmin Vivomove pomoże poprawić Twoje rekordy w każdej dziedzinie.


Kontroluj poziom aktywności na bieżąco

Nawet jeśli nie lubisz uprawiać sportu, dzienna dawka aktywności to coś, czego nie możesz pomijać dbając o dobrostan organizmu. Osoby nietrenujące powinny wykonywać co najmniej 10 000 kroków dziennie, ale trudno oczekiwać, abyś musiał liczyć każdy z nich. Dzięki Garmin Vivomove śledzenie dziennej dawki ruchu stanie się banalnie proste i sprowadzi się do sprawdzenia liczby kroków na jego wyświetlaczu.