Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Grovana Bransoleta

5wyniki

Zegarki Grovana na bransolecie to bogata kolekcja modeli damskich oraz męskich w klasycznym stylu. Szwajcarska jakość wykonania wraz z dbałością o każdy najmniejszy element czasomierza sprawia, że mamy do czynienia z wyrafinowanymi modelami. Jeżeli więc zależy nam na niezawodnych i dobrze wyglądających zegarkach – Grovana będzie dobrym wyborem.

FILTRY0

Rodzaje zegarków Grovana na bransolecie

W zegarkach Grovana występują bransolety wykonane z tytanu oraz stali szlachetnej. Przyjmują one postać klasyczną lub mediolańską. W zależności od modelu wyposażone są w zapięcie motylkowe, G-Link albo zatrzaskowe. Ich mocowanie do koperty odbywa się przy pomocy teleskopów. Modele zostały utrzymane w tradycyjnych kolorach srebra, złota, czerni oraz różowego złota. Panie oprócz klasycznych modeli mają do wyboru szeroką gamę modeli biżuteryjnych. W kolekcji damskiej szerokość bransolety przy kopercie wynosi od 14 mm do 16 mm, a objętość 17-22 cm. Modele dedykowane mężczyznom mają szerokość od 20 mm do 22 mm, natomiast szerokość oscyluje w przedziale 20-22 cm.
Zegarek Growana na klasycznej bransolecie z ciemną tarczą.Zegarki Grovana na bransolecie klasycznej

Zegarek Grovana na srebrnej bransolecie z rozowym złotem
Zegarki Grovana na bransolecie klasycznej zbudowano z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Połączone ze sobą tworzą tzw. segmenty, które najczęściej pozostają złożone z 3-4 pasm elementów. W zależności od ich ułożenia przyjmują bardziej wyrazisty lub subtelny charakter.


Zegarki Grovana na bransolecie klasycznej staną się atrakcyjnym dopełnieniem zegarka, nadając mu biżuteryjnego charakteru. Z powodzeniem mogą być zakładane do koszuli, jak również bardziej casualowego stroju.
Zegarki Grovana na klasycznych bransoletachZegarki Grovana na bransolecie mediolańskiej

Zegarek Grovana na bransolecie mediolańskiej
Połączenie prostej, klasycznej koperty z mediolańską bransoletą tworzy prawdziwie elegancki efekt. Plecionka o gęstej strukturze nie tylko świetnie wygląda, ale pozostaje także bardzo funkcjonalna. Pomimo subtelnego charakteru, pozostaje bardzo wytrzymała na czynniki zewnętrzne. Jej elastyczność zapewnia łatwe dopasowanie się do nadgarstka. Zegarki Grovana na bransolecie mediolańskiej bardzo dobrze prezentują się zwłaszcza na mniejszych nadgarstkach. Ich szykowny wygląd z pewnością przypadnie do gustu kobietom i mężczyznom, ceniących sobie nowoczesny oraz wyrafinowany styl.