Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Grovana Damskie

8wyniki

Zegarki damskie Grovana

Zegarki damskie Grovana skierowane zostały do kobiet ceniących sobie elegancję, prestiż i wyrafinowane wzornictwo. Klasyczne modele szwajcarskiej marki stanowią doskonały przykład prawdziwej sztuki zegarmistrzowskiej, w której piękno łączy się z funkcjonalnością.

FILTRY0

Ponadczasowy styl zegarków damskich Grovana


Elegancki, damski zegarek Grovana na czarnym skórzanym pasku.
Potfolio zegarków damskich Grovana składa się z unikalnych modeli łączących w sobie elegancki charakter z klasycznym wzornictwem. Spotkamy tu egzemplarze z prostymi tarczami, w których główną dekoracją są precyzyjnie ułożone oznaczenia, jak również czasomierze przyozdobione kamieniami szlachetnymi. Na niektórych z nich zastosowano szlif słoneczny, tworzący olśniewające refleksy światła. W sposób szczególny, w portfolio marki, uwagę przykuwają cyferblaty z masy perłowej, które mienią się wielobarwnymi odcieniami. Ozdobny wygląd oznaczeń godzinowych przywodzi na myśl tradycyjne, a zarazem prestiżowe zegarki naręczne z minionego wieku. Każdy z nich stanie się świetnym wyborem zarówno do codziennego użytku, jak i bardziej formalnych stylizacji.Zegarki Grovana damskie — wysoka jakość wykonania

Zegarki damskie Grovana prezentują szwajcarską tradycję w pełnej okazałości. Piękny wygląd idzie tutaj w parze z doskonałą precyzją działania, którą zapewnia czasomierzom mechanizm kwarcowy. Koperty egzemplarzy wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej, gwarantujące odporność na wstrząsy i uderzenia. Bransolety oraz paski ze skóry naturalnej trzymają bezpiecznie czasomierz na nadgarstku nie powodując przy tym żadnych otarć skóry. Ochronę przed zarysowaniami i przejrzystość tarcz zapewnia z kolei mocne szkło szafirowe.
Wysoka jakość wykonania damskich zegarków Grovana.