Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Grovana Damskie na bransolecie

 Zegarki Grovana Damskie na bransolecie

Zegarki Grovana damskie wyróżniają się dzięki swoim bransoletom. Zostały wykonane ze stali, a połączenie między nimi a kopertą wygląda nieco inaczej niż w standardowych modelach. Zegarki Grovana damskie na bransolecie są również niezwykle wytrzymałe. Możesz nosić je przez wiele lat, bez jakichkolwiek widocznych uszkodzeń. Każdy stworzony przez markę Grovana zegarek damski pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są zwężane ku końcowi, dlatego odczytanie godziny nie stanowi najmniejszego problemu. Zegarek damski Grovana idealnie współgra z kobiecymi outfitami. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 4 z 4 produktów

Zegarki Grovana – damskie dodatki o wyrafinowanym wzornictwie 

Szwajcarski producent postarał się, aby jego modele wyróżniały się na rynku. Stalowe koperty zostały zawieszone na bransoletach z tego samego materiału. Design zegarków damskich Grovana zachwyca nawet najbardziej wymagające kobiety. Połączenie dwóch kolorów w jednym modelu powoduje, że zegarek damski Grovana wygląda elegancko. Wykorzystanie zwężenia przy połączeniu dwóch elementów sprawia, że czasomierze są biżuteryjne. Oznacza to, że idealnie będą współgrać z każdym innym dodatkiem. Zapięcie G-Link lub motylkowe zapobiega przypadkowemu zgubieniu, a dodatkowo tworzy piękną całość. Pierwsze z wymienionych pozwala na samodzielną regulację długości bransolety. 
Zegarki Grovana o wyrafinowanym wzornictwieGrovana – zegarek damski czerpiący ze szwajcarskiej tradycji 

Zegarki Grovana
Kobiety często szukają wyróżniających się dodatków. Niektóre zegarki Grovana damskie mają godziny oznaczone cyrkoniami, które wzbogacają tarcze, a dodatkowo wyjątkowo lśnią w świetle. Większość modeli ma tarczę w kolorze białym. Dzięki temu każdy zegarek damski Grovana jest minimalistyczny i jasny. Odczytanie godziny jest szybkie oraz proste, a dopasowanie kolorystyczne wskazówek do koperty przekłada się na elegancję. Koronki również mają taki sam odcień jak pozostałe elementy. Sprawdź całą kolekcję zegarków Grovana dostępną w naszej ofercie!