Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki Grovana Damskie na bransolecie

 Zegarki Grovana Damskie na bransolecie

Zegarki Grovana damskie wyróżniają się dzięki swoim bransoletom. Zostały wykonane ze stali, a połączenie między nimi a kopertą wygląda nieco inaczej niż w standardowych modelach. Zegarki Grovana damskie na bransolecie są również niezwykle wytrzymałe. Możesz nosić je przez wiele lat, bez jakichkolwiek widocznych uszkodzeń. Każdy stworzony przez markę Grovana zegarek damski pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są zwężane ku końcowi, dlatego odczytanie godziny nie stanowi najmniejszego problemu. Zegarek damski Grovana idealnie współgra z kobiecymi outfitami. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Zegarki Grovana – damskie dodatki o wyrafinowanym wzornictwie 

Szwajcarski producent postarał się, aby jego modele wyróżniały się na rynku. Stalowe koperty zostały zawieszone na bransoletach z tego samego materiału. Design zegarków damskich Grovana zachwyca nawet najbardziej wymagające kobiety. Połączenie dwóch kolorów w jednym modelu powoduje, że zegarek damski Grovana wygląda elegancko. Wykorzystanie zwężenia przy połączeniu dwóch elementów sprawia, że czasomierze są biżuteryjne. Oznacza to, że idealnie będą współgrać z każdym innym dodatkiem. Zapięcie G-Link lub motylkowe zapobiega przypadkowemu zgubieniu, a dodatkowo tworzy piękną całość. Pierwsze z wymienionych pozwala na samodzielną regulację długości bransolety. 
Zegarki Grovana o wyrafinowanym wzornictwieGrovana – zegarek damski czerpiący ze szwajcarskiej tradycji 

Zegarki Grovana
Kobiety często szukają wyróżniających się dodatków. Niektóre zegarki Grovana damskie mają godziny oznaczone cyrkoniami, które wzbogacają tarcze, a dodatkowo wyjątkowo lśnią w świetle. Większość modeli ma tarczę w kolorze białym. Dzięki temu każdy zegarek damski Grovana jest minimalistyczny i jasny. Odczytanie godziny jest szybkie oraz proste, a dopasowanie kolorystyczne wskazówek do koperty przekłada się na elegancję. Koronki również mają taki sam odcień jak pozostałe elementy. Sprawdź całą kolekcję zegarków Grovana dostępną w naszej ofercie!