Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Grovana

Precyzyjnie wykonane zegarki Grovana.

Zegarki Grovana to niemal stuletnia tradycja, dzięki której marka zdobywa zaufanie klientów na całym świecie. Precyzja wykonania i klasyczne wzornictwo czasomierzy, stanowią o sukcesie tego brandu. Modele darzymy sentymentem, dajemy w prezencie, przekazujemy z pokolenia na pokolenia. Ich styl dopełnia nasz strój, a także powala wyróżnić się z tłumu.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 15 z 15 produktów

Zegarki Grovana - prosto ze Szwajcarii

Mechanizm zegarka Grovana.
Historia marki rozpoczyna się w 1924 r. w Szwajcarii. Początkowo nazwa firmy brzmiała Hans Groffin AG i była niewielką, rodzinną spółką. W 1970 r. zegarkowy brand przejął Werner Bitterli,  zmieniając nazwę na Grovana Watch Co. Dbałość o najwyższą jakość wykonania wraz z eleganckim wzornictwem, przyniosła szybki rozwój firmy. Rok po zmianie kierownictwa, na rynek trafiły pierwsze niezawodne zegarki kwarcowo-analogowe sygnowane nowym logiem. Dzięki licznym inwestycjom, w 1990 r. Zegarki Grovana pojawiły się na rynkach Europy Wschodniej. Sukces ten zapewnił marce rozpoznawalność wśród szwajcarskich brandów oraz grono wiernych klientów na całym świecie. Do dziś firma kieruje się niezmiennymi wartościami partnerstwa i niezależności. Rozwijając swój potencjał, wciąż bazuje na tradycyjnym zegarmistrzostwu.Zegarek Grovana - tradycyjne zegarmistrzostwo

Wszystkie czasomierze Grovana składane są ręcznie w Tenniken, siedzibie firmy w pobliżu Bazylei. Manufakturowa praca gwarantuje zarówno najwyższą jakość wykonania, jak i odznacza się prestiżem wśród zegarkowych producentów. Szwajcarski rodowód czasomierzy poświadcza elitarny certyfikat Swiss Made. Odznaczenie przekłada się na użyte w modelach materiały.  Wykonane ze stali szlachetnej lub tytanu koperty  cechują się wysoką wytrzymałością. Tarczę przykrywa odporne na zarysowania szkło szafirowe, które uważane jest za jedno z najtrwalszych materiałów. W codziennych warunkach sprawdzi się wodoszczelność o klasie 5 ATM.  Sercem zegarków Grovana pozostaje precyzyjny mechanizm kwarcowy, zapewniający dokładne wyznaczanie czasu.
Męski zegarek Grovana na brązowym pasku.
Elegancja zegarków Grovana

Klasyczne zegarki Grovana utrzymano w stonowanych kolorach czerni, bieli i granatu. Neutralna barwa zostaje niekiedy przełamana brązem lub różowym złotem. Okrągłe koperty oraz proste wzornictwo tarcz przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie ponadczasowy dobry styl. Znajdziemy tu modele utrzymane zarówno w klasycznej stylistyce, jaki i sportowej elegancji. Przejrzysty cyferblat pozwoli nam odczyta wszystkie oznaczenia.  Pomocnym dodatkiem w codziennych okolicznościach okaże się datownik. Dzięki niemu będziemy pamiętać o wszystkich terminach spotkań i najważniejszych datach. Stoper pomoże nam zmierzyć czas naszego biegu bez względu na to czy bierzemy udział w maratonach, czy uprawiamy codzienny jogging.
Całości wyglądu modeli dopełniają charakterystyczne, skórzane paski o wyrazistej fakturze lub stalowe bransolety. Te wszystkie cechy sprawiają, że szwajcarskie zegarki Grovana staną się funkcjonalnym oraz biżuteryjnym dopełnieniem codziennego wizerunku. Sprawdzi się on zarówno w oficjalnych okolicznościach,  jak i na co dzień. Po modele sięgną ludzie biznesu oraz osoby, które w codziennych stylizacjach stawiają na wyraziste akcenty.


Elegancki zegarek Grovana.
Klasyczny zegarek Grovana.


Autoryzowany sklep marki Grovana – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Sklep ZEGAREK.NET jest  autoryzowanym punktem sprzedaży zegarków marki Grovana,  gwarantującym 100% oryginalność produktów i ich legalne pochodzenie. Każdy oferowany czasomierz spełnia surowe normy europejskiego prawa. Do zakupu dołączana jest 3-letnia karta gwarancyjna i instrukcja w języku polskim. Serwisowanie odbywa się w specjalistycznych punktach naprawy. Zatrudnieni tam fachowcy zaopiekują się zegarkiem, korzystając z oryginalnego sprzętu i części dostarczanych przez szwajcarską markę.