Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Grovana Męskie

Męskie zegarki Grovana

Zegarki męskie Grovana zasłynęły na świecie ze swojego klasycznego wzornictwa i doskonałej jakości wykonania. Pochodzące ze Szwajcarii modele, prezentują prawdziwe doskonałe zegarmistrzostwo. To dobry wybór dla mężczyzn poszukujących uniwersalnego modelu na co dzień oraz na specjalne okazje.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 3 z 3 produktów

Zegarki męskie Grovana - klasyczna elegancja

Zegarki męskie Grovana to szeroki wybór modeli utrzymanych w klasycznej stylistyce. Przyjmują one postać tradycyjnych modeli inspirowanych wyglądem dawniejszych czasomierzy. Dużą popularnością wśród mężczyzn cieszą się czasomierze prezentujące sportową elegancję. Utrzymane zostały one w kolorach bieli i czerni, które niekiedy dopełniają odcienie srebra lub złota. W zależności od modelu spotkamy tu proste lub bardziej ozdobne tarcze. W sposób szczególny wzrok przyciągają cyferblaty z nałożonymi subtarczami. Jedne z tych modeli przywodzą na myśl kokpity sportowych samochodów, a inne z kolei zachwycają swoim eleganckim wyglądem. Pozostaję one najczęściej ułożone niesymetrycznie na całej tarczy, tworząc bardzo ciekawą kompozycję. Dla miłośników zaawansowanej sztuki zegarmistrzowskiej i zdobniczej polecamy zegarki z fazami księżyca.
Stylowy zegarek Grovana w sportowym wydaniu.Zegarek Grovana męski, czyli dodatek w dobrym stylu

Elegancki zegarek Grovana na każdą okazję.
Eleganckie czasomierze Grovana będą idealne do garnituru na wieczorne wyjścia do teatru, czy na bankiet. Staną się one również szykownym dopełnieniem casualowego stroju. Pomocnym dodatkiem w codziennych okolicznościach jest datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca oraz nazwę bieżącego miesiąca. Zegarki wyposażone są również w chronograf umożliwiający dokładny pomiar czasu oraz skalę tachymetru. W ciemności odczytamy godzinę, dzięki jasnemu oświetleniu Neobrite.Specyfikacja techniczna zegarków męskich Grovana

Zegarki Grovana wyróżniają się niebanalnym wzornictwem i eleganckimi kopertami. Wykonane są one z wytrzymałej stali szlachetnej, zapewniającej bezpieczne użytkowanie czasomierza na co dzień. Solidna konstrukcja stanowi dobrą ochronę dla mechanizmu kwarcowego, który odpowiedzialny jest za precyzyjne wyznaczanie czasu. Cenione w zegarmistrzowskiej branży szafirowe szkła przykrywają tarcze, chroniąc w ten sposób ją przed najdrobniejszymi zarysowaniami.
Zegarek Grovana z granatową tarczą oraz złotą kopertą.