Zegarki Grovana Męskie na pasku

Wizytówką mężczyzny jest zegarek uzupełniający stylizację. Mężczyźni zazwyczaj stawiają na klasę i elegancję. Takie kryteria spełniają zegarki Grovana męskie. Większość wykonano w czerni, niektóre czasomierze mają kontrastowe białe tarcze. Zegarki Grovana męskie na pasku ze skóry naturalnej są wygodne i uniwersalne. Ich stalowe koperty w większości są srebrne, dlatego będą pasować do każdego rodzaju stylizacji. Wśród propozycji Grovana zegarek męski z tarczą oraz kopertą w kolorze złota, zawieszoną na brązowym pasku zasługuje na szczególną uwagę wśród mężczyzn szukających wyróżniających się dodatków.  

czytaj więcej
Kategoria:

Grovana - zegarek męski z jasnymi i przejrzystymi tarczami 

Klasyczne czasomierze często bardziej zwracają uwagę niż te z bogatymi zdobieniami. Jednymi z piękniejszych modeli są zegarki Grovana męskie z białymi tarczami. Zachowanie jasne kolorystyki na froncie zegarka sprawia, że będzie pasował na każdą okazję, a wskazówki w kolorze złota lub srebra będą doskonale widoczne. Niezwykłe tarcze chronione są szkłem szafirowym, które ma aż 9 punktów w skali Mohsa. Dzięki temu możemy ze spokojem używać czasomierzy przy obowiązkach domowych. Zegarki Grovana - męskie modele efektownie łączące czerń ze złotem 

Ponadczasowe połączenie czerni ze złotem to kwintesencja elegancji. W przypadku Grovana zegarek męski z tak dobraną kolorystyką zwróci uwagę wymagających mężczyzn. Skórzane czarne paski są niezwykle uniwersalne i wygodne, a zapięcie na sprzączkę to podkreślenie tradycyjnego charakteru. Zegarki Grovana męskie mają mechanizm kwarcowy, który jest niezawodny i działa przez długi czas. Czasomierze szwajcarskiej marki sprawdzą się jako prezent na wyjątkowe okazje. Możliwość dodania grawera za symboliczną złotówkę nada zegarkowi unikatowego wyglądu. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Grovana dostępne w naszej ofercie!