Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki ICE Watch ICE-Colour

Zegarki ICE Watch ICE-Colour

Prostota i minimalizm to coś, co doceniane jest w świecie biżuterii. Tak stało się i tym razem. Zegarki Ice Watch charakteryzują się jednolitym kolorem i minimalizmem. Ich tracze są okrągłe, podobnie jak koperty. Każdy zegarek Ice Watch pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są proste i zaokrąglone na końcu. Dzięki temu całość wygląda lekko i modnie. Kwarcowy mechanizm gwarantuje niezawodność przez wiele lat. Kolorowe zegarki Ice Watch Ice Colour z pewnością podkreślą i urozmaicą codzienne stylizacje. 

czytaj więcej

Ice Watch Ice Colour – kolorystyka, która przyciąga wzrok 

To, co wyróżnia europejskie czasomierze Ice Watch wśród innych, to kolorystyka. W ofercie jest ponad dziesięć różnych odcieni. Paski wykonane z sylikonu występują w odcieniach różu, bieli, czerni, niebieskiego, czerwieni, zieleni, żółci oraz pomarańczy. Taka różnorodność sprawia, że każdy może wybrać idealnie dopasowany zegarek Ice Watch. Wszystkie czasomierze zapinają się na sprzączkę. Jest to pokreślenie klasycznych cech oraz gwarancja bezpieczeństwa. Koperta oraz tarcza mają taki sam kolor jak reszta elementów. 

Zegarek ICE Watch ICE colour ICE.017913 zegarek damski w kolorze niebieskim

Zegarek Ice Watch – oryginalny design, który pozwala się wyróżnić 

Zegarek ICE Watch ICE colour ICE.018127 damski zegarek w kolorze białym na pasku silikonowym

Zegarki Ice Watch doskonale się prezentują, ale są też niezwykle funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Europejskie czasomierze mają wodoszczelność na poziomie 100 m. Dzięki temu możesz ze spokojem zabierać je nad wodę. Nie ma problemu, aby z nimi pływać czy myć samochód. Koperta z tworzywa sztucznego świetnie przylega do tarczy, zabezpieczając przed dostaniem się wody do środka. Zegarki Ice Watch przed zarysowaniami i pęknięciami chronione są przez szkło mineralne. Jest to materiał, który ma aż 5 punktów twardości w skali Mohsa. Oznacza to, że nie musisz obawiać się o przypadkowe zniszczenie czasomierza Ice Watch Ice Colour podczas codziennego noszenia. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Ice Watch dostępną w naszej ofercie!