Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki ICE WATCH Ice-Glam Pastel

3wyniki

Czasomierze ICE Watch Glam Pastel wyróżniają się oryginalnym, subtelnym designem. Każdy model został wykonany w pastelowym kolorze, który doskonale współgra z kobiecymi stylizacjami i biżuterią. Zegarki ICE Watch Pastel pokazują czas w sposób tradycyjny, dzięki czemu są ponadczasowe. Wykorzystanie indeksów numerycznych oraz delikatnych indeksów słupkowych sprawia, że tarcze są czytelne i minimalistyczne. Belgijski producent postawił na popularne zapięcie na sprzączkę, dzięki czemu zegarki ICE Glam Pastel mają cechy klasyczne. Tworzywo sztuczne wysokiej jakości jest gwarancją komfortu podczas noszenia czasomierza. Zegarki ICE Watch ICE Glam Pastel, które zostały wykonane w stylu fashion, będą znakomicie pasować do stylizacji na imprezę, do pracy czy na trening.

FILTRY0

ICE Watch Glam Pastel – stylowe dodatki w pastelowym wydaniu 

Pastelowe kolory są doceniane przez wiele osób. Cechują się delikatnością oraz kojarzą się z ciepłymi letnimi porankami. Tak wykonane zegarki ICE Glam Pastel napawają optymizmem każdego dnia. Przestrzeń między kopertą a szkłem została ozdobiona paskiem w kolorze różowego złota. Jest to odcień, który w ostatnich latach zyskał dużą popularność. Wskazówki, sprzączka oraz indeksy numeryczne są tego samego koloru, przez co całość jest estetyczna.  

Zegarek ICE Watch ICE glam pastel ICE.001066 zegarki na paskach w pastelowych kolorach

ICE Watch ICE Glam Pastel – doskonały wygląd i komfort każdego dnia 

Zegarek ICE Watch ICE glam pastel ICE.015345 zegarek na pastelowym niebieskim pasku

Równowaga między nowoczesnym wzornictwem a komfortem użytkowania jest niezwykle ważna. Belgijski producent wykorzystał wysokiej jakości tworzywo sztuczne do kolorowych pasków. Dzięki temu czasomierze ICE Watch Glam Pastel można nosić przez cały dzień, bez ryzyka dyskomfortu. Idealne połączenie koperty z paskiem tworzy delikatną całość, która dopasowuje się do nadgarstka. W odczytaniu godziny pomocne są proste wskazówki z okrągłym zakończeniem. Sercem zegarków ICE Watch ICE Glam Pastel jest mechanizm kwarcowy. Jest to system, który zachwyca precyzją i wydajnością. 

Zobacz wszystkie zegarki ICE Watch dostępne w naszej ofercie!