tel: 75 718 30 46   801 011 232

Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarek damski ICE Watch SI.RD.S.S.09

poprzedni zegarek
SI.RD.S.S.09
PRODUKT DOSTĘPNY W MAGAZYNIE
RODZAJ DAMSKI
MECHANIZM kwarcowy
WODOSZCZELNOŚĆ 100 m (10 bar)
GWARANCJA 2 lata
Nasza cena: 323

DARMOWA DOSTAWA 24h kurierem DHL

Gwarancja najniższej ceny

100% oryginalności - Autoryzowany sprzedawca

Gwarancja zwrotu 100 dni

Zegarek damski ICE Watch ICE-Forever SI.RD.S.S.09 / Ice-Forever Red Small

Mechanizm: kwarcowy

Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu zasilanemu za pomocą impulsu elektrycznego z baterii. CITIZEN MIYOTA

Pasek/Bransoleta:

pasek

 tworzywo sztuczne koloru czerwonego

Koperta:

tworzywo sztuczne

 okrągła koloru czerwonego

Szkiełko: mineralne

Bardzo często wykorzystywane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Jest bardzo przejrzyste, elastyczne, a w razie zarysowania, można je łatwo wypolerować.

Tarcza:

czerwona

Wodoszczelność: 100 m (10 bar)

Przy wodoszczelności na poziomie 100m (10ATM) zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na dużych głębokościach ani też wciskania guzików pod wodą czy regulacji koronki.

Datownik: dzień miesiąca

Datownik wyświetla w pojedynczym okienku aktualny dzień miesiąca.

Neobrite: tak

Zegarek wyposażony jest w powłokę świetlną zapewniającą długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu.

Zakręcany dekielek: tak

Dzięki temu, że dekielek zegarka jest zakręcany, całość zachowuje dużo wyższą szczelność.

Pierścień antyrewersyjny: tak

Funkcja dostępna w większości zegarkach do nurkowania. Pierścień jest zaprojektowany do obrotu tylko w jednym kierunku i może służyć jako minutnik.

Gwarancja: 2 lata

Do zakupionego zegarka dołączona będzie karta gwarancyjna. Wystawiona przez nas gwarancja rekomendowana jest przez serwis centralny przez okres 24 miesięcy, licząc od daty sprzedaży.

Datownik z powiększeniem: tak

Na szkiełku, nad okienkiem datownika wyszlifowany jest specjalny, wypukły element skupiający, dzięki któremu, podczas spoglądania na zegarek, okienko daty wydaje się być optycznie większe.

Typ dodatkowy:

młodzieżowe, analogowe, sportowe

Waga:
45.00 g
Szerokość:
36.00 mm
Grubość:
13.00 mm
Maksymalny obwód (koperta + pasek):
17.0 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie:
18 mm

ICE Watch SI.RD.S.S.09 damski zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu - granica błędu w jego przypadku to jedynie 10 sekund w skali miesiąca. Mechanizm umieszczony został w wytrzymałej kopercie z tworzywa sztucznego. Nadaje to zegarkowi nowoczesny, sportowy wygląd. Zegarek zamontowany został na pasku, wykonanym z miękkich materiałów. Eliminuje to ryzyko obtarć i uczuleń, jakie mogą zdarzać się w przypadku bransolet z metalu lub tworzywa sztucznego. Tarczę w tym modelu ochrania szkiełko mineralne. Dzięki bardzo dużej wytrzymałości i elastyczności jest ono odporne na pęknięcia, a wszelkie powstałe na nim zadrapania można łatwo wypolerować. Pomysłowym, przydatnym elementem w tym modelu jest pokrycie wskazówek powłoką Neobrite. Pochłania ona światło i dzięki temu godzina może być widoczna bezpośrednio po wejściu do ciemnego pomieszczenia. Wodoszczelność na poziomie 100 (10ATM) gwarantuje, że z modelu tego można korzystać także podczas pływania lub kąpieli. Nie jest to jednak zegarek przeznaczony do nurkowania, zwłaszcza na dużych głębokościach. Model ten wyposażony jest w datownik, za pomocą którego wyświetlany jest aktualny dzień miesiąca. Okienko datownika powiększane jest dzięki umieszczeniu w odpowiednim miejscu lekko wypukłego szkiełka. Nadaje to bardzo ładny i intrygujący wygląd całej tarczy. Innym przydanym elementem tego modelu może być pierścień antyrewersyjny, który posłużyć może np. jako minutnik. Zakręcany dekielek, czyli dolna część koperty, to dodatkowa ochrona przed wilgocią.

Dostawa

Dostawa 24h

Grawerowanie

Grawerowanie

Przykłady grawerowania - zobaczGwarancja

Zegarki ICE Watch

Gwarancja ICE Watch

Zwroty

Zwroty

Opinie o zegarku ICE Watch ICE-Forever SI.RD.S.S.09

Ocena ogólna :
liczba ocen: 0

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
ANULUJ