tel: 75 718 30 46   801 011 232
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarki Ingersoll

To amerykańska firma z ponad stuletnimi tradycjami. Od niedawna zegarki Ingersoll produkowane są również w Niemczech. Marka słynie z niekonwencjonalnych pomysłów i niesłychanej dbałości o szczegół. Wszystkie zegarki Ingersoll wykonane są z najlepszej jakości, trwałych materiałów, a w ich wnętrzach pracują precyzyjne mechanizmy automatyczne. W niektórych zegarkach zastosowano kultowe mechanizmy, nakręcane ręcznie, co dodaje takim zegarkom niepowtarzalnego uroku.

Opinie o zegarkach Ingersoll

IN6802RSL

Ingersoll IN6802RSL

Elegancki wygląd oraz najwyższa jakość wykonania to cechy charakterystyczne zegarka Ingersoll IN6802RSL. Skórzany, brązowy pasek utrzymuje stalową kopertę pozłacaną w technologii PVD. Sama tarcza zegarka utrzymana została w szarym kolorze. Dzięki temu pięknie się na niej odznaczają indeksy w kolorze różowego złota. Zamiast indeksu godziny trzeciej na tarczy zobaczymy okienko datownika, w którym pokazuje się aktualny dzień miesiąca. Ingersoll IN6802RSL to zegarek z mechanizmem automatycznym. Oznacza to, iż wystarczy nosić go regularnie na ręce, aby mechanizmy same się nastawiały.

IN8015RWH

Ingersoll IN8015RWH

Jednym z bardziej ciekawych modeli zegarków z mechanizmem automatycznym jest Ingersoll IN8015RWH. Zegarek ten cechuje się klasycznym wyglądem połączonym z nowoczesnymi formami. Ingersoll IN8015RWH wyróżnia się brązowym skórzanym paskiem, który łączy się z pozłacaną w technologii PVD kopertą. Dzięki zastosowaniu takiej kolorystyki model ten wygląda bardzo gustownie. Warto zwrócić uwagę, że na tarczy oprócz indeksów godzin, wskaźnika sekundnika i datownika występuje wskaźnik rezerwy chodu. Dzięki temu zawsze będziemy wiedzieli kiedy należy zadbać o ruch dla naszego czasomierza. Dzięki balansowi automatycznemu nakręca się sprężyna, która wprawia w ruch wskazówki. Przez to zegarek ten nie potrzebuje ani nakręcania, ani baterii.

IN7904WHS

Ingersoll IN7904WHS

Ingersoll to marka znana z oryginalnego designu i bardzo dobrych jakościowo zegarków. Patrząc na Ingersoll IN7904WHS można dostrzec właśnie te cechy. Zegarek ten wyróżnia się przede wszystkim designem tarczy. Można na niej zobaczyć wnętrze czasomierza i jego mechanizm mechaniczny. Oprócz tego na tarczy znajdziemy indeksy w postaci cyfr rzymskich oraz niebieskie wskazówki. Ciekawie wygląda również koperta zegarka, która została wykonana ze stali, która nie uczula i nie ulega korozji. Mechanizm zamontowany w tym zegarku wymaga codziennego nakręcania.

ANULUJ