tel: 75 718 30 46   801 011 232
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarki Ingersoll

To amerykańska firma z ponad stuletnimi tradycjami. Od niedawna zegarki Ingersoll produkowane są również w Niemczech. Marka słynie z niekonwencjonalnych pomysłów i niesłychanej dbałości o szczegół. Wszystkie zegarki Ingersoll wykonane są z najlepszej jakości, trwałych materiałów, a w ich wnętrzach pracują precyzyjne mechanizmy automatyczne. W niektórych zegarkach zastosowano kultowe mechanizmy, nakręcane ręcznie, co dodaje takim zegarkom niepowtarzalnego uroku.

Opinie o zegarkach Ingersoll

IN7904WHG

Ingersoll IN7904WHG

Firma Ingersoll od 1892 roku produkuje unikatowe czasomierze. Model IN7904WHG Arizona II jest bardzo ciekawym przykładem perfekcyjnego wykonania zegarka i zapakowania go w interesującą formę. Szkieletowa tarcza wygląda niesamowicie przy tym zegarku z mechanizmem mechanicznym. Ten typ mechanizmu oznacza, że zegarek musimy cyklicznie nakręcać. Dzięki doskonałej widoczności całego mechanizmu pod szkiełkiem mineralnym możemy dostrzec złote elementy oraz kamienie łożyskujące. Stalowa koperta została zamieszczona na brązowym skórzanym pasku. Dzięki temu zegarek wygląda elegancko, ale jest też komfortowy w użyciu.

IN8004RCR

Ingersoll IN8004RCR

Ten elegancki zegarek o klasycznej linii idealne pasuje do wytwornego mężczyzny. Jego stonowana brązowo - złota kolorystyka zawsze wyglądać będzie uniwersalnie. Na okrągłej, beżowej tarczy rozmieszczono czarne indeksy w postaci cyfr arabskich, przez co można bardzo szybko odczytać godzinę. Obok godziny 3 znajdziemy również datownik pokazujący aktualny dzień miesiąca. Ingersoll IN8004RCR wyposażony jest w mechanizm automatyczny co oznacza, że wystarczy regularnie go nosić, aby zegarek zawsze pokazywał aktualną godzinę. Tarczę chroni szkło mineralne, które odporne jest na zarysowania. Zegarek odporny jest również na zachlapania wodą.

IN8703RWH

Ingersoll IN8703RWH

Klasyczny, elegancki zegarek męski, który z pewnością spodoba się Panom ceniącym sobie prostotę, funkcjonalność i niezawodność, a przy tym lubiącym gustowne i praktyczne dodatki. W tym zegarku na uwagę zasługuje bardzo przyjemna i ponadczasowa kolorystyka. Pozłacana koperta w kolorze różowego złota bardzo ładnie łączy się z brązowym skórzanym paskiem. W zegarku Ingersoll IN8703RWH zastosowano niezawodny mechanizm automatyczny, którego nie trzeba nawet nakręcać, bowiem dzieje się to samoistnie podczas wykonywania ruchu ręką. Model ten wyposażony jest w datownik, za pomocą którego wyświetlany jest aktualny dzień miesiąca. Model ten wyposażony jest w funkcję pokazywania godziny w dwóch różnych strefach czasowych, co może być bardzo pomocne przy okazji dalekich podróży lub kontaktowaniu się z osobami za granicą.

ANULUJ