Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Ingersoll męskie

1wyniki

Zegarki Ingersoll męskie

Zegarki Ingersoll produkowane są od lat 90-tych XIX wieku. Działalność firmy została zapoczątkowana przez braci Charlesa i Roberta Ingersollów. Dzisiaj zegarki Ingersoll to przede wszystkim modele podkreślające historię firmy, zaprojektowane w stylu retro. Projektanci zainspirowani tym stylem stworzyli zegarki, których uszy koperty zostały wyprofilowane zgodnie ze standardem obowiązującym w pierwszej połowie XX wieku.   

FILTRY0

Zegarki męskie Ingersoll – amerykańskie czasomierze z tradycjami 

Cechą charakterystyczną zegarków Ingersoll męskich są indeksy w postaci dużych cyfr arabskich. Koperty zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, która jest antykorozyjna i nie wywołuje alergii. Zegarki męskie Ingersoll zaopatrzono w skórzane paski z wysokiej jakości skóry naturalnej, w których zostały zamontowane bardzo wygodne zapięcia motylkowe, ułatwiające założenie i zdjęcie zegarka z nadgarstka. 

Zegarek Ingersoll THE HATTON I01502

Zegarek męski Ingersoll – precyzyjny japoński mechanizm 

Zegarek Ingersoll THE HATTON I01302

Nie bez powodu mechanizm nazywany jest sercem zegarka. To od werku zależy, czy zegarek będzie w sposób właściwy i dokładny wskazywał czas. Męskie zegarki Ingersoll zostały wyposażone w sprawdzone mechanizmy produkcji japońskiej. Japońskie mechanizmy automatyczne i kwarcowe gwarantują znakomitą precyzję w odmierzaniu czasu przez wiele lat. Mechanizmy kwarcowe wyprodukowane w Kraju Kwitnącej Wiśni charakteryzują się znakomitą kulturą pracy oraz niskim poborem energii, dostarczanej przez wymienne ogniwo. Pracę mechanizmu automatycznego w zaprojektowanym przez markę Ingersoll zegarku możemy podziwiać przez przeszklony dekielek. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Ingersoll!