Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Ingersoll Męskie na pasku

1wyniki

Zegarki Ingersoll Męskie na pasku

Historia marki Ingersoll sięga lat 90-tych XIX wieku. Firma została stworzona przez braci Charlesa i Roberta Ingersollów. Ich nowoczesne podejście do produkcji zegarków zaowocowało szybkim zdobyciem rynku amerykańskiego poprzez stworzenie modelu, którego cena nie przekraczała 1 dolara. Zegarki Ingersoll męskie na pasku wyróżniają się amerykańskim stylem w klasycznym wydaniu. 

FILTRY0

Zegarki męskie Ingersoll na pasku – amerykański styl w klasycznym wydaniu 

Dzisiejsze zegarki męskie Ingersoll na pasku zostały zaprojektowane w stylu retro, cieszącym się coraz większą popularnością. Krótkie uszy o finezyjnym kształcie oraz tarcze z dużymi indeksami w postaci cyfr arabskich nie pozostawiają złudzeń co do inspiracji projektantów. Koperty zegarków męskich Ingersoll na pasku zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, która charakteryzuje się znakomitymi właściwościami antykorozyjnymi i antyalergicznymi. Skórzane paski z wysokiej jakości skóry zostały wyposażone w bardzo wygodne, sygnowane zapięcie motylkowe, które pozwala na błyskawiczne zakładanie i zdejmowanie zegarka z nadgarstka. 


Zegarek męski Ingersoll – amerykański czasomierz z japońskim sercem 

Zegarek Ingersoll THE NEW ENGLAND I00802

Mechanizm to jeden z najważniejszych elementów zegarka. To od niego zależy, czy zegarek będzie w sposób właściwy i dokładny wskazywał czas. Zegarki męskie Ingersoll na pasku zostały wyposażone w sprawdzone mechanizmy wyprodukowane w Kraju Kwitnącej Wiśni. Japońskie mechanizmy automatyczne i kwarcowe gwarantują znakomitą precyzję w odmierzaniu czasu przez wiele lat. Pracę mechanizmu automatycznego możemy podziwiać przez transparentny dekielek. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Ingersoll!