Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Ingersoll na pasku

1wyniki

Zegarki Ingersoll na pasku

Amerykański producent zegarków Ingersoll zajmuje się wytwarzaniem czasomierzy od ponad 120 lat. Firma została założona przez braci Charlesa i Roberta Ingersollów. Ich nowoczesne podejście do produkcji zegarków zaowocowało pierwszą w historii zegarmistrzostwa produkcją taśmową, co diametralnie zmniejszyło koszt wyprodukowania zegarka. 

FILTRY0

Zegarki Ingersoll na pasku – efektowne modele w stylu retro 

Współczesne zegarki Ingersoll na pasku zostały zaprojektowane w stylu retro, który zdobywa coraz większą liczbę miłośników.Zainspirowani tymże stylem projektanci postanowili stworzyć czasomierz, którego wygląd będzie nawiązywał do zegarków militarnych z pierwszej połowy XX wieku. Dlatego cechą charakterystyczną zegarka Ingersoll na pasku są duże indeksy oraz wskazówki charakterystyczne dla stylu Art Deco. Koperty zegarków męskich Ingersoll na pasku zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, gwarantującej znakomite właściwości antykorozyjne i antyalergiczne. Zegarki Ingersoll mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości pasków skórzanych, które są znakomicie dopasowane kolorystycznie do tarcz czasomierzy.  

Zegarek Ingersoll THE HATTON I01502

 Precyzja mechanizmów w zegarkach Ingersoll na pasku 

Zegarek Ingersoll THE HATTON I01302

Mechanizm to jeden z najważniejszych elementów zegarka. Zegarki Ingersoll na pasku zostały wyposażone w wysokiej klasy mechanizmy japońskie. W zależności od modelu, zegarek Ingersoll na pasku może być zaopatrzony w mechanizm kwarcowy zasilany wymiennym ogniwem bądź mechanizm automatyczny, który swą energię czerpie z ruchu nadgarstka. Miłośników zegarków automatycznych zadowoli fakt zastosowania w zegarku Ingersoll transparentnego dekielka, dzięki któremu będą mogli podziwiać pracę mechanizmu. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Ingersoll!