Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Ingersoll na pasku

Zegarki Ingersoll na pasku

Amerykański producent zegarków Ingersoll zajmuje się wytwarzaniem czasomierzy od ponad 120 lat. Firma została założona przez braci Charlesa i Roberta Ingersollów. Ich nowoczesne podejście do produkcji zegarków zaowocowało pierwszą w historii zegarmistrzostwa produkcją taśmową, co diametralnie zmniejszyło koszt wyprodukowania zegarka. 

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Zegarki Ingersoll na pasku – efektowne modele w stylu retro 

Współczesne zegarki Ingersoll na pasku zostały zaprojektowane w stylu retro, który zdobywa coraz większą liczbę miłośników.Zainspirowani tymże stylem projektanci postanowili stworzyć czasomierz, którego wygląd będzie nawiązywał do zegarków militarnych z pierwszej połowy XX wieku. Dlatego cechą charakterystyczną zegarka Ingersoll na pasku są duże indeksy oraz wskazówki charakterystyczne dla stylu Art Deco. Koperty zegarków męskich Ingersoll na pasku zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, gwarantującej znakomite właściwości antykorozyjne i antyalergiczne. Zegarki Ingersoll mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości pasków skórzanych, które są znakomicie dopasowane kolorystycznie do tarcz czasomierzy.  

Zegarek Ingersoll THE HATTON I01502

 Precyzja mechanizmów w zegarkach Ingersoll na pasku 

Zegarek Ingersoll THE HATTON I01302

Mechanizm to jeden z najważniejszych elementów zegarka. Zegarki Ingersoll na pasku zostały wyposażone w wysokiej klasy mechanizmy japońskie. W zależności od modelu, zegarek Ingersoll na pasku może być zaopatrzony w mechanizm kwarcowy zasilany wymiennym ogniwem bądź mechanizm automatyczny, który swą energię czerpie z ruchu nadgarstka. Miłośników zegarków automatycznych zadowoli fakt zastosowania w zegarku Ingersoll transparentnego dekielka, dzięki któremu będą mogli podziwiać pracę mechanizmu. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Ingersoll!