Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Ingersoll Wyprzedaż

1wyniki

Zegarki Ingersoll Wyprzedaż

Amerykański producent zadbał o to, by zegarki Ingersoll zyskały ponadczasowy wygląd, stylizowany na modę retro. W okrągłych kopertach z charakterystycznymi uszami zamknięto piękne tarcze o ciekawych wzorach. Można w nich zauważyć elementy charakterystyczne dla zegarków militarnych z pierwszej połowy XX wieku. W kategorii zegarki ingersoll wyprzedaż znajdziesz zegarki marki w doskonałych cenach.

FILTRY0

Zegarki Ingersoll – ponadczasowy wygląd i amerykański styl 

Wskazówki oraz duże indeksy w postaci cyfr arabskich zostały wypełnione masą luminescencyjną, dzięki której odczyt godziny na zegarku Ingersoll jest możliwy w każdych warunkach – nawet w całkowitej ciemności. Część modeli została wyposażona w funkcję chronografu, którego moduł pozwala na pomiar czasu z dokładnością do 1/10 sekundy. Poza tym każdy zegarek Ingersoll posiada niezwykle przydatną funkcję datownika. Zegarki Ingersoll mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości skórzanych pasków, posiadających sygnowane, wygodne zapięcia. 

Zegarek Ingersoll THE REGENT I00102

Wyprzedaż zegarków Ingersoll 

Zegarek Ingersoll THE APSLEY I02702

Bardzo ciekawe modele zegarków Ingersoll są teraz dostępne na wyprzedaży. Jest to okazja, by kupić zegarek marki za niewygórowaną cenę. Wyprzedaż zegarków Ingersoll dotyczy modeli z mechanizmem kwarcowym i automatycznym. Wybór zależy wyłącznie od preferencji klienta. Jakość werków gwarantuje długi i dokładny pomiar czasu. Wszystkie zegarki Ingersoll z wyprzedaży objęte są 2-letnią gwarancją.


Sprawdź całą kolekcję zegarków Ingersoll!