Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Iron Annie Amazonas

8wyniki

Zegarki Iron Annie Amazonas

Zegarki Iron Annie Amazonas zadziwiają swoim pięknym vintegowym wyglądem. Ich tarcze inspirowane krajobrazem Amazonii z lotu ptaka, z pewnością przypadną do gustu osobom lubiącym unikalne dodatki. Staną się także świetnym pomysłem dla wszystkich miłośników lotnictwa.

FILTRY0

Lotnicze inspiracje w kolekcji Iron Annie Amazonas

Kolekcja zegarków Iron Annie Amazonas podobnie jak inne serie czasomierzy tej marki, bierze swoje inspiracje z lotnictwa. Tym razem modele nawiązują do samolotów, które w latach 1957-1963 służyły w ekwadorskiej linii lotniczej jako maszyny transportowe. Związek ten widoczny jest w stylizowanych, retro kopertach o idealnie okrągłych kształtach. Jednolite kolorystycznie tarcze zachwycają swoimi odcieniami czerni i brązów o bardzo unikalnej fakturze. W zależności od modelu przypominają one drobny pył amazońskiego piasku lub roślinne gęstwiny widoczne z lotu ptaka. Na cyferblat nałożono wyraźne znaczniki godzinowe w formie cyfr arabskich, datownik oraz długie wskazówki. W niektórych egzemplarzach na dole tarczy zobaczymy wskaźnik faz księżyca lub subtarcze sekundnika.
Lotnicze inspiracje w kolekcji Iron Annie AmazoniesNiezawodna budowa zegarków Iron Annie Amazonas

Niezawodna budowa zegarków Iron Annie Amazonies
Modele Iron Annie Amazonas zbudowane są z wytrzymałej stali szlachetnej, odznaczającej się dużą odpornością na wstrząsy i upadki. Super-LumiNova na wskazówkach pomoże nam odczytać czas w ciemności, a przykryta mineralnym szkłem tarcza zapewni ochronę przed pęknięciem. Samo szkło pozostaje wypukłe, co zapewnia przejrzysty odczyt godziny. Zegarki wchodzące w skład kolekcji Iron Annie Amazonas zawieszano na skórzanych paskach. Niektóre z nich mają ozdobne przeszycia po bokach, podkreślające ich lotniczy charakter. Tak skonstruowany zegarek będzie dobrze przylegać do ręki, nie powodując żadnych otarć. Za niezawodne działanie odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 6203.B, który zdobył szeroką popularność za sprawą niezwykłej precyzji wyznaczania czasu.Kolekcja Iron Annie Amazonas – nie tylko dla lotników!

Zegarki Iron Annie Amazonas będą się świetnie prezentować nie tylko na nadgarstkach lotników. To idealne modele dla wszystkich miłośników czasomierzy vintage, którzy lubią otaczać się przedmiotami, za którymi ukryta jest historia. Unikalny wygląd czasomierzy idzie w parze ze świetnym wykonaniem, dzięki czemu będą one dobrze prezentować się w codziennych oraz bardziej formalnych okolicznościach. Z pewnością ich wygląd sprowokuje wiele interesujących dyskusji na temat lotnictwa i nie tylko.
Kolekcja Iron Annie Amazonies – nie tylko dla lotników!