Każdy damski zegarek Jacques Lemans La Passion, to świadectwo gorącej pasji i nieposkromionej wyobraźni projektantów. Kolekcja obejmuje zegarki, których wzornictwo wydaje się nie znać ograniczeń. Są finezyjne, ekscentryczne, ekstrawaganckie ...po prostu piękne. Jacques Lemans La Passion jest kolejną serią austriackich czasomierzy, która zaskakuje designerską różnorodnością. Każdy model jest inny, każdego przepełnia twórcza energia, a wszystkie są przejawem artystycznej namiętności. Oprócz tego zegarki Jacques Lemans La Passion są na wskroś biżuteryjne. Niektóre z nich zdecydowanie bardziej przypominają właśnie wyrafinowaną biżuterię, aniżeli praktyczny instrument do odmierzania czasu. Większość posiada tak wykwintne wzornictwo, że to raczej garderobę należy dobierać do nich, a nie odwrotnie. Oczywiście w myśl przekonania, że od każdej reguły są wyjątki, w kolekcji La Passion znajdziemy także mniej krzykliwe modele. Klasyczne, bardziej stonowane, odpowiednie niemal do każdej, kobiecej stylizacji. Zegarki damskie Jacques Lemans La Passion, to bogactwo stylów i cała paleta barw. Modele na bransolecie i na pasku kuszą swoją oryginalnością i z pewnością poruszą serca odważnych kobiet. Panie, które nie szukają w życiu standardowych rozwiązań i lubią się wyróżniać, z pewnością odnajdą się w tej kolekcji.

Biżuteryjny zegarek Jacques Lemans 

Zdecydowanie bezkompromisowy jest damski zegarek Jacques Lemans LP-124C. Koperta kształtem przypomina spodek latający, a wzornictwo tarczy jest iście kosmiczne. Skórzany pasek nie pozostaje jej dłużny i posiada dokładnie ten sam wzór. Zarówno pasek, jak i tarcza, są gęsto usiane błyszczącymi cyrkoniami, utrzymanymi w czarnej tonacji. W świetle mienią się i połyskują różnymi kolorami. Na gwiaździstym cyferblacie nie znajdują się żadne elementy oprócz wskazówek w kolorze różowego złota. Tej samej barwy jest obła koperta oraz klamra na pasku. Jedynie dekielek pozostaje srebrny. Całość kompozycji jest oryginalna, odważna i zdecydowanie czarująca. Taka też będzie kobieta, którą zauroczy ten zegarek.

Zegarek damski Jacques Lemans

Można śmiało powiedzieć, że zegarki damskie Jacques Lemans La Passion odzwierciedlają kobiecą duszę. Odkrywają jej naturę – nieprzejednaną, nieco prowokacyjną, ale także subtelną i kruchą. Innymi słowy zegarki z tej kolekcji są dokładnie takie, jakie bywają kobiety – zmienne.