Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Jaguar Daily Class

0wyniki

Zegarki Jaguar Daily Class

Czasomierz jest dodatkiem, który wzbogaca każdą stylizację. Zegarki Jaguar Daily Class prezentują się bardzo efektownie. Połączenie stylu klasycznego z eleganckim sprawia, że są uniwersalne. Pasują na wyjątkowe okazje oraz na co dzień. Zegarki Jaguar przyciągają uwagę stalowymi bransoletami. Ciekawe połączenie ogniw wyróżnia je wśród typowych czasomierzy na rynku. Kupując zaprojektowany przez markę Jaguar zegarek, możesz mieć pewność, że będzie służył przez wiele lat. Klasyczne wykończenie to rozwiązanie opierające się zmieniającym się trendom. 

FILTRY0

Zegarki Jaguar Daily Class – ponadczasowe wzornictwo dla wielbicieli stylowych dodatków 

Kolorem, który idealnie współgra z każdym innym odcieniem, jest srebrny. W takiej kolorystyce zostały wykonane zegarki Jaguar. Bransolety tworzą znakomitą całość z kopertą oraz tarczą, która jest biała bądź szara. Mimo zbliżonych odcieni czasomierz jest czytelny, a sprawdzenie godziny nie jest żadnym problemem. Wskazówki, nachodząc na delikatne indeksy w postaci kropek, pokazują dokładny czas. Zegarki Jaguar Daily Class zapinane są przy pomocy bezpiecznego i praktycznego zapięcia motylkowego. Ten rodzaj zapobiega samoistnemu zwolnieniu blokady, co skutecznie chroni przed przypadkowym zdjęciem biżuterii. 

Zegarek Jaguar J665-1 zegarek męski na srebrnej stalowej bransolecie z chronografem, stoperem, datownikiem

Jaguar – zegarek przykuwający uwagę niezwykłą bransoletą 

Zegarek Jaguar J676-4 zegarek damski na czarnej ceramicznej bransolecie z datownikiem

Cały czasomierz Jaguar wygląda niezwykle elegancko. Bransoleta wykonana z ogniw odbija światło, przez co pięknie się błyszczy. Takie czasomierze cieszą się wielką popularnością wśród mężczyzn i kobiet poszukujących wysokiej jakości, prestiżowych zegarków przyciągających wzrok niezwykłą stylistyką. Stalowa bransoleta modeli z kolekcji Daily Class pięknie łączy się z kopertą z tego samego materiału. Zegarki Jaguar Daily Class, dzięki solidnym ogniwom, są trwałe i odporne na zerwania. Kolekcja Daily Class to propozycja dla wielbicieli doskonałego wzornictwa w modnym, nietuzinkowym wydaniu. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Jaguar dostępną w naszej ofercie!