Zegarki Joop! na pasku

Zegarki Joop! na pasku zasłynęły na rynku z nowoczesnego wzornictwa i dobrej jakości wykonania czasomierzy. Marka podążając wciąż za nowymi modowymi trendami, proponuje klientom atrakcyjne dodatki dopełniające każdy look. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy znajdzie tutaj swój wymarzony model.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0


stylowy damski zegarek Joop! na czarnym pasku
Zegarki Joop! na pasku tworzone są ze skóry naturalnej o zróżnicowanym wyglądzie i fakturze. Spotkamy tutaj gładkie egzemplarze z niewidocznymi lub delikatnymi przeszyciami, które idealnie sprawdzą się w towarzystwie oficjalnych strojów. Inne z nich są specjalnie fakturowane tak, aby przypominać skórę aligatora. Swoim wyglądem nawiązują do tradycyjnych i najbardziej prestiżowych zegarków naręcznych na świecie. Charakterystycznymi dla marki są zegarki Joop! na pasku plecionym w jodełkę. Tworzą one unikalny wzór, który będzie dobrze komponować się z casualowymi, luźnymi strojami. W przypadku modeli o prostych tarczach, stanowią one główny element dekoracyjny zegarków, przyciągając wzrok osób dookoła.

Specyfikacja techniczna zegarków Joop! na pasku

Wszystkie zegarki Joop! na pasku zapinane są na tradycyjną sprzączkę wykonaną ze stali szlachetnej. Zapięcie takie gwarantuje bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku. System ten zapewnia również wygodne zdejmowanie i zakładanie zegarka na rękę. Zegarki Joop! na pasku skórzanym pozostają zawieszone na kopercie przy użyciu teleskopu, dzięki czemu w łatwy sposób możliwa jest ewentualna wymiana paska. Ich szerokość w modelach męskich wynosi od 18 do 20 mm, a w zegarkach damskich 12-18 mm.
Specyfikacja techniczna zegarków Joop!