Zegarki Junghans Meister Mega

Firma Junghans od wielu lat słynie z innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych w świat zegarmistrzostwa. Jednym z najważniejszych osiągnięć tej niemieckiej firmy jest wynalezienie technologii MEGA, dzięki której zegarek łączy się za pomocą fal radiowych z nadajnikiem, podającym informację o dokładnym czasie zegara atomowego.

czytaj więcej
Kategoria:

Junghans Meister Mega – precyzyjne zegarki z mechanizmem radiowym 

Trzydziestoletnie doświadczenie firmy Junghans w produkcji zegarków z mechanizmami w technologii radiowej sprawia, że zegarki z serii Meister Mega są jednymi z najbardziej precyzyjnych na świecie. Wszystkie modele Junghans Meister Mega wyposażone są w manufakturowy mechanizm radiowy J101. Składa się on ze 146 elementów, które zostały przetestowane, zgodnie z niemiecką precyzją, pod kątem wytrzymałości oraz właściwości przewodzących. 


Ponadczasowa elegancja zegarków Junghans Meister Mega 

Zegarki z serii Junghans Meister Mega są świetnym przykładem połączenia nowoczesnych technologii z ponadczasowym, eleganckim stylem. Od ponad 70 lat firma Junghans tworzy zegarki, których wygląd jest blisko związany ze stylem Bauhaus. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji zegarków Junghans Meister Mega, gdzie proste, czytelne tarcze umieszczone są w kopercie z wąską lunetą. Zabieg ten powoduje, że zegarek optycznie wydaje się większy niż wskazują na to jego parametry. Dodatkowym atutem zegarków Junghans Meister Mega jest grubość ich koperty, która nie przekracza 10 milimetrów. Wartość ta jest znakomitym wynikiem i sprawia, że zegarek z tej serii będzie idealnie chował się pod mankietem koszuli. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Junghans!