Zegarki dziecięce Knock Nocky to unikalna propozycja stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych. Czasomierze łączą w sobie wytrzymałość i wysoką funkcjonalność, wymagane przez rodziców, z wzornictwem opartym o bogatą gamę kolorystyczną, którą pokochały dzieci. Elementem wyróżniającym zegarki dla dzieci Knock Nocky spośród wszystkich innych jest kraina wesołych stworków, będących towarzyszami pierwszych kroków pociechy w obsłudze zegarka. Nieszablonowa, wciągająca historia pozwoli zaprzyjaźnić się z nowym zegarkiem, a model noszony codziennie na ręce stanie się towarzyszem wszelkich przygód.

Dzięki pełnemu zrozumieniu dziecięcego świata, w ofercie znalazły się modele idealnie dopasowane do drobnych dziecięcych dłoni, które odznaczają się wysoką przejrzystością tarczy i łatwym odczytywaniem godzin. Warto zaznaczyć, że nad znalezieniem idealnego zegarka dla dziecka czuwa aż pięć kolekcji. Zegarki zostały zróżnicowane zarówno pod względem szczegółowości opisu tarczy, co pozwala na ich wygodne stosowanie w różnych grupach wiekowych, jak i wzornictwa - od bardzo kolorowych modeli z ozdobnymi elementami dodatkowymi, po stylowy minimalizm utrzymany w jednolitych barwach.Szeroka oferta pozwala na dopasowanie modelu nawet do najbardziej wymagających, młodych pasjonatów zegarmistrzostwa. Zegarek dla dziewczynki z żabkami, z paskiem w serduszka, a może z kwiatowym wzorem bądź żyrafami? Zegarek dla chłopca z helikopterami, motywem piłki nożnej, inspirowany kosmosem, a może bezelem nadającym sportowego wyglądu? Nic prostszego! Knock Nocky to marka oferująca wzornictwo inspirowane pomysłami podsuwanymi przez dzieci.

Zegarki Knock Nocky

I choć to głównie wzornictwo sprawia, że nie można oderwać od nich wzroku, codzienna funkcjonalność na najwyższym poziomie odgrywa znaczącą rolę. Zegarki z tworzywa sztucznego stanowią najlepszy wybór dla dzieci. Wygodne zakładanie i zdejmowanie czasomierza połączone z jego lekkością w żaden sposób nie ograniczy ruchów, a trwałość i mnogość opcji kolorystycznych pozwoli na ich noszenie przez długi czas. Co więcej, wodoszczelność na poziomie 30 m pozwoli na wygodne mycie rąk bez obaw o zachlapania. W przypadku dzieci nie można pominąć łatwości polerowania szkiełka w przypadku powstania zarysowań. Właśnie dlatego w zegarkach dziecięcych zdecydowano się na zastosowanie nietłukącej się osłony cyferblatu wykonanej z tworzywa.

Bogata oferta zegarków dla dzieci Knock Nocky stanowi idealne rozwiązanie dla rodziców poszukujących połączenia niskiej ceny z wysoką jakością. Jako że marka w pełni skupiła się na potrzebach najmłodszych, prezentowane przez nią modele zostały starannie dopracowane. Analogowe tarcze wyposażone w pełne wskazówki i oznaczenia godzin, a także ułatwienia takie jak obręcz zamieszczona na ich końcach stopniowo przeprowadzą pociechę przez naukę korzystania z zegarka. Dzięki Knock Nocky każda z pociech chętnie sięgnie po nowy dodatek i bez zbędnych i długotrwałych negocjacji zamieści go na ręce. Zabawowy element nie tylko wpłynie na zadowolenie z noszenia, ale także zaciekawienie dziecka zegarkiem, a co za tym idzie - przyśpieszenie trybu nauki godzin.