TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Kronaby Carat – prestiż i piękno

Zegarki Carat dają wyraz ponadczasowego piękna. Utrzymane w kolorze żółtego, różowego i czerwonego złota czasomierze, stawiają na luksus w każdych okolicznościach. Wrażenie robi zastosowany na cyferblacie szlif słoneczny. Odpowiednia obróbka powierzchni tworzy na tarczy hipnotyzujące refleksy. Bransoleta o pełnych ogniwach lub typu mesh okaże się uniwersalnym biżuteryjnym dodatkiem, uzupełniającym każdy strój. Dla osób preferujących bardziej tradycyjne zapięcia, przygotowano modele na wysokiej jakości paskach.Funkcjonalne zegarki Kronaby Carat

Obudowę zegarków wykonano ze stali szlachetnej, a tarczę przykryto odpornym na zarysowania szkłem szafirowym. Kwarcowy mechanizm zapewnia precyzyjne odmierzanie czasu w każdych okolicznościach. Duże wrażenie robi funkcjonalność hybrydowych smartwatchy. Za pośrednictwem Bluetooth sparujemy zegarek z naszym smartfonem/iphonem oraz uzyskamy dostęp do wielu funkcji. 


Od teraz możemy dyskretnie odrzucić przychodzące połączenie lub rozpoznać dzwoniącą do nas osobę po automatycznie ustawiających się na cyferblacie wskazówkach. Dzięki tym wszystkim dodatkom, Kronaby Carat stanie się idealnym towarzyszem na co dzień. Pomoże on nam zarówno utrzymać codzienną aktywność, jak i przyda się w pracy.