TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Lotus Smartime

Marka Lotus powstała na terenie Hiszpanii w roku 1980, skąd sukcesywnie rozpoczęła podbój europejskiego rynku. Stawiając na połączenie innowacyjnych technologii i wspaniałego designu szybko udało się stworzyć kultowe modele, a także zaangażować w dynamiczny świat sportu. Z czasem zegarki Lotus stały się podwaliną dla Festina Group, będącej jednym z najważniejszych europejskich koncernów w branży zegarmistrzowskiej. Upływ lat nie odebrał jednak Hiszpanom podejścia, z którym rozpoczynali swoją przygodę. Nie ustając w pogoni za innowacyjnością marka zdecydowała się wejść na całkowicie nowy teren, dodając do swojej oferty smartwatche Lotus.

czytaj więcej
Kategoria:

Dlaczego warto postawić na smartwatche Lotus Smartime

Choć z zewnątrz smartwatche Lotus prezentują się w bardzo klasyczny sposób, w ich wnętrzu ukryte są zaawansowane technologicznie układy, zapewniające możliwość korzystania z rozbudowanej funkcjonalności. Wszystkie smartwatche hiszpańskiego producenta oparte są na mikroprocesorze Nordic NRF52832 zapewniającym płynne działanie i spore możliwości obliczeniowe. Tarcze tych zegarków są w pełni dotykowe i wyświetlają obraz w rozdzielczości 240x240 px, co jest idealne dla wyświetlacza o szerokości nieco ponad 3 cm.


Niski pobór mocy procesora zapewnia 3 dni pracy przy normalnym użytkowaniu, do nawet pięciu dni w trybie spoczynku. Smartwatche Lotus ładowane są magnetycznie, a do całkowitego zasilenia akumulatorów wystarczają zaledwie 2 godziny. Wszystkie modele korzystają także z modułu Bluetooth 4.2, co gwarantuje pełną kompatybilność z urządzeniami iOS w wersji 9+ oraz Android w wersji 4.4+. Warto podkreślić, że smartwatche Lotus zachowują wodoszczelność zgodną ze standardem IP68, co oznacza, że nie należy obawiać się o jego zalanie np. podczas mycia rąk.Smartwatche Lotus Smartime z funkcjami ułatwiającymi życie

Każdy użytkownik zegarka z pewnością ceni sobie jego funkcjonalność. Smartwatch co do zasady jest urządzeniem, które rozszerza ją jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, co czyni z niego doskonałego towarzysza codziennych wyzwań.


Funkcje odmierzania czasu

Jak należy oczekiwać po nowoczesnym zegarku, smartwatche Lotus Smartime posiadają cały wachlarz dodatków umożliwiających planowanie i kontrolę naszego czasu. Mowa tu nie tylko o wskazaniu aktualnej godziny, ale także takich dodatkach jak precyzyjny stoper czy możliwość ustawienia aż 5 alarmów. Do dyspozycji użytkownika pozostaje też rozbudowany kalendarz z możliwością planowania wydarzeń.


Obsługa smartfona

Łączność ze smartfonem to jedna z największych zalet zegarków typu smartwatch. Dzięki nim z łatwością odnajdziesz swój telefon za sprawą funkcji Find My Phone, która wyzwala dźwięk w momencie naciśnięcia przycisku. Smartwatche Lotus pozwalają także na obsługę aparatu z poziomu nadgarstka, dzięki czemu wykonywanie zdjęć stanie się prostsze niż kiedykolwiek. Funkcja Music Control pozwoli też na wygodne przechodzenie pomiędzy odtwarzanymi utworami, bez konieczności ciągłego wyciągania telefonu z kieszeni.Zadbaj o zdrowie ze smartwatchami marki Lotus

Marka Lotus, jak i cała Festina Group, od dawna związane są ze światem sportu. Z tego względu producent zadbał, aby smartwatche Lotus Smartime posiadały szereg fantastycznych funkcji wspierających każdego sportowca, a także osoby dbające o dobry stan zdrowia.


Sprawdź swoje ciśnienie i puls

Smartwatche Lotus dzięki specjalnym czujnikom, umożliwiają kontrolę stanu naszego układu krążenia. Przy użyciu tych zegarków szybko i sprawnie sprawdzisz swój puls, co będzie przydatne zarówno sportowcom, jak i osobom z problemami sercowymi. Co ciekawe, smartwatche Lotus pozwalają także na sprawdzenie aktualnego ciśnienia krwi.


Monitor snu i zasiedzenia

Smartwatche są doskonale przystosowane do intensywnego i ciągłego użytkowania, stąd pozwalają na holistyczne podejście do śledzenia stanu naszego ciała. Funkcja Sedentary Reminder regularnie przypomina o potrzebie podjęcia aktywności w sytuacjach, kiedy użytkownik zbyt długo przebywa w pozycji siedzącej. Smartwatche Lotus Smartime pozwalają też na monitorowanie snu, którego jakość jest bardzo istotnym elementem naszego dobrego samopoczucia.


Trener na nadgarstku

Smartwatche Lotus są perfekcyjnie zarówno dla czynnych sportowców, jak i osób, które po prostu chcą zadbać o odpowiednią dawkę ruchu każdego dnia. Funkcja Step Counter odpowiada za zliczanie kroków wykonanych podczas noszenia czasomierza. Taki sposób śledzenia aktywności jest idealny dla osób zabieganych oraz pracujących na siedząco, pozwalając na skontrolowanie poziomu aktywności na koniec dnia. Nie można tu także pominąć trybu sportowego, który po właściwym zaprogramowaniu wykonywanej aktywności, pozwoli na skuteczne monitorowanie parametrów treningowych podczas uprawiania najróżniejszych dyscyplin.