Marc Jacobs rozkochał w sobie kobiety z całego świata, o czym nie trzeba nikogo przekonywać. Szeroko zakrojona działalność modowa odbiła się echem niemalże w każdej z wizerunkowych dziedzin. Dziś przyszedł czas na zegarki Marc Jacobs, obok których nie sposób przejść obojętnie. Znany i ceniony projektant zaproponował designerskie kształty, w które zostały wpisane aktualne trendy branży fashion.

Zegarki fashion inne niż wszystkie. Modne zegarki damskie są modelami wyróżniającymi się świeżym spojrzeniem na obecne w branży od lat wzorce. Warto zaznaczyć, że na unikatowość kompozycji wpływa wyjście poza obowiązujący szablon - zarówno w przypadku dopracowywania kolorystyki, jak i geometrii modelu. Zegarki Marc Jacobs stanowią prawdziwą ucztę dla oka, bowiem charakteryzują się niespotykaną nigdzie indziej tarczą. Z tłumu wyróżni Cię stylowe wycięcie okalające centralną część cyferblatu, w którym zamieszczono nazwę Marc Jacobs. Częściowo przezroczysta tarcza została pozbawiona indeksów godzinowych, a ich miejsce zajęła nazwa marki. W ofercie znalazły się zarówno monochromatyczne złote zegarki, jak i odpowiedniki w kolorze różowego złota. Co ciekawe, zegarki fashion nie kończą się na ekstrawaganckich wzorach!

Panie, które stawiają na nieco bardziej stonowany, ale wciąż oryginalny design powinny zwrócić szczególną uwagę na gładkie tarcze, w których wyznaczono osobną tarczę sekundnika. W wyróżniających się kobiecą lekkością modelach można także spotkać połyskujące cyrkonie stawiające zegarek wśród dodatków będących doskonałą alternatywą dla codziennej biżuterii. Wysoka jakość zegarków Marc Jacobs. Każde z dzieł dyktatora mody odznacza się wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, które przekładają się zarówno na nienaganny wygląd zegarków, jak i ich funkcjonalność. Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań pozwoliło na uzyskanie wodoszczelności 5 barów podkreślającej swobodę codziennego użytkowania. W starannie dopracowanych modelach nie mogło zabraknąć klasycznych skórzanych pasków wykonanych z doskonale dopasowującego się do nadgarstka materiału, a także bransolet przyspieszających zakładanie oraz zdejmowanie dodatku.

Zegarek Marc Jacobs dla stylowych kobiet. Każdy zegarek Marc Jacobs jest ucztą dla rozkochanych w modzie kobiet. Design opracowany przez markę podbijającą światowe wybiegi stanowi gwarancję wpasowania w aktualne trendy. Gustowne zegarki zostały przygotowane tak, by ekstrawaganckie zdobienia korespondowały z klasycznym charakterem, co czyni je niezwykle uniwersalnymi czasomierzami. Stawiając na niesamowite wzornictwo otrzymujesz nie tylko prestiżowy zegarek, ale także wysoką jakość wykonania i podążanie za aktualnymi trendami technologicznymi.